Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ázsiafilmes pólót?

Még szép! :D
5 (62.5%)
Elképzelhető... ha tetszik és ha olcsó.
2 (25%)
Esetleg majd később, ha fellendül az oldal. :)
1 (12.5%)
Nem valószínû.
0 (0%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 27. 10:08, Kedd

Szerző Téma: Ázsiafilmes póló 8-)  (Megtekintve 7133 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2007. December 14. 21:43, Péntek
Lesz valami a pólóbizniszből végül? :) Ma írt nekem mailt egy érdeklődő, hogy kéne neki ázsiafilmes póló...  :)

Ja és közben rájöttem, hogy nekem ezzel a képpel is kellene egy:

« Utoljára szerkesztve: 2007. December 14. 21:47, Péntek írta YEZy »

  • *
  • Karma: 80
2007. December 14. 22:02, Péntek
Lesz valami a pólóbizniszből végül? :) Ma írt nekem mailt egy érdeklődő, hogy kéne neki ázsiafilmes póló...  :)

Ja és közben rájöttem, hogy nekem ezzel a képpel is kellene egy:


Nincs meg nagy(obb) felbontásban?

szerk.: Már tárgytalan, hacsak nincs 1024x768-nál nagyobb verziód.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 14. 22:15, Péntek írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2007. December 15. 10:23, Szombat
Na akkor vizsgáljuk meg ezt komoly megfontolással.
Én egyszer el akartam indítani egy másik fórumon animés póló nyomást, amiből aztán nem lett semmi. Pedig Tomcat is hogy befutott a pólóboltjával!
Hogyha aránylag olcsó és minőségi pólókat akarunk készíteni, akkor szitázni kell. A szitakészítés viszont pénzbe kerül, azaz a "0. póló elkészítéséhez" is pénz kell, viszont utána egy-egy pólót olcsón meg lehet úszni (alapanyagtól is függ persze). Mi anno sokat agyaltunk, hogy lehetne elindítani a boltot minél kisebb tőkével (persze úgy lassabban is indulna el...)

Szerintem érdemes összeszedni (vagy befektetőt keresni) arra, hogy legalább 4-5, de még inkább 9-10 szita elkészüljön, tehát legyen választék. Ebben lehetne pár minta a legszebb női színészekkel, kell női minta is (Donnie Yen, Kaneshiro, mittomén, megkérdezzük Dórit meg asiafant :) ) meg főként "mindenkinek" témák (Bruce Lee, Jackie Chan, Kitano, lehetőleg ismertek). És akkor utána lehet felírni az oldalra, hogy rendelhetőek. Itt jön be a következő probléma, a fizetés problémája, és persze a jogi oldal is, de szerintem ezt az elején legalábbis mindenképpen lazán kéne kezelni. Az Ázsiafilm logót pedig én a hátoldalra tenném, ízlésesen és kicsiben, minden pólóra. (Végül is ez ingyen reklám nekünk.)

A másik lehetőség: nem csinálunk üzletet az egészből, nem szabadítunk a nyakunkba ennyi munkát, postára rohangálást és/vagy budapesti elosztást stb. Ez esetben csinálunk egy vagy kettő szitát egy képpel (lehet mozaikos is, hogy sok mindenki szerepeljen rajta), teszünk rá bazi nagy Ázsiafilm logót és internetcímet is, aztán magunknak nyomunk csak, sokat. (Meg esetleg kitesszük félévente egyszer a honlapra, hogy "Ázsiafilm rajongóknak és támogatni akaróknak". :) )

  • *
  • Karma: 82
2007. December 15. 10:33, Szombat
Na akkor vizsgáljuk meg ezt komoly megfontolással.
Én egyszer el akartam indítani egy másik fórumon animés póló nyomást, amiből aztán nem lett semmi. Pedig Tomcat is hogy befutott a pólóboltjával!
Hogyha aránylag olcsó és minőségi pólókat akarunk készíteni, akkor szitázni kell. A szitakészítés viszont pénzbe kerül, azaz a "0. póló elkészítéséhez" is pénz kell, viszont utána egy-egy pólót olcsón meg lehet úszni (alapanyagtól is függ persze). Mi anno sokat agyaltunk, hogy lehetne elindítani a boltot minél kisebb tőkével (persze úgy lassabban is indulna el...)

Szerintem érdemes összeszedni (vagy befektetőt keresni) arra, hogy legalább 4-5, de még inkább 9-10 szita elkészüljön, tehát legyen választék. Ebben lehetne pár minta a legszebb női színészekkel, kell női minta is (Donnie Yen, Kaneshiro, mittomén, megkérdezzük Dórit meg asiafant :) ) meg főként "mindenkinek" témák (Bruce Lee, Jackie Chan, Kitano, lehetőleg ismertek). És akkor utána lehet felírni az oldalra, hogy rendelhetőek. Itt jön be a következő probléma, a fizetés problémája, és persze a jogi oldal is, de szerintem ezt az elején legalábbis mindenképpen lazán kéne kezelni. Az Ázsiafilm logót pedig én a hátoldalra tenném, ízlésesen és kicsiben, minden pólóra. (Végül is ez ingyen reklám nekünk.)

A másik lehetőség: nem csinálunk üzletet az egészből, nem szabadítunk a nyakunkba ennyi munkát, postára rohangálást és/vagy budapesti elosztást stb. Ez esetben csinálunk egy vagy kettő szitát egy képpel (lehet mozaikos is, hogy sok mindenki szerepeljen rajta), teszünk rá bazi nagy Ázsiafilm logót és internetcímet is, aztán magunknak nyomunk csak, sokat. (Meg esetleg kitesszük félévente egyszer a honlapra, hogy "Ázsiafilm rajongóknak és támogatni akaróknak". :) )

Hát szerintem ez az utóbbi a célszerűbb, aztán attól függően, hogy a félévente lapra kitett rajongóknak szánt darabok hogy fogynak, el lehet gondolkozni a másikról is.  :)

  • Karma: 32
2007. December 17. 12:43, Hétfő
Hát szerintem ez az utóbbi a célszerűbb, aztán attól függően, hogy a félévente lapra kitett rajongóknak szánt darabok hogy fogynak, el lehet gondolkozni a másikról is.  :)

Első körben szerintem is a második megoldás lenne célszerű, aztán ha valamelyest tisztába kerülünk az igényekkel lehet továbblépni.

Ebben lehetne pár minta a legszebb női színészekkel, kell női minta is (Donnie Yen, Kaneshiro, mittomén, megkérdezzük Dórit meg asiafant

Jaja, Donnie Yen, Takeshi Kaneshiro, Tadanobu Asano, Jun Kaname, Tak Sakaguchi etc.  :twisted:


  • Karma: 36
2007. December 17. 15:03, Hétfő
Az első megoldás nagyobb léptékű, de ha valakinek van fölös 200 ezer forintja rá (asszem kb ennyit kalkuláltunk ki anno), be lehet fektetni. :)

 

anything