Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Láttál-e már bollywoodi filmet? (csak ebben mostaniban, előző élet nem ér)

Igen, és hajszárítóval kezemben már legalább 1x kipróbáltam, lobog-e úgy az én hajam is, mint Krrish-é.
4 (16%)
Láttam, és nem zárkózom el a továbbiakban az esetleges jó filmektől.
18 (72%)
Láttam, de senki sem kárpótolhat azért a három óráért.
1 (4%)
Á dehogy, kevés benne a vér, és két trancsírozás közepette még képesek dalra fakadni.
1 (4%)
Értelmes ember minek néz egyáltalán bw-mozit?
1 (4%)

Összes szavazó: 22

Szerző Téma: Indiai filmek  (Megtekintve 34390 alkalommal)

  • Karma: 0
2009. Június 6. 02:13, Szombat
na igy hajnal kettőre kivégeztem egy yip man-t, egy jannat, meg egy rab ne bana di  jodi-t. remek. akkor azt hiszem a holnapi programom is meg van. köszi  a tippeket, én is ezeket gondoltam következőnek megnézni. bár a dostana-tól egy kicsit idegenkedtem, de ha ti ajánlátok meg nézem. kösz a tippeket. remélem feliratot is találok.

egy nagyon kicsi off topic. mindenki figyelmében ajánlok egy europai filmet, Luis Bunueltől a burzsioázia diszkrét bája. egy kiváló szürrealista alkotás. ma néztem meg. nem is tudom hogyan kerülte el a figyelmemet eddig.
üdv.

és van indiai művészfilm vagy nem tudtok róla?
elég sok helyen olvasom, hogy hindi. ez a nyelvre vonatkozik?

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Június 24. 08:57, Szerda
egy másik kérdés: egyre jobban tetszik nekem az bollywoodi filmek, már aminnyire lehet szeretni a közönség filmet. szerintetek milyen filmekkel érdemes kezdeni?

Dostana
Dhoom
Dhoom2
Don

Utána lehet nézni nem d-betűs filmeket is  :-D
(A Dostanában és a Donban is játszik Priyanka Chopra)
Viszont nagyon oda kell figyelni, mit választ az ember, mert attól, hogy valami kint közönségsiker, még lehet, hogy az imdb-n kapott összesen 3-4 pontot a tízből...  :-D


Ezekhez van magyar felirat is? Én is kíváncsi vagyok rájuk....

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 24. 09:08, Szerda
Dostana
Dhoom
Dhoom2
Don



Ezekhez van magyar felirat is? Én is kíváncsi vagyok rájuk....

Van mindegyikhez magyar felirat.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 27. 19:32, Szombat
A hindi filmklub júniusi műsorán (július első hétvégéjén) egy könnyed romantikus vígjáték, a Bachna Ae Haseeno, részletek a főoldalon.

Aki netán leszedné: ugyan van hozzá egy elég korrekt magyar felirat, de van benne pár félrefordítás.
Csinálom a saját verziót hozzá, persze azt nem mondom, hogy abban nem lehet majd.  :angel:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 20. 20:26, Vasárnap írta kisho »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Június 27. 20:03, Szombat
A hindi filmklub júniusi műsorán (július első hétvégéjén) egy könnyed romantikus vígjáték, a Bachna Ae Haseeno, részletek a főoldalon.

Pénteken és szombaton is?

« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 20. 20:26, Vasárnap írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 27. 20:08, Szombat
Pénteken és szombaton is?


Igen.
A terembe kb. 40-45-en férnek. A Dostana óta annyian jönnek, hogy két vetítést kell tartani, ezért van két nap is.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Június 27. 20:11, Szombat
Pénteken és szombaton is?
Igen.
A terembe kb. 40-45-en férnek. A Dostana óta annyian jönnek, hogy két vetítést kell tartani, ezért van két nap is.
Oké, csak ellenőriztem. :angel:
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 6. 19:02, Hétfő
A hindi filmklub júniusi műsorán (július első hétvégéjén) egy könnyed romantikus vígjáték, a Bachna Ae Haseeno, részletek a főoldalon.

