Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az öt legnagyobb csalódás...  (Megtekintve 6514 alkalommal)

  • Karma: 32
2006. Június 10. 15:46, Szombat

Zu Warriors


Itt melyikre gondolsz?

Szerintem én a megvágottat láttam, és azért volt toálisan káoszos, értelmetlen és felejtős számomra.
Az uncut-ot még nem szereztem be, így az nem tudom mennyivel jobb. De az tény, hogy a vágott egy időre erősen elvette a kedvem a teljes beszerzésétől (mentségemre legyen mondva, utólag tudtam meg, hogy két verziója van.).
Már ha erre vonatkozott a kérdés. :)


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 10. 15:53, Szombat

Zu Warriors


Itt melyikre gondolsz?

Szerintem én a megvágottat láttam, és azért volt toálisan káoszos, értelmetlen és felejtős számomra.
Az uncut-ot még nem szereztem be, így az nem tudom mennyivel jobb. De az tény, hogy a vágott egy időre erősen elvette a kedvem a teljes beszerzésétől (mentségemre legyen mondva, utólag tudtam meg, hogy két verziója van.).
Már ha erre vonatkozott a kérdés. :)



Nem erre. A Legend of Zu, vagy a Zu Warriors of the Magic Mountain? Tudom, hogy ez utóbbinak nagyobb a valószínűsége, de azért gondoltam rákérdezek.

  • Karma: 32
2006. Június 10. 16:00, Szombat

Zu Warriors


Itt melyikre gondolsz?

Szerintem én a megvágottat láttam, és azért volt toálisan káoszos, értelmetlen és felejtős számomra.
Az uncut-ot még nem szereztem be, így az nem tudom mennyivel jobb. De az tény, hogy a vágott egy időre erősen elvette a kedvem a teljes beszerzésétől (mentségemre legyen mondva, utólag tudtam meg, hogy két verziója van.).
Már ha erre vonatkozott a kérdés. :)



Nem erre. A Legend of Zu, vagy a Zu Warriors of the Magic Mountain? Tudom, hogy ez utóbbinak nagyobb a valószínűsége, de azért gondoltam rákérdezek.

EZT láttam, a 2001-es.

2006. Június 10. 17:05, Szombat
a Samurai Fiction nálam bejövős, akkor már inkább a Red Shadow, na az úgy sz*r, ahogy van.
a Moon Child-ot nem birtam végignézni.

  • Karma: 41
2006. Június 10. 19:17, Szombat
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...

  • Karma: 36
2006. Június 10. 23:28, Szombat
A Sharasoujou nagyon jó. Ezt csak azért írom, hogy nehogy Ramiz miatt ne nézze meg valaki..  :samurai:
Ezt megerősítem! Mások is pozitív véleménnyel voltak róla.

Samurai Fiction
Ez egy zseniális film...

  • Karma: 36
2006. Június 11. 00:12, Vasárnap
1. Casshern
2. Zu warriors (2001)
3. The River (Tsai Ming Liang)
4. A szem
5. Seven swords

  • Karma: 36
2006. Június 11. 00:44, Vasárnap
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...
Nem vágott földhöz, de megfelelő hangulatban a színészek és a hangulata miatt élvezetes.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 11. 00:53, Vasárnap
1. Casshern
2. Zu warriors (2001)
3. The River (Tsai Ming Liang)
4. A szem
5. Seven swords

A szem-ből az első rész még nem olyan rossz, de a kettő... A Seven Swords se tetszett, akartam róla leírást írni, hogy jól lehúzzam, de eddig elmaradt... :) 2.5 óra és kb. 1 sor a sztorija. A Zu legendája nekem tetszett, minden zavarosságával együtt is.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 11. 01:17, Vasárnap
A Zu legendája nekem tetszett, minden zavarosságával együtt is.

Ah, végre valaki. Nem kell örökre magamban tartanom, hogy én is egész jól elvoltam vele.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 11. 11:48, Vasárnap
A Zu legendája nekem tetszett, minden zavarosságával együtt is.

Ah, végre valaki. Nem kell örökre magamban tartanom, hogy én is egész jól elvoltam vele.

Ha ráérez az ember a hangulatára, akkor bejövős. :) Húgom abszolút nem ázsiafilm mániás, de amiket látott (kábé 10 film), azok közül ez a kedvence.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 16:08, Vasárnap
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...

Hát ez nekem se tetszett
meg amibe csalódtam az a bosszú asszonya

2006. Június 11. 16:16, Vasárnap
meg amibe csalódtam az a bosszú asszonya

ezt a filmet úgy tűnik, divat szidni....

  • Karma: 41
2006. Június 11. 17:25, Vasárnap
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...

Hát ez nekem se tetszett
meg amibe csalódtam az a bosszú asszonya

egyetértünk :)

2006. Június 11. 17:30, Vasárnap
kifelejtettem még a nézhetetlenül rossz filmek közül a 2046 című ásítást...

Hát ez nekem se tetszett
meg amibe csalódtam az a bosszú asszonya

egyetértünk :)

inkább nézd a Casshern-t, az való neked. :)