Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az öt kedvenc film  (Megtekintve 13483 alkalommal)

2006. Június 9. 15:30, Péntek
az egész olyan, mint egy gyenge színpadi előadás akciójelenetekkel. a színészekről meg inkább ne is beszéljünk. végülis, minek a pap, kinek a papné...

  • Karma: 36
2006. Június 10. 01:01, Szombat
A Casshern egy takony.

  • Karma: 32
2006. Június 10. 01:46, Szombat

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 10. 08:26, Szombat
Úgy látszik, a Casshern olyan, mint Michael Schumacher, Orbán Viktor, vagy a túrórudi. Van, aki imádja, mások rettenetesen utálják, viszont csak nagyon kevés olyan ember van, aki semleges iránta... :) Most, hogy így leírtam, jöttem rá, hogy ez mekkora hülyeség, mert szerintem a nem ázsiafilmes ismerőseim azt sem tudják, hogy ez a film létezik...

  • Karma: 36
2006. Június 10. 10:07, Szombat
Úgy látszik, a Casshern olyan, mint Michael Schumacher, Orbán Viktor, vagy a túrórudi. Van, aki imádja, mások rettenetesen utálják, viszont csak nagyon kevés olyan ember van, aki semleges iránta... :) Most, hogy így leírtam, jöttem rá, hogy ez mekkora hü1yeség, mert szerintem a nem ázsiafilmes ismerőseim azt sem tudják, hogy ez a film létezik...
:lol:
Túró Rudi: :cool: :D

  • Karma: 41
2006. Június 10. 13:06, Szombat
A Casshern egy takony.

aki mondja

halál cool film, *****jó zene, jól néz ki, eredeti, érdekes sztori, komoly és megérintő üzenet

  • Karma: 5
2006. Június 10. 13:36, Szombat
nehéz kérdé, mármint az 5 kedvenc filmem. általában ha épp nézek valamit és az tetszik, akkor épp az az aktuális kedvenc. azért megprobálom leirni azokat amik már régota favoritok:
the classic
battle royale
battle royale II
jisatsu circle (suicide club)
hotaru no haka - ez tudom, hogy csak tvben futott le és fogalmam sincs hogy kiadták e dvdn, de akkor is nagyon szeretem...és btw sokkal jobb lett mint az anime.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 10. 14:53, Szombat
Uh, Casshern. Nagyon sokat vártam tőle, aztán először tetszett is, bár olyan cam rippen láttam, amin nem igazán lehetett a még a szereplők nemét sem meghatározni. Arról nem is beszélve, hogy hiányzott az utolsó 25 perc.  :woo: Másodszorra már annyira nem fogott meg.

Gabranek, a BR marha jó, de a BR II -ben mi tetszett? Nem támodólag mondom, tényleg érdekel.

Arra megkérnék azért minden kartársat, hogy óvatosabban fogalmazzunk ebben, illetve a minuszos topikban és legyünk toleránsabbak is ha lehetséges, tiszteljük egymás (igen különböző) ízlését. Tehát no  :killer samurai:
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 10. 15:56, Szombat írta Manu »

  • Karma: 36
2006. Június 10. 14:57, Szombat
Uh, Casshern. Nagyon sokat vártam tőle, aztán először tetszett is, bár olyan cam rippen láttam, amin nem igazán lehetett a még a szereplők nemét sem meghatározni. Arról nem is beszélve, hogy hiányzott az utolsó 25 perc.  :woo: Másodszorra már annyira nem fogott meg.

Gabranek, a BR marha jó, de a BR II -ben mi tetszett? Nem támodólag mondom, tényleg érdekel.

Arra megkérnék azért minden kartársat, hogy óvatosabban fogalmazzunk ebben, illetve a minuszos topikban és legyünk toleránsabbak is ha lehetséges, tiszetljük egymás (igen különböző) ízlését. Tehát no  :killer samurai:

A Casshern zseniális!!!

2006. Június 10. 17:07, Szombat
A Casshern egy takony.

aki mondja

halál cool film, *****jó zene, jól néz ki, eredeti, érdekes sztori, komoly és megérintő üzenet

a zenéje tényleg jó... illetve, csak az jó!

  • Karma: 5
2006. Június 10. 17:27, Szombat

Gabranek, a BR marha jó, de a BR II -ben mi tetszett? Nem támodólag mondom, tényleg érdekel.


hát elsősorban Aki Maeda tetszett benne, de a film hangulata is marha jó volt. igazábol soha nem tudtam eldönteni, hogy melyik rész tetszik jobban...mindkettőt szivesen megnézem :)

  • Karma: 41
2006. Június 10. 17:36, Szombat
A Casshern egy takony.

aki mondja

halál cool film, *****jó zene, jól néz ki, eredeti, érdekes sztori, komoly és megérintő üzenet

a zenéje tényleg jó... illetve, csak az jó!

sajnállak :p

2006. Június 10. 17:49, Szombat
A Casshern egy takony.

aki mondja

halál cool film, *****jó zene, jól néz ki, eredeti, érdekes sztori, komoly és megérintő üzenet

a zenéje tényleg jó... illetve, csak az jó!

sajnállak :p

kösz, de nem vagyok rászorulva!

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 10. 18:58, Szombat
Hát azt hiszem, a Casshern ügyből  :box: lesz, rosszabb esetben pedig  :killer samurai:

Let the war begin?  :cool: 8)

  • Karma: 41
2006. Június 10. 18:59, Szombat
háborúellenes filmből nem lesz háború