Aki netán leszedné: ugyan van hozzá egy elég korrekt magyar felirat, de van benne pár félrefordítás.
Csinálom a saját verziót hozzá, persze azt nem mondom, hogy abban nem lehet majd.  :angel:

Ha valakit érdekel ez a hamisítatlan bollywoodi rom-kom, kész a magyar felirat hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 20. 20:27, Vasárnap írta kisho »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Július 10. 18:15, Péntek
Ha valakit érdekel ez a hamisítatlan bollywoodi rom-kom, kész a magyar felirat hozzá.

Tudsz hozzáadni egy működő letöltési linket? Az avistazról szedtem még 6.-án, de azóta se seedeli senki :( Előre is köszi :)

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 10. 18:56, Péntek
Ha valakit érdekel ez a hamisítatlan bollywoodi rom-kom, kész a magyar felirat hozzá.

Tudsz hozzáadni egy működő letöltési linket? Az avistazról szedtem még 6.-án, de azóta se seedeli senki :( Előre is köszi :)

Torrentet nem tudok, de ha jó a rapidshare is, akkor lásd a BT topikot.  8-)

+akit érdekel, az imtorrents.com-on most lehet regelni, sűrűn zárva szokott ám lenni ez a lehetőség.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Július 11. 21:10, Szombat
Torrentet nem tudok, de ha jó a rapidshare is, akkor lásd a BT topikot.  8-)

Köszi :) Igaz tegnap este valahogy nem találtam meg a topikot, csak most :) Cseles, mert csak akkor látni, ha belépek.
Délelőtt leszedtem innen: http://chinnamama.folderland.com/bachna-ae-haseeno-2cd-original-dvd-xvid-msubs-2008-rs-ss/25587/ Itt viszont csak a Send Space linkek működtek. A film nagyon tetszett, bár nekem még mindig kicsit szokatlan, hogy ennyit énekelnek. Egyébként ez volt a második ilyen filmem. Az első a Dostana volt :)

« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 11. 21:15, Szombat írta erzsi69 »

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 11. 22:38, Szombat
Köszi :) Igaz tegnap este valahogy nem találtam meg a topikot, csak most :) Cseles, mert csak akkor látni, ha belépek.
A film nagyon tetszett, bár nekem még mindig kicsit szokatlan, hogy ennyit énekelnek. Egyébként ez volt a második ilyen filmem. Az első a Dostana volt :)


Örülök, hogy sikerült.
Annak meg még jobban, hogy tetszett is.  :angel:


"még mindig egy kicsit szokatlan, hogy ennyit énekelnek."  :-D

Hááát, ezen jót derültem, mert épp a köv. hindi filmklub programján dolgozunk, és az az ötlet, hogy legközelebb egy válogatás lesz
az elmúlt ötven év terméséből.
Jelen pillanatban ez azt jelenti, hogy két és fél órányi válogatott dalbetét, szám szerint 24 db, olyan töménységben, hogy
akkor sem ütné ki jobban az embert ez a brutális  bw-dózis, ha intravénásan adnánk be.  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Július 12. 10:55, Vasárnap
A zene tényleg tetszik :) Az ötletetek a klubba viszont tényleg jó. Főleg ha azt a két és fél órát végig is táncoljátok :)

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 24. 21:42, Péntek
Július 30., HBO - Saawariya

Blockbusternek készült, aztán hamar kiderült, hogy a végeredmény harmatgyenge. Kár érte, mert a képi világ lenyűgöző.
Elvileg vágatlan, szinkronos bollywoodi, tehát kuriózum.
Ismétlik vagy hatszor, időpontok itt:
http://www.hbo.hu/TitleDetail.aspx?TitleId=488312
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 20. 20:27, Vasárnap írta kisho »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2009. Augusztus 14. 20:41, Péntek
Tujh Mein Rab Dikhta Hai HUNSUB


Előreláthatóan szeptember 4. és 5-én az elmúlt ötven év dalbetétjeiből egy kétórás válogatás a bollywoodi filmklubban, term. mind magyar felirattal.
Még nem teljesen biztos a dátum, de talán.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.