Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Szeretnél Ázsiafilmes pólót?

Még szép! :D
5 (62.5%)
Elképzelhető... ha tetszik és ha olcsó.
2 (25%)
Esetleg majd később, ha fellendül az oldal. :)
1 (12.5%)
Nem valószínû.
0 (0%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2005. December 27. 10:08, Kedd

Szerző Téma: Ázsiafilmes póló 8-)  (Megtekintve 7130 alkalommal)

  • Karma: 1
2005. December 29. 23:21, Csütörtök
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: noraliscious

tőlem az "öreg" chow-t is rátehetitek. végülis még alig múlt 40, és egész jól tartja magát.


 :lol:
vedd figyelembe a mi nemi hovatartozásunk. egy igazi férfi negyvenen túl éli második virágkorát..  8-)


mondom: "öreg"

de a további félreértések elkerülése végett leszálltam a témáról, kedves "igazi férfiak". :twisted:

  • Karma: 36
2005. December 29. 23:26, Csütörtök
Idézetet írta: noraliscious
de a további félreértések elkerülése végett leszálltam a témáról, kedves "igazi férfiak". :twisted:

Ugyan, ugyan... <:) (Egyébként is, milyen furcsa ez már így... általában a nők érzékenyek a korra, és a férfiak nem törődnek vele annyira (mert "úgyis csak férfiasabb"...). :) )

Így jobb? Második tervezet:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 29. 23:39, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Így jobb? Második tervezet:


sztem igen...

  • Karma: 32
2005. December 29. 23:48, Csütörtök
Na, ez így már alakul. Sokkal jobb, mint az előző.  :-D

(Bár nekem túl világos... de mivel én elborult vagyok "fekete" téren, ezért ez annyira nem lényeg.  <:)  )

  • Karma: 36
2005. December 30. 09:19, Péntek
Idézetet írta: Skyneth
(Bár nekem túl világos... de mivel én elborult vagyok "fekete" téren, ezért ez annyira nem lényeg.  <:)  )

Jó, de fehér póló mellett több érv szól, és fehér pólón talán a túl sötét kép sem jó annyira.

  • Karma: 29
2006. Április 1. 10:49, Szombat
Nekem tetszik! Most derült ki számomra, hogy benéztem ebbe a topikba, mi az a mozaikkép Manu signature-jében...  :)
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 1. 16:02, Szombat
Az érdekes, hogy Manu végül is nem azt rakta be, amit a kedvéért csináltam... :P
Egyébként még mindig tart a kérdés, hogy valakit érdekel-e a dolog, illetve hogy valaki csinál-e jobb képet.

  • Karma: 36
2006. Május 12. 23:33, Péntek
Most, hogy megvan az új cím, nem próbálkoztok meg ti is egy pólótervvel? Rajta lehet a
www.azsiafilm.hu
cím is ugye. :P Ha lenne pár tervezet, lehetne tárgyalni róla, hogy melyikből csináljunk. Egyébként nem túl hosszú életűek ezek a képek, de csoportosan nem is kerül többe, mint egy sima póló, és jó minőségűre nyomják a boltban, ergo szerintem teljesen jól megéri annak, aki szokott pólót hordani.

Kérdés, hogy pl ki(k) legyen(ek) rajta, hogy mindenkinek jó legyen, de mégis passzoljanak. Pl mit szólnátok egy Chan Wook-Park bosszú trilógiás dizájnhoz? (3 kép a 3 filmből.) Vagy egy Miike-mixhez? (Őt mindenki szereti, legalábbis a szavazat tanúsága alapján.) Vagy egy kawaii ázsiai nők mixhez? :-D Vagy egy Asano Tadanobu mixhez? :-D

  • *
  • Karma: 82
2006. Május 13. 00:00, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Most, hogy megvan az új cím, nem próbálkoztok meg ti is egy pólótervvel? Rajta lehet a
www.azsiafilm.hu
cím is ugye. :P Ha lenne pár tervezet, lehetne tárgyalni róla, hogy melyikből csináljunk. Egyébként nem túl hosszú életűek ezek a képek, de csoportosan nem is kerül többe, mint egy sima póló, és jó minőségűre nyomják a boltban, ergo szerintem teljesen jól megéri annak, aki szokott pólót hordani.

