Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ázsiafilmes pólót?

Még szép! :D
5 (62.5%)
Elképzelhető... ha tetszik és ha olcsó.
2 (25%)
Esetleg majd később, ha fellendül az oldal. :)
1 (12.5%)
Nem valószínû.
0 (0%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 27. 10:08, Kedd

Szerző Téma: Ázsiafilmes póló 8-)  (Megtekintve 7131 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. December 27. 10:08, Kedd
Valamelyik topikban felmerült, és gyorsan továbbgondoltam az ötletet.
Ha relatíve nagy mennyiségben rendelnénk, akkor már megérné csinálni & szétküldeni Ázsiafilmes pólókat. (Vagy szétosztani Pesten, és legalább lenne egy fórumos meet, és még Manunak is fel kéne jönnie. 8) :cool: ) Legutóbb 2100 forintért csináltam pólót, mert fehér volt (olcsóbb) és kedvezményes napon (ezt megoldanám). Csak az a kérdés, hogy mi menjen rá. Szerintem vagy valamilyen képmozaik, hogy legyen rajta minden (mondjuk maximum 4x4-es, de inkább kisebb), vagy egy poszterkép. És persze egy Ázsiafilm logó. De ha mozaikos, akkor lehetne úgy, hogy középre, több kockát egybetapasztva, oda megy a logó, és köré a képkockákba kisebb képek.
Tippek pl: egy Bruce Lee, egy napszemüveges Miike 8-) , egy Katsu Shintarô (Zatoichi) :samurai: , egy Choi-Min Sik (Oldboyból mondjuk), egy Kakihara, egy Jun Ji Hyun a fiúknak :-D , még egy Asano Tadanobu a lányoknak (ahl nincs felvágva a szája :) ) meg a fan clubjának :-D , ilyesmi. De persze nem kell arcközelinek lenni mindegyiknek.

Ha még nem döntöttél, akkor nem kell szavaznod.

2005. December 27. 10:33, Kedd
oldboy pólóra lenne egy javaslatom:

ilyesmi esetleg...
mondjuk feketében... 8)

javaslat Kakihara pólóra (persze ízléses méretben, a webcím nélkül):

http://img489.imageshack.us/img489/1135/ichiscreen110240ne.jpg

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 27. 13:23, Kedd
Az ötlet jó, miért ne? Én szerteném még rá Shinya Tsukamoto-t is. Ha megkapom, akkor felőlem indulhat a sorozatgyártás :)

  • Karma: 32
2005. December 27. 14:00, Kedd
Ha Asano Tadanobu rajta lesz, rám teljes mértékben számíthattok.  De elviselem rajta Takeshi Kaneshiro-t is ha nagyon muszáj. :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 27. 14:06, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Ha Asano Tadanobu rajta lesz, rám teljes mértékben számíthattok.  De elviselem rajta Takeshi Kaneshiro-t is ha nagyon muszáj. :D

Nem is tudom ő hogy maradhatott ki... Ramiz, ugye ez csak figyelmetlenség!?  :x :)

2005. December 27. 14:30, Kedd
egy pólón őt is eltudnám viselni... aranyoska! vagyis csak volt... :(


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 27. 14:37, Kedd
Ő játszott a Scarlett Letterben? Felakasztotta magát, nem?
Na mindegy, ez off...  :x  :-D

2005. December 27. 15:05, Kedd
Idézetet írta: manu
Ő játszott a Scarlett Letterben? Felakasztotta magát, nem?
Na mindegy, ez off...  :x  :-D


ja, de előtte még az ereit is felvagdosta, hogy biztosra menjen...  :x

lehetne csináltatni egy Battle Royale logós pólót is...

  • Karma: 36
2005. December 27. 18:40, Kedd
Idézetet írta: arnold
oldboy pólóra lenne egy javaslatom:
ilyesmi esetleg...

Bocs, de szerintem ez nagyon jómunkásemberes... :-D

Idézetet írta: arnold
javaslat Kakihara pólóra (persze ízléses méretben, a webcím nélkül):
http://img489.imageshack.us/img489/1135/ichiscreen110240ne.jpg

Ez viszont marha jó.

Idézetet írta: manu
Én szerteném még rá Shinya Tsukamoto-t is.

Őt még nem is láttam. :) Csak filmjeit láttam. Jellegzetes arc?

Idézetet írta: Skyneth
Ha Asano Tadanobu rajta lesz, rám teljes mértékben számíthattok.

