Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az öt legnagyobb csalódás...  (Megtekintve 6515 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 9. 15:06, Péntek
Ilyenek is vannak... :smoke:
Melyek voltak nektek a legrosszabb vagy a legnagyobb csalódást okozó filmek?

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 15:10, Péntek
Ázsiai filmekre gondolsz? Van azokból is, de usa termék a legtöbb ilyen...

  • Karma: 5
2006. Június 9. 15:27, Péntek
nekem a my sassy girl volt. mindenki agyba-főbe dicsérte azt a filmet, de én fél óránál tovább nem birtam...képtelen voltam végignézni. egyszerűen idegesitett benne a csaj. ezért a windstruckot már meg sem néztem :)

2006. Június 9. 15:34, Péntek
nekem a my sassy girl volt. mindenki agyba-főbe dicsérte azt a filmet, de én fél óránál tovább nem birtam...képtelen voltam végignézni. egyszerűen idegesitett benne a csaj. ezért a windstruckot már meg sem néztem :)

én a Blue Spring-el voltam így.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 15:38, Péntek
Nálam :

- Izo : dögunalmas volt szerintem, a kivitelezése hiába volt szép, ha abszolút nem kapott meg a sztorija
- The eye 2 : ultragagyi volt horrornak, meg filmnek is, főleg a végén a kórháztetős meg lépcsős jelenetek
- Takeshis : nekem túlzottan is összelapátolt filmnek tűnt, Kitano tud ennél jobbat is
- The new option - Run & shoot : hongkongi akciófilm akar lenni Michael Wong főszereplésével, de olyan, mint egy amatőr alkotás. Végig kézikamerával van felvéve, nincsenek a hangok sem masterelve, akciójelenetek meg alig vannak benne, ami meg van, abban sincs köszönet.
- Otakus in love : ezt is szörnyű unalmasnak találtam, pedig a sztoriból egész jó kis filmet lehetett volna kihozni.

Van még egy rakat, ha igény van rá, még folytatom a sort... :)

  • Karma: 12
2006. Június 9. 15:50, Péntek
Nekem kettő volt, amitől sokat vártam, nagyon nem jött be.

Kim Ki-Duk-tól a Sziget (Seom)

A másik pedig a Bábok (Dolls)

Még akkor sem nézném meg újra őket, ha fizetnének.

2006. Június 9. 16:03, Péntek
Nekem kettő volt, amitől sokat vártam, nagyon nem jött be.

Kim Ki-Duk-tól a Sziget (Seom)

A másik pedig a Bábok (Dolls)

Még akkor sem nézném meg újra őket, ha fizetnének.

:) ez érdekes, a Seom nekem nagyon bejött, inkább Az íj-t tartom eddig a leggyengébbnek. a Bábokat még nem láttam.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 9. 17:30, Péntek
Nekem kettő volt, amitől sokat vártam, nagyon nem jött be.

Kim Ki-Duk-tól a Sziget (Seom)

A másik pedig a Bábok (Dolls)

Még akkor sem nézném meg újra őket, ha fizetnének.

:) ez érdekes, a Seom nekem nagyon bejött, inkább Az íj-t tartom eddig a leggyengébbnek. a Bábokat még nem láttam.

Ez érdekes, nekem meg a Blue Spring tetszett, meg a Bábok is. A csalódásokon még gondolkodnom kell.

  • Karma: 5
2006. Június 9. 19:28, Péntek
eszembe jutott még egy. az Azumi 2. az elsö rész nagy kedvencem és a 2t már nagyon vártam, de teljes bukás volt...ha nem Aya játszik benne, akkor valszeg végig sem nézem. sajnos nem tudták hozni az első rész után elvárt szinvonalat.

a dolls nálam is bejövős volt.

  • Karma: 41
2006. Június 9. 20:21, Péntek
Bábok, Purple Butterfly, Dream of a Warrior, Sym. for Lady Vengeance, Takeshis, Kung Fu Hustle - de ezek nem igazán "csalódások", mert nem vártam túl sokat, csak rossz filmek (+ a Johnny To összestől is falnak megyek)

2006. Június 9. 20:38, Péntek
eszembe jutott még egy. az Azumi 2. az elsö rész nagy kedvencem és a 2t már nagyon vártam, de teljes bukás volt...ha nem Aya játszik benne, akkor valszeg végig sem nézem. sajnos nem tudták hozni az első rész után elvárt szinvonalat.

az Azumi 2 tényleg pocsék lett, nem tudom, hogy azt miért nem Kitamura rendezte... és ha már Kitamurát szóbahoztam, akkor a  nagy csalódások közé sorolnám az Alive-t és a Sky High-t is. mindkettő "zseniális" :-D

  • Karma: 36
2006. Június 10. 10:11, Szombat
Nekem a Sharasouju és a Breaking News voltak nagy csalódások, az előbbi úgy ahogy van nem jött be, az utóbbi pedig sokkal jobb lehetett volna, azóta sem merek Johnny To filmet nézni. :P
A Báboknál kicsit másra számítottam, de azért még tetszett.
Mostanában pedig a Blood and Bones volt, amit egyszerűen nem tudtam végignézni, akárhogy gondolkozok, nem tudom kizárni, hogy nem rossz film, de nagyon nem voltunk egy hullámhosszon.
Illetve a Ringu volt még nagy csalódás, azért nem gondoltam, hogy ennyire szimpla lesz a sztori és csak a hangulatra gyúrnak. (A The Eye ilyen szempontból jobb?) A film végi csavaron pedig csak sírni tudtam. (Ottlik sokkal jobban előadta ezt a mérgezett pogácsákkal... :D)
A Blue Spring sem kötött le, de nem utáltam meg, legalább a zenéje jó volt meg az a jelenet, ahol a srácot elcsábítják jakuzának, az is érdekes volt (és általában kimarad a jakuzafilmekből).
Ja és a My Wife Is A Gangster sem akart összeállni nekem, hogy mi is akar lenni... attól nem kaptam kedvet a romantikus komédiákhoz. 8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 10. 15:10, Szombat
A Sharasoujou nagyon jó. Ezt csak azért írom, hogy nehogy Ramiz miatt ne nézze meg valaki..  :samurai:

Alive, Sky High tényleg nagy gáz, ezeket vegyük egynek.
Uzumaki, Long Dream, ezeket is lehet egynek venni.
Shinobi, ebből már az animét sem szerettem, úgyhogy az én hibám
Samurai Fiction
Princess Blade

  • Karma: 32
2006. Június 10. 15:28, Szombat
Csalódások:
Ashura
Moon Child
Shinobi

Szimplán csak "borzalmak":
The Eye 2.
Horrible High Heels
Zu Warriors
Bio Zombie

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 10. 15:30, Szombat