Kérdés, hogy pl ki(k) legyen(ek) rajta, hogy mindenkinek jó legyen, de mégis passzoljanak. Pl mit szólnátok egy Chan Wook-Park bosszú trilógiás dizájnhoz? (3 kép a 3 filmből.) Vagy egy Miike-mixhez? (Őt mindenki szereti, legalábbis a szavazat tanúsága alapján.) Vagy egy kawaii ázsiai nők mixhez? :-D Vagy egy Asano Tadanobu mixhez? :-D


Ez úgy mind jöhet és akkor egész hétre megvan a póló... :) Nézegettem a már meglevő (vagy volt?) pólótervet és azzal annyi volt a difi, hogy nem biztos, hogy mindenkinek tetszenek azok az extrém figurák, akik rákerültek. Viszont ha egyik nap abban jelenek meg, a másikon meg a Ramiz által említett ázsiai nős változatban, az nagyban hozzájárul az esetleges érdeklődők számának növeléséhez... :) Megpróbálkozom egy tervvel is hamarosan, csak lenne már egy kis időm...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 13. 18:39, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Most, hogy megvan az új cím, nem próbálkoztok meg ti is egy pólótervvel? Rajta lehet a
www.azsiafilm.hu
cím is ugye. :P Ha lenne pár tervezet, lehetne tárgyalni róla, hogy melyikből csináljunk. Egyébként nem túl hosszú életűek ezek a képek, de csoportosan nem is kerül többe, mint egy sima póló, és jó minőségűre nyomják a boltban, ergo szerintem teljesen jól megéri annak, aki szokott pólót hordani.

Kérdés, hogy pl ki(k) legyen(ek) rajta, hogy mindenkinek jó legyen, de mégis passzoljanak. Pl mit szólnátok egy Chan Wook-Park bosszú trilógiás dizájnhoz? (3 kép a 3 filmből.) Vagy egy Miike-mixhez? (Őt mindenki szereti, legalábbis a szavazat tanúsága alapján.) Vagy egy kawaii ázsiai nők mixhez? :-D Vagy egy Asano Tadanobu mixhez? :-D


OK megpróbálok összedobni valamit, bár jun. 23-ig semmire nem lesz időm. A csajszimnak külön kérése volt, hogy csináltassunk trikót is. :)

  • Karma: 32
2006. Május 14. 18:28, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Vagy egy Asano Tadanobu mixhez?

Támogatva, támogatva.  :-D

Idézetet írta: Manu
A csajszimnak külön kérése volt, hogy csináltassunk trikót is.

Na ennek én is nagyon örülnék.  :)

  • Karma: 36
2006. Május 14. 23:45, Vasárnap
Mi a különbség a trikó és a póló között? :?:
Egyébként akkor már csinálhatunk mindenfélét! "Koreai szépségek" Ázsiafilm-boxer, Kakiharás Ázsiafilm-melltartó, Levágott Pinky Finger Á La Jakuza Ázsiafilm-kesztyű, Postman Blues-os piros Ázsiafilm-sál, Ichi The Killeres Ázsiafilm-bőrszerkó...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Május 15. 00:45, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Mi a különbség a trikó és a póló között? :?:
Egyébként akkor már csinálhatunk mindenfélét! "Koreai szépségek" Ázsiafilm-boxer, Kakiharás Ázsiafilm-melltartó, Levágott Pinky Finger Á La Jakuza Ázsiafilm-kesztyű, Postman Blues-os piros Ázsiafilm-sál, Ichi The Killeres Ázsiafilm-bőrszerkó...


:lol:

A trikónak nincs ujja.

  • *
  • Karma: 36
2007. November 15. 00:42, Csütörtök
No akkor éledjen a téma csipker(j)ózsika álmából. Az ázsiafilmes póló engem is érdekelne, plusz még ami akad...  8-)

...Ázsiafilm-boxer, Kakiharás Ázsiafilm-melltartó, Levágott Pinky Finger Á La Jakuza Ázsiafilm-kesztyű, Postman Blues-os piros Ázsiafilm-sál, Ichi The Killeres Ázsiafilm-bőrszerkó...
És akkor a Krrish-es bőrköpönyeg még sehol  :-D

Anno készült ázsiafilmes póló? Vagy még tervezői fázisban van a dolog?


O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2007. November 15. 04:21, Csütörtök
No akkor éledjen a téma csipker(j)ózsika álmából. Az ázsiafilmes póló engem is érdekelne, plusz még ami akad...  8-)

...Ázsiafilm-boxer, Kakiharás Ázsiafilm-melltartó, Levágott Pinky Finger Á La Jakuza Ázsiafilm-kesztyű, Postman Blues-os piros Ázsiafilm-sál, Ichi The Killeres Ázsiafilm-bőrszerkó...
És akkor a Krrish-es bőrköpönyeg még sehol  :-D

Anno készült ázsiafilmes póló? Vagy még tervezői fázisban van a dolog?

Szerintem nem készült. Igazából az a gond, hogy sok dolog van "tervező fázisban" (sőt rengeteg, mármint a pólókon kívül), csak a megvalósításra jut nagyon kevés ember, meg szabadidő. :(
Úgyhogy ott tartunk, hogy mindenkitől szívesen látjuk a dizájnterveket. :angel:
Azt hiszem, én is megpróbálok kíváncsiságból párat.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 15. 04:48, Csütörtök írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))