Nyugi, mi is fanok vagyunk Manuval. Persze nem elsőrendűek, mint te, hanem - nemi okokból - csak másodrendűek. De azért nagyon szeretjük. :-D

Idézetet írta: manu
Nem is tudom ő hogy maradhatott ki... Ramiz, ugye ez csak figyelmetlenség!?  :x :)

Inkább úgy mondanám, hogy trivialitás. 8-)

---------

Akkor a mozaikos kivitel tetszik nektek? Nem is kell olyan sok, ha gondoljátok, legyen mondjuk két sor, mindben három kép, és közte a logó. De lehet sok is. Csinálok néhány tervet. Annyit kérek csak, hogy aki kért konkrét személyt, az adjon/linkeljen képet, nehogy a kedvence ne úgy legyen rajta, ahogy ő akarja. :) Pl Asano nekem tök jó Kakiharának (sőt, még mindig az a kedvenc Asano-karakterem), de ha Skyneth jobban szereti Vital-beli hosszú hajjal vagy akárhogy máshogy, akkor legyen az, csak kell kép. Illetve Shinya-ról is adj képet Manu, gondolom van konkrét elképzelésed. Ha a sok képes mellett döntünk, akkor Bruce Lee-ről, Miike-ről, Kitanoról pl találni "klasszikus" képeket könnyen.

2005. December 27. 20:11, Kedd
esetleg egy másik alternatíva Kakihara-s pólóra (bár nekem az első megoldás kicsivel jobban tetszik)

http://img337.imageshack.us/img337/5420/kakihara3dh.jpg

  • Karma: 32
2005. December 27. 20:19, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Asano nekem tök jó Kakiharának (sőt, még mindig az a kedvenc Asano-karakterem), de ha Skyneth jobban szereti Vital-beli hosszú hajjal vagy akárhogy máshogy, akkor legyen az, csak kell kép.


Tökéletesen megfelel Kakihara-ként.  :-D

  • Karma: 36
2005. December 27. 20:33, Kedd
Oké, köszi. Akkor a Kakihara már megvan.

*Voksoljatok a 2x3-as VS nagyobb képmix kérdésre is!
De egyébként én kiegyezek abban is, hogy csak Kakihara, és Ázsiafilm logó + webcím.

Tényleg, Manu, ahhoz mit szólnál, hogy ez a cím marad, csak az azsiafilm.interhost.hu-ról teszünk ide egy linket? Vagy azt nem lehet? Na mindegy, el kell dönteni a póló megcsinálása előtt, mert a pólóra kéne link.
* Vagy ne rondítsuk el? Fenébe a reklám-funkcióval? Ezt illetően is voksoljatok. :)

2005. December 27. 21:36, Kedd
Idézetet írta: Ramiz

*Voksoljatok a 2x3-as VS nagyobb képmix kérdésre is!
De egyébként én kiegyezek abban is, hogy csak Kakihara, és Ázsiafilm logó + webcím.

szerintem jó a 2x3-as. minek nagyobb?!

Idézetet írta: Ramiz

* Vagy ne rondítsuk el? Fenébe a reklám-funkcióval? Ezt illetően is voksoljatok. :)

én nem kérnék reklámot! tudom én az oldal címét fejből is. :)

  • Karma: 36
2005. December 27. 22:33, Kedd
Oké. Akkor az hat kép. Eddig biztos lesz: Kakihara, Kitano, Miike, Shinya. Szerintem a csajt hagyjuk le, nem passzolna a sok elborult arc közé. Viszont egy Oldboyos Choi-Min Sik igen. És akkor lehet még Bruce Lee, vagy Zatoichi hatodiknak. De ha kell nő is, akkor legyen kettő a szimmetria kedvéért, és mondjatok még egy nőt (és nem lesz Oldboy). Például a bőrkesztyűs csajt az injekciótűvel a kezében az Audition plakátjáról. :)

Ez milyen kép már! :-D
http://www.pointscommuns.com/img/realisateur/1001429.jpg

Ez sem rossz...
http://www.takeshikitano.net/divers/kg1.jpg

Manu, biztos őt akarod?
http://www.arthouse.ru/img/films/VITALLL/shinya_tsukamoto-otakus_in_love-large.jpg
http://www.asianfeast.org/images/eventi/venezia/tsukamoto_02.jpg

  • Karma: 32
2005. December 28. 01:10, Szerda
A 2x3-as képi megoldás szerintem is elegendőnek tűnik. A link hanyagolható, de engem az se zavar, ha felkerül a pólóra.

Ramiz, ez a két Kitano-s kép über-LoL.   :lol: