Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az öt legnagyobb csalódás...  (Megtekintve 6518 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 11. 17:37, Vasárnap
Vazz, ezt ne...
Nem kell ezt olyan komolyan venni.
Kevesen vagyunk, love & peace!

  • Karma: 36
2006. Június 11. 17:45, Vasárnap
Ha a Sympathy for Lady Vengeance-ről van szó: nem tudom, miért olyan népszerűtlen. Sokkal összeszedettebb, mint a Mr., és még az Oldboynál is következetesebb, koherensebb és kevésbé valószerűtlen sztorijú.

2006. Június 11. 17:47, Vasárnap
Ha a Sympathy for Lady Vengeance-ről van szó: nem tudom, miért olyan népszerűtlen. Sokkal összeszedettebb, mint a Mr., és még az Oldboynál is következetesebb, koherensebb és kevésbé valószerűtlen sztorijú.

ezt magyarázd meg azoknak is, akik lesz*rozzák..!

  • Karma: 41
2006. Június 11. 17:53, Vasárnap
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...
Így van.
Hát ez nekem se tetszett
meg amibe csalódtam az a bosszú asszonya

egyetértünk :)

inkább nézd a Casshern-t, az való neked. :)
Így van.

  • Karma: 12
2006. Június 11. 18:06, Vasárnap
Ha a Sympathy for Lady Vengeance-ről van szó: nem tudom, miért olyan népszerűtlen. Sokkal összeszedettebb, mint a Mr., és még az Oldboynál is következetesebb, koherensebb és kevésbé valószerűtlen sztorijú.

Nekem is tetszett.

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 18. 11:34, Kedd
nekem az eddig látott nem túl sok ázsiai film közül egy anime, a steamboy volt nagy csalódás, csak arra emlékszem hogy nagyon jól indul, de a végére teljesen ellaposodik a sztori, 20 percig csak arról van szó, hogy akkor most van gőz vagy nincs gőz:) hozzáteszem rögtön, hogy nem vagyok anime rajongó, viszont ebben a műfajban nagyon tetszett a porco rosso, a memories és főleg a wonderful days. ez utóbbi volt az első anime amit láttam és emlékszem csak lestem a nyitó képsorok alatt és azt gondoltam, ez jobb mint bármilyen disney:)

  • Karma: 36
2006. Július 18. 12:59, Kedd
viszont ebben a műfajban nagyon tetszett a porco rosso, a memories és főleg a wonderful days. ez utóbbi volt az első anime amit láttam és emlékszem csak lestem a nyitó képsorok alatt és azt gondoltam, ez jobb mint bármilyen disney:)
Hmm, furcsa... szerintem a Wonderful Days Disney-sebb, mint akármilyen anime... :)

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 18. 13:17, Kedd
viszont ebben a műfajban nagyon tetszett a porco rosso, a memories és főleg a wonderful days. ez utóbbi volt az első anime amit láttam és emlékszem csak lestem a nyitó képsorok alatt és azt gondoltam, ez jobb mint bármilyen disney:)
Hmm, furcsa... szerintem a Wonderful Days Disney-sebb, mint akármilyen anime... :)

hát lehet igazad van, mármint hogy disney-s. de mondom, nem vagyok egy szakértő a témában. viszont az biztos, hogy a wonderful days nagyon jó :)

2006. Július 18. 13:46, Kedd
hát lehet igazad van, mármint hogy disney-s. de mondom, nem vagyok egy szakértő a témában. viszont az biztos, hogy a wonderful days nagyon jó :)

hát, ahhoz képest, hogy mennyi ideig készült, nem olyan jó.

  • No avatar
  • Karma: 2
2006. Július 18. 13:50, Kedd
hát lehet igazad van, mármint hogy disney-s. de mondom, nem vagyok egy szakértő a témában. viszont az biztos, hogy a wonderful days nagyon jó :)

hát, ahhoz képest, hogy mennyi ideig készült, nem olyan jó.
ha már az anime-nél tartunk, nem tudnátok mondani mondjuk egy top 5 listát, hogy mit érdemes megnéznem ebben a műfajban? persze kivéve a fent már említetteket.

2006. Július 18. 14:02, Kedd
hát lehet igazad van, mármint hogy disney-s. de mondom, nem vagyok egy szakértő a témában. viszont az biztos, hogy a wonderful days nagyon jó :)

hát, ahhoz képest, hogy mennyi ideig készült, nem olyan jó.
ha már az anime-nél tartunk, nem tudnátok mondani mondjuk egy top 5 listát, hogy mit érdemes megnéznem ebben a műfajban? persze kivéve a fent már említetteket.

én sem láttam eddig sok anime-t, de ezeket érdemes:

Akira
Blood The Last Vampire
Ghost in the Shell
Cowboy Bebop
FLCL
Memories
Millennium Actress
Neon Genesis Evangelion
Ninja Scroll
Read or Die
Samurai Champloo
Serial Experiments Lain
Texhnolyze

stb stb...

  • Karma: 36
2006. Július 20. 01:05, Csütörtök
hát lehet igazad van, mármint hogy disney-s. de mondom, nem vagyok egy szakértő a témában. viszont az biztos, hogy a wonderful days nagyon jó :)

hát, ahhoz képest, hogy mennyi ideig készült, nem olyan jó.
ha már az anime-nél tartunk, nem tudnátok mondani mondjuk egy top 5 listát, hogy mit érdemes megnéznem ebben a műfajban? persze kivéve a fent már említetteket.


A vadon hercegnője
http://www.imdb.com/title/tt0119698/
Akira
Naushika
http://www.imdb.com/title/tt0087544/
Ninja Scroll
Ghost in the shell 1,2


  • Karma: 36
2006. Július 20. 13:30, Csütörtök
arnold listája nagyon jó, ezekkel kezdd szerintem is.

  • No avatar
  • Karma: 16
2006. Július 22. 13:40, Szombat
Perfect Blue-t nem írtátok pedig nagyon jó kis pszicho-thriller!(anime)

Amúgy meg van az első csalódásom!

KÓMA!


  • *
  • Karma: 82
2006. Július 22. 14:09, Szombat
Én a Swiri-n akadtam ki tegnap... :) Szörnyű sablonos volt, de az ajánlómban lesz bővebb iromány is róla, már beküldtem. :)

 

anything