Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ázsiafilmes pólót?

Még szép! :D
5 (62.5%)
Elképzelhető... ha tetszik és ha olcsó.
2 (25%)
Esetleg majd később, ha fellendül az oldal. :)
1 (12.5%)
Nem valószínû.
0 (0%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 27. 10:08, Kedd

Szerző Téma: Ázsiafilmes póló 8-)  (Megtekintve 7132 alkalommal)

2005. December 28. 08:56, Szerda
a Johnnie Walker-es nagyon :cool: (le is mentettem, jó lesz az háttérnek is!  :P )

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 28. 12:00, Szerda
Persze, hogy őt, de mondjuk inkább így:
http://www.pastis.org/jade/av01/tsukamoto1.jpg

vagy szolídabban:
http://web.tiscali.it/japop90/Immagini/registi/tsukamotoshinya.jpg

A webcímmel az a para, hogy most csinálgatjuk, legalábbis nyuszi az új kezelőfelületet. Sajna elég sok probléma van zsozso adatbázisához való csatlakozással, úgyhogy majd megint beszélnem kell vele, de akkor már rendelek domainevet is, ami azsiafilm.hu lesz reményeim szerint. Ez csak akkor jöhet szóba, ha kész az végleges verzió és csak át kell pakolni, úgyhogy egyenlőre vagy a mostanit rakjuk rá, vagy semmit vagy várjunk egy pár hetet vele...

  • Karma: 36
2005. December 28. 15:16, Szerda
Szerintem a fekete-fehér hülyén mutat a színes képek mellett (Miike-vel is ez a bajom). Egyébként nem hittem, hogy ez ilyen nehéz. 2 órája vacakolok, és nem akar még csak elfogadható sem lenni... :(

  • Karma: 36
2005. December 28. 16:31, Szerda
Kép No 1, verzió 1.0
http://bandris.uw.hu/pic/terv 1.jpg

Fehér pólóra képzeljétek rá!
Zavaró az asszimetria? Esetleg a betűtípus legyen más? Vagy jó így?

  • Karma: 36
2005. December 28. 16:34, Szerda
Kép No 1, verzió 1.0
http://bandris.uw.hu/pic/terv1.jpg

Fehér pólóra képzeljétek rá!
Zavaró az asszimetria? Esetleg a betűtípus legyen más? Vagy jó így?

edit: nem akar menni a html... :( pedig nincs beikszelve alul, hogy kikapcsolás...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 11:53, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Kép No 1, verzió 1.0
http://bandris.uw.hu/pic/terv 1.jpg

Fehér pólóra képzeljétek rá!
Zavaró az asszimetria? Esetleg a betűtípus legyen más? Vagy jó így?

edit: nem akar menni a html... :( pedig nincs beikszelve alul, hogy kikapcsolás...


Azért, mert a BBCode-ot kell engedélyezni... :) Egyébként nekem egyenlőre egyik kép sem jön be...

  • Karma: 36
2005. December 29. 13:49, Csütörtök

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 17:20, Csütörtök
Ez penge... Gyerekek, tetszik ez az aktívkodás... Mostmár én is csinálhatnék valamit.  :roll:

Kitano hiányik róla... Miért felejted el mindig? Egyébként abszolút nem gáz, hogy van benne fekete-fehér is...

  • Karma: 36
2005. December 29. 20:58, Csütörtök
Valahogy nem passzoltak a Kitanos képek. Nem felejtettem el, de rápróbálgattam, és nem harmonizált... De csinálhattok ti is pólótervet, és akkor szavazunk.

  • Karma: 1
2005. December 29. 21:52, Csütörtök
khm, nem vagyok egy reklámszakember, meg látom, hogy nem welcome a reklám, de szerény véleményem szerint akkor kellene polót csinálni ha megvan az oldal új külseje (arculat, yikes!). most látom, hogy készül az új "bőr" a filmajánlóknak, és ha az meglesz, felkerül, akkor pl. annak a fejlécét érdemes a pólóra tenni. vagy legalább az ázsiafilm legyen abban a színben, betűtípussal, és hasonló körítéssel, mint ahogy itt lesz. és akkor még az oldalnak is jót lehetne tenni a pólóval. a fotók ettől még lazán  bekeférnek.

lényeg, hogy nem kell elkapkodni. meg, hogy fikázni könnyű, de a jelenlegi terv csúf.

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:21, Csütörtök
Nekem csak a felirat nem tetszik egészen. A képeket egybe lehetne talán montázsolni, de ez a képregény-szerű elrendezés jött be a legjobban, ahogy próbálgattam. Egyébként csinálhattok ti is pólóképeket, és akkor van miből választani.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 22:53, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious
lényeg, hogy nem kell elkapkodni. meg, hogy fikázni könnyű, de a jelenlegi terv csúf.


...mert nincs rajta a fiatal Chow? just Kiddin'! De azért ne legyünk ilyen bántóak  :evil: Sztem jó, egyedül a betűtípus kéne, hogy az eredeti legyen..

  • Karma: 36
2005. December 29. 22:55, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Sztem jó, egyedül a betűtípus kéne, hogy az eredeti legyen..

Szerintem az valahogy nagyon nem passzol rá...

  • Karma: 1
2005. December 29. 23:12, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: noraliscious
lényeg, hogy nem kell elkapkodni. meg, hogy fikázni könnyű, de a jelenlegi terv csúf.


...mert nincs rajta a fiatal Chow? just Kiddin'! De azért ne legyünk ilyen bántóak  :evil: Sztem jó, egyedül a betűtípus kéne, hogy az eredeti legyen..


tudom, én hívtam ki a sorsot.

tőlem az "öreg" chow-t is rátehetitek. végülis még alig múlt 40, és egész jól tartja magát.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 23:15, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious

tőlem az "öreg" chow-t is rátehetitek. végülis még alig múlt 40, és egész jól tartja magát.


 :lol:
vedd figyelembe a mi nemi hovatartozásunk. egy igazi férfi negyvenen túl éli második virágkorát..  8-)