Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23773 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Február 9. 23:30, Csütörtök
HELP ME PLEASE! Valakinek kiírtam pár dvd-nyi filmet, és lövésem sincs, hogy kinek! Tele vagyok listákkal, és el vagyok keveredve. Lécci az illető szóljon, ha ráismer a listára!

Postman Blues
Memories of Murder
Kikujiro nyara
Boiling Point
Swing Girls: First and Last Concert
Phone
La Linea
Sonatine
The Sea Is Watching
Mayonaka No Yaji San Kita San
Shinjuku Outlaw
Girl Boss Sukeban
Returner

  • Karma: 32
2006. Február 9. 23:55, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
HELP ME PLEASE! Valakinek kiírtam pár dvd-nyi filmet, és lövésem sincs, hogy kinek! Tele vagyok listákkal, és el vagyok keveredve. Lécci az illető szóljon, ha ráismer a listára!


 :lol:

  • Karma: 36
2006. Február 10. 09:53, Péntek
Manu! Te vagy az utolsó reményem!!! :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 10. 10:11, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Manu! Te vagy az utolsó reményem!!! :P


Felőlem jöhet, csak a Sea is..., meg a Returner nem passzol. Azoket te kaptad tőlem, de a többit bevállalom :)

  • Karma: 3
2006. Február 10. 11:00, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
HELP ME PLEASE! Valakinek kiírtam pár dvd-nyi filmet, és lövésem sincs, hogy kinek! Tele vagyok listákkal, és el vagyok keveredve. Lécci az illető szóljon, ha ráismer a listára!

Postman Blues
Memories of Murder
Kikujiro nyara
Boiling Point
Swing Girls: First and Last Concert
Phone
La Linea
Sonatine
The Sea Is Watching
Mayonaka No Yaji San Kita San
Shinjuku Outlaw
Girl Boss Sukeban
Returner


Abból gondolom hogy nem az enyém folytattad hogy ezekből párat már megkaptam :)

  • Karma: 36
2006. Február 10. 17:05, Péntek
Hát akkor én nem tudom, miért írtam ki... na mindegy. Returner akkor nem fog visszatérni (ha-ha) Manuhoz, csak a többi. :)

  • Karma: 3
2006. Február 10. 18:23, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Hát akkor én nem tudom, miért írtam ki... na mindegy. Returner akkor nem fog visszatérni (ha-ha) Manuhoz, csak a többi. :)

Sebaj, Manu jól járt vele :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 15. 16:57, Szerda
Sajna Skyneth a JSA és a Last Qurater bukta, mert nem olvassa be őket az íróm. Ez utóbbiért egyébként nem kár, mert én pl végig sem tudtam nézni... Bár állítólag a nőknek bejön ez a gotic-style f*szi.

Egyébként kegyetlenül bosszantó, hogy az íróm bekrepált és nem vettem észre, mert a asztali DVD lejátszóm, amin a filmeket nézem (ORION, és kevesebb, mint 10.000 Ft :cool: ) mindent megeszik, szerintem még a bakelit lemezeket is. Csak akkor vettem, észre, h baj van, amikor Ramiz szólt, hogy kb 10 lemezt elrontottam! AAAaaahhh.. Utálom! Beperelem őket .

Még a 964 Pinocchio rakoncátlankodik, de remélem azt megoldom, mert ameddig meg tudtam nézni, addig nagyon bejött. Ott inkább valami filehiba lehet.

  • Karma: 32
2006. Február 15. 17:37, Szerda
Idézetet írta: Manu
Sajna Skyneth a JSA és a Last Qurater bukta, mert nem olvassa be őket az íróm. Ez utóbbiért egyébként nem kár, mert én pl végig sem tudtam nézni... Bár állítólag a nőknek bejön ez a gotic-style f*szi.


Na igen, bár Hyde nem a kedvencem - főleg a Moon Child után.  :roll:
Azért érdekelne az a film. Ha valakinek megvan vagy látja valahol lécci visítson. Ez áll a JSA-ra is.

Amúgy én a Warriors Of Heaven And Earth c. filmmel jártam ugyanígy, amikor Ramiznak akartam kiírni. Totál meghalt. Bár nálam az a lemez szar minősége miatt volt. Ennek ellenére téptem a hajam rendesen.  :evil:

  • Karma: 36
2006. Február 15. 17:39, Szerda
Idézetet írta: Manu
az asztali DVD lejátszóm, amin a filmeket nézem (ORION, és kevesebb, mint 10.000 Ft :cool: ) mindent megeszik, szerintem még a bakelit lemezeket is.

 :lol: Egyébként megerősítem! Olyat még nem láttam, mint Manu dvd-lejátszója! Mindent visz, eszi a feliratot meg a DivX-es avikat, olcsó, frankó... Ha látok olyat, veszek én is. (Mi is a pontos típusa?)

  • Karma: 12
2006. Február 16. 00:35, Csütörtök
A legjobb választás a Yamada 6700-as DIVX-es lejátszó.
Az mindent visz, még az OGM formátumot is. Ezt nagyon kevés lejátszó mondhatja el magáról. 5.1 analóg kimenete van, ismeri a DTS hangot is, van koax és optikai kimenete. Ezzel egyetlen készülék sem veheti fel a versenyt, és 15ért osztogatják.

Ha pedig valaki zenehallgatásra akarja használni akkor a Panasonic S295-ös hangja verhetetlen a maga 24 bites DAC-jával.
Persze ez is DIVX-es.

  • Karma: 36
2006. Február 16. 00:48, Csütörtök
Idézetet írta: skval
A legjobb választás a Yamada 6700-as DIVX-es lejátszó.
Az mindent visz, még az OGM formátumot is. Ezt nagyon kevés lejátszó mondhatja el magáról. 5.1 analóg kimenete van, ismeri a DTS hangot is, van koax és optikai kimenete. Ezzel egyetlen készülék sem veheti fel a versenyt, és 15ért osztogatják.

Ha még az str feliratot is támogatja, akkor beszerzek egyet. :)

  • Karma: 12
2006. Február 16. 07:17, Csütörtök
Idézet

Ha még az str feliratot is támogatja, akkor beszerzek egyet. :)


SRT, SUB, SSA, SMI, VOBSUB természetesen magyar ékezetekkel.

Egyébként van egy oldal, ahol a legtöbb DIVX lejátszó jellemzője megtalálható:

http://www.mpeg4-players.info/?page=players.php

  • Karma: 2
2006. Április 5. 12:48, Szerda
.

Sziasztok!

Szívesen beszállnék én is a csere-berébe, de csak email-be tudok listát küldeni. Sehová nem tudom kipakolni a netre. Kb. 84  DVD és vagy  407 db divx-es ázsiai filmem van. + még egyéb filmek és sorozatok. Akit érdekel írhat.

bye
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 5. 13:19, Szerda
Idézetet írta: erzsike74
.

Sziasztok!

Szívesen beszállnék én is a csere-berébe, de csak email-be tudok listát küldeni. Sehová nem tudom kipakolni a netre. Kb. 84  DVD és vagy  407 db divx-es ázsiai filmem van. + még egyéb filmek és sorozatok. Akit érdekel írhat.

bye

A dvd-k mindenképp érdekelnének.

 

anything