Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Anime  (Megtekintve 24801 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 14. 14:27, Szerda
Anime ismertetők terén ajánlom az Usteamet, mi is onnan jöttünk :) Überkirály fóruma van :)

Mindenetre, ha láttad a Lain-t, akkor nézd meg a Haibane Renmeit is, mert az is Abe, és nagyszerű. Én most fejezem be.
.
.
.
. Mondjuk most épp nem jön be az oldal :(, de ott a torrent topicba Kikuchiyo belinkelt egy nagyszerű magyar felirattal ellátott, Haibane full DVD-t. Azaz négyet, négy DVD-t 8)

2005. December 14. 16:10, Szerda
Idézetet írta: manu
Mindenetre, ha láttad a Lain-t, akkor nézd meg a Haibane Renmeit is, mert az is Abe, és nagyszerű. Én most fejezem be.


kösz! majd lecsekkolom! :)

  • Karma: 36
2005. December 14. 18:33, Szerda
Idézetet írta: arnold
nem valami sok anime-ot láttam, úgyhogy jöhet bármilyen ismertető bármelyikről! ezeket láttam:

A legjobbakat láttad.  8-)

2005. December 15. 15:17, Csütörtök
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

  • Karma: 36
2005. December 15. 15:19, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

Jah tényleg, az sem volt rajta a listán, pedig nagyon jó. :) Majd ha befejezted, kíváncsi vagyok a véleményedre...
Egyébként kitől/honnan kapod a tippeket? Grat neki. :)
edit: a Ninja Scroll véletlenül maradt le? 8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 15:20, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

azbiza 8) , bár Ramiznak nem teljesen ez a véleménye  :-D

  • Karma: 36
2005. December 15. 15:22, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: arnold
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

azbiza 8) , bár Ramiznak nem teljesen ez a véleménye  :-D

Majd ha befejezte, kerekasztal-vitázhatunk részletekbe menően. :) Mondjuk addig is úgy, hogy jobbat vártam az első háromnegyede alapján, de így is magasan veri az átlagos sablon-sorozatokat. :cool: (na egy ilyen vigyori hiányzik még :-D lopok is sebtiben az usteamről :smoke: )

2005. December 15. 15:26, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: arnold
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

Jah tényleg, az sem volt rajta a listán, pedig nagyon jó. :) Majd ha befejezted, kíváncsi vagyok a véleményedre...
Egyébként kitől/honnan kapod a tippeket? Grat neki. :)
edit: a Ninja Scroll véletlenül maradt le? 8-)


itt olvasgattam az ismertetőket, és megtetszett. :) a Ninja Scroll-t még nem láttam, úgyhogy az nem véletlenül maradt le. :(

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 15:33, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: arnold
elkezdtem a Paranoia Agent-et. jónak tűnik...

Jah tényleg, az sem volt rajta a listán, pedig nagyon jó. :) Majd ha befejezted, kíváncsi vagyok a véleményedre...
Egyébként kitől/honnan kapod a tippeket? Grat neki. :)
edit: a Ninja Scroll véletlenül maradt le? 8-)


itt olvasgattam az ismertetőket, és megtetszett. :) a Ninja Scroll-t még nem láttam, úgyhogy az nem véletlenül maradt le. :(

De csak  moviet nézd meg Ninja Scrollból, a sorozat nagyon gatya..

  • Karma: 36
2005. December 15. 15:35, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
itt olvasgattam az ismertetőket, és megtetszett. :) a Ninja Scroll-t még nem láttam, úgyhogy az nem véletlenül maradt le. :(

Jó öreg aoi... Aránylag jók az ajánlók, bár a pontozás az én ízlésemnek torz, túl erősen tükrözi az odajárók nemi és életkori arányát. :) Viszont a Ninja Scroll-t örömmel ajánlom figyelmedbe, nálam top 5 filmben van. A Vampire Hunter D: Bloodlust készítői csinálták azt is. Memories, Metropolis, Jin-Roh szintén mind remek (most lusta vagyok visszakeresni, hogy a listán vannak-e).

2005. December 15. 15:40, Csütörtök
Idézetet írta: manu
De csak moviet nézd meg Ninja Scrollból, a sorozat nagyon gatya..

ok, köszi majd leszedem valahonnan.

  • Karma: 36
2005. December 15. 15:47, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
ok, köszi majd leszedem valahonnan.

USteam ftp :hail:

2005. December 15. 16:01, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
USteam ftp :hail:

ahhoz hogy lehet hozzáférni? :?:

heuréka! megtaláltam!  :lol:

  • Karma: 36
2005. December 15. 16:13, Csütörtök
Idézetet írta: arnold
ahhoz hogy lehet hozzáférni? :?:
heuréka! megtaláltam!  :lol:

:aniki: :cool:

2005. December 17. 23:10, Szombat
most fejeztem be a Tokiói keresztapákat. gondoltam, megnézem, már csak azért is, mert közeleg a karácsony. ez pedig ugye karácsonykor játszódik... nagyon kedves kis anime, bár inkább a felnőtt korosztálynak való. főleg a nyelvezete miatt... mindenképpen beszerzem dvd-n! 8-)

 

anything