Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Az öt kedvenc film  (Megtekintve 13480 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Április 18. 20:36, Kedd
Nálam jelenleg igaz még keveset láttam de
Getsuyobi

Bin jip
postman blues
Godzilla - Final Wars
S a cowboy be-bob movie

  • Karma: 36
2006. Április 18. 23:17, Kedd
Ebből az elsőt nem ismerem, de a többit nagyon szeretem, úgyhogy vszeg az első is tetszeni fog nekem is. :)

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 19. 07:01, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Ebből az elsőt nem ismerem, de a többit nagyon szeretem, úgyhogy vszeg az első is tetszeni fog nekem is. :)


Az elsőt is ismered, csak GaboJa kicsit trükkös volt... :) 月曜日= getsuyoubi = Monday  8-) Én csak a Cowboy be-bop filmet nem ismerem a listájáról...

  • Karma: 29
2006. Április 19. 09:16, Szerda
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Ebből az elsőt nem ismerem, de a többit nagyon szeretem, úgyhogy vszeg az első is tetszeni fog nekem is. :)


Az elsőt is ismered, csak GaboJa kicsit trükkös volt... :) 月曜日= getsuyoubi = Monday  8-) Én csak a Cowboy be-bop filmet nem ismerem a listájáról...

vagyis Blue Monday?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 19. 11:59, Szerda
Idézetet írta: santito
Idézetet írta: YEZy
Idézetet írta: Ramiz
Ebből az elsőt nem ismerem, de a többit nagyon szeretem, úgyhogy vszeg az első is tetszeni fog nekem is. :)


Az elsőt is ismered, csak GaboJa kicsit trükkös volt... :) 月曜日= getsuyoubi = Monday  8-) Én csak a Cowboy be-bop filmet nem ismerem a listájáról...

vagyis Blue Monday?


Nem, csak sima Monday. Ha Blue Monday lenne, akkor előtte lenne az Aoi szó is (melóhelyi gépemen nincs japán charset, úgyhogy nem tudom normálisan leírni...)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 19. 13:39, Szerda
Jó tudni, hogy nem csak én nyomom illegálban a munkahelyről.  8) Egyébként Sabu film... amit én még nem láttam  :mad:

  • Karma: 36
2006. Április 19. 19:27, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Ebből az elsőt nem ismerem, de a többit nagyon szeretem, úgyhogy vszeg az első is tetszeni fog nekem is. :)


Ha nem láttad az elsőt oda tudom adni érdemes megnézni én mindig szét röhögöm magam rajta a kedvencem a kocsma mikor elkezdenek csak röhögni:D:D:D:D:D
hát olyat az eszméletlen s ahogy rázza a mixert a pultos nah az kész:D

  • Karma: 2
2006. Június 8. 19:15, Csütörtök
Hi!
Jelenleg:
a moment to remember
oldboy
hero
onibaba
yojimbo
....hogy ne csak egyféle műfajt említsek!

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 8. 19:18, Csütörtök
Hi!
Jelenleg:
a moment to remember
oldboy
hero
onibaba
yojimbo
....hogy ne csak egyféle műfajt említsek!

Ezek valóban alapfilmek (mondom ezt úgy, hogy kettőt nem láttam belőle  <:)). De ezt a Moment to remembert annyian említették mostanában, hogy hamarosan rászánom az időt... :)

  • Karma: 36
2006. Június 8. 20:14, Csütörtök
Hi!

yojimbo
....hogy ne csak egyféle műfajt említsek!
Ezt én a héten néztem meg s tényleg nagyon jó film nagyon be jött jó izlésre vall 8-)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 9. 09:01, Péntek
Hi!
Jelenleg:
a moment to remember
oldboy
hero
onibaba
yojimbo
....hogy ne csak egyféle műfajt említsek!

Onibaba! :cool:

  • Karma: 41
2006. Június 9. 11:26, Péntek
ez elég nehéz, valszeg 5 perc múlva már mást mondanék, de sorrend nélkül öt:
Casshern
Hypnotized
Infernal Affairs
Bird People in China
Fist of Legend

2006. Június 9. 14:37, Péntek
ez elég nehéz, valszeg 5 perc múlva már mást mondanék, de sorrend nélkül öt:
Casshern
Hypnotized
Infernal Affairs
Bird People in China
Fist of Legend

király filmek! :cool: viszont a Casshern... :h

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 9. 15:09, Péntek
A Casshernnel nekem csak az volt a bajom, hogy máig nem értem... :)

  • Karma: 41
2006. Június 9. 15:21, Péntek
hát igen, sokaknak magas a film, de az ő bajuk :)