Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23769 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Április 5. 20:53, Szerda
Idézetet írta: erzsike74
Sziasztok!
Szívesen beszállnék én is a csere-berébe, de csak email-be tudok listát küldeni. Sehová nem tudom kipakolni a netre. Kb. 84  DVD és vagy  407 db divx-es ázsiai filmem van. + még egyéb filmek és sorozatok. Akit érdekel írhat.
bye

Üdv!
Persze hogy érdekel minket! :P Tedd fel ide nyugodtan:

host name: ftp.atw.hu
user: virtualdog
pass: virtualdog


Aztán linkeld be nekünk. :) Mi listáink postolva vannak hátrébb.

  • Karma: 2
2006. Április 6. 08:00, Csütörtök
Feltettem a listát, itt a link.

Remélem találtok benne pár filmet, ami érdekel benneteket.
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • Karma: 36
2006. Április 6. 09:36, Csütörtök
Idézetet írta: erzsike74
Feltettem a listát, itt a link.

Remélem találtok benne pár filmet, ami érdekel benneteket.

Hogyne! Sokat is. :P Közben nézegesd meg a mi listáinkat, hogy mit tudunk majd cserébe küldeni.

  • Karma: 29
2006. Április 6. 12:42, Csütörtök
Idézetet írta: skval
A legjobb választás a Yamada 6700-as DIVX-es lejátszó.
Az mindent visz, még az OGM formátumot is. Ezt nagyon kevés lejátszó mondhatja el magáról. 5.1 analóg kimenete van, ismeri a DTS hangot is, van koax és optikai kimenete. Ezzel egyetlen készülék sem veheti fel a versenyt, és 15ért osztogatják.

Ha pedig valaki zenehallgatásra akarja használni akkor a Panasonic S295-ös hangja verhetetlen a maga 24 bites DAC-jával.
Persze ez is DIVX-es.

neked van Yamada 6700-asod? A linkedet követve egy fórumon kötöttem ki, ahol eléggé elbizonytalanodtam, mert mintha nem mindenki értett volna egyet veled a minőséget illetően...
ha van első kézből származó infód megosztanád velem/velünk?

edit: most láttam Yamada 6800-ast, 13800-ért... rákérdeztem, elviekben többet tud, mint a 6700-as...

"Yamada DVD-6800X 13.800 Ft Raktáron Frissítve New Age V1 firmware-rel Választható A vagy B Változat

- (A) Változat normál változat OGG,OGM (hang és videofájlok támogatása) , DTS lekeverése sztereo kimentre felirat mérete változtatható.
- (B) Változat Nero Digital formátum, ASP cinema profile, Divx Ultra menü rendszer támogatása nincs OGG,OGM lejátszás és DTS hang lekeverés sztereo kimenetre"

én nem értek hozzá, melyiket lenne érdemes választani?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 2
2006. Április 6. 13:14, Csütörtök
Idézetet írta: santito
Idézetet írta: skval
A legjobb választás a Yamada 6700-as DIVX-es lejátszó.
Az mindent visz, még az OGM formátumot is. Ezt nagyon kevés lejátszó mondhatja el magáról. 5.1 analóg kimenete van, ismeri a DTS hangot is, van koax és optikai kimenete. Ezzel egyetlen készülék sem veheti fel a versenyt, és 15ért osztogatják.

Ha pedig valaki zenehallgatásra akarja használni akkor a Panasonic S295-ös hangja verhetetlen a maga 24 bites DAC-jával.
Persze ez is DIVX-es.

neked van Yamada 6700-asod? A linkedet követve egy fórumon kötöttem ki, ahol eléggé elbizonytalanodtam, mert mintha nem mindenki értett volna egyet veled a minőséget illetően...
ha van első kézből származó infód megosztanád velem/velünk?


Ha nem nagy baj én is beleszólnék, mivel nekem is van egy Yamada 6700-asom. Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve, semmi probléma nem volt vele az eltelt hónapok alatt (novemberben vettem), pedig naponta rendszeresen használom. Kifejezetten a kitünő feliratkezelése és az ogm kiterjesztésű fájlok lejátszása miatt vettem meg. Firmwire-t frissítettem benne és azóta még több mindent kezel. Csak jókat tudok róla mondani.
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 6. 13:53, Csütörtök
Jók az olcsó DVD játékosok, mivel több divx-et visznak, mint a drágák, azonban gyorsan kipurcannak. