Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Anime  (Megtekintve 24802 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 23. 10:57, Péntek
Megnéztem a moziban a Vándorló palotát. Érdekes, hogy ami először kicsit túlzásnak tűnt (úgy éreztem, túlcsordulnak benne a különböző mágikus, varázslatos elemek) most nagyon ült. A szinkron is jó volt, úgyhogy örültem, hogy még egy Miyazakit tudtam szélesvásznon megnézni. Remélem az öreg még csinál egy-két finomságot  Ahhoz képest, hogy a Mononoke Hime után abba akarta hagyni... Azt hiszem veszek munkatársamnak meg a feleségének két jegyet karácsonyi ajándékba

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 19. 12:37, Csütörtök
Elkezdtem újranéni a Samurai Champloo-t, immáron DVD-n. El is felejtettem, hogy ilyen jó. Nem tudom mivel töltik ki a hét lemezt, mert minden lemezen 4 rész van, tehát az 28 részt jelentene, a 26 helyett. Remélem lesz valami meglepetés valamelyiken :?

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Január 19. 15:46, Csütörtök
Hát persze, hogy naggyon jó az a Champloo! :)) ("Eat & run!") Lehet hogy lassa nekem is itt az ideje újranéznem...

A Vándorló palotát meg már nagyon régóta meg akarom nézni, csak itt Pesten már csak hülye esti meg délelőti időpontban adják. Lehet meg kell várnom a DVD-t míg kijön...
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 3
2006. Január 19. 23:30, Csütörtök
Idézetet írta: Sir Aggresszív Mazsom
Hát persze, hogy naggyon jó az a Champloo! :)) ("Eat & run!") Lehet hogy lassa nekem is itt az ideje újranéznem...

A Vándorló palotát meg már nagyon régóta meg akarom nézni, csak itt Pesten már csak tündérbogár esti meg délelőti időpontban adják. Lehet meg kell várnom a DVD-t míg kijön...

lesz?

  • Karma: 32
2006. Január 19. 23:52, Csütörtök
Idézetet írta: Feldin
lesz?


Nagyon ajánlom, hogy legyen!  :evil:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 20. 12:48, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: Feldin
lesz?


Nagyon ajánlom, hogy legyen!  :evil:


ADC-n fenn van, ha Kikuchiyo-t megkéritek, esetleg ráröffent egy magyar felirat sávot is és kész...

  • Karma: 3
2006. Január 20. 13:16, Péntek
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: Feldin
lesz?


Nagyon ajánlom, hogy legyen!  :evil:


ADC-n fenn van, ha Kikuchiyo-t megkéritek, esetleg ráröffent egy magyar felirat sávot is és kész...

hm :)
engem minden Ghibliből érdekelne dvd :D
Kikim van, a többi :)
Kikuchio! onegaishimasu :D

2006. Január 20. 13:18, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: Feldin
lesz?


Nagyon ajánlom, hogy legyen!  :evil:

ami eljut a mozikba, az általában kijön dvd-n is...

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Január 21. 00:49, Szombat
Idézetet írta: arnold
ami eljut a mozikba, az általában kijön dvd-n is...

Ebben bízom én is!
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 23. 11:03, Hétfő
Elkezdtem a Paradise Kiss-t, elég üdítő kis sorozatnak tűnik... Majd ha belemelegedtem, írok róla bővebben...

  • Karma: 36
2006. Március 14. 13:27, Kedd
Melyiket érdemes megnézni és melyiket először?

http://www.imdb.com/title/tt0216651/

http://www.imdb.com/title/tt0090248/

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 14. 14:12, Kedd
Idézetet írta: agentcooper
Melyiket érdemes megnézni és melyiket először?


Én csak a 2000-es verziót néztem meg, a '85-ös mai szemmel már elég csúnyácska. Mondjuk nekem a '00-es is giccses volt kicsit, majd' belefulladtam a rengeteg cseresznyefa-virágba, meg vörös rózsába. Mindenesetre elég látványos, egyszer érdemes megnézni.

2006. Március 14. 14:46, Kedd
valóban kicsit giccses a Bloodlust, de azért nem rossz. szép a grafikája, és az animáció is jó. egyébként, én úgy tudom, hogy a két film nem folytatása egymásnak.

  • Karma: 1
2006. Március 14. 15:02, Kedd
a régi vampire hunterben az animáció tényleg elég fapados - szerintem a kor színvonalán is (két évvel később már jött az akira), viszont a démon világ szereplői között ott is vannak nagy formák - szigorúan a 80as évek dezájnjával. meg ha jól emlékszem elég explicit jelenetek vannak benne. egyszer nézhető.

  • Karma: 1
2006. Március 14. 15:06, Kedd
akkor a wicked city-hez még ebben a topicban hozzáfűzöm, hogy a rendezőnek, Yoshikai Kawajirinek 2006-ban mutatják be a Highlander: Vengeance című animéjét, és az imdb szerint a Jubei Ninpucho 2, avagy a Ninja Scroll 2 a pre-production állapotában van. szóval nemcsak a japán gimnazisták verhetik majd a nyálukat az új animékre.

 

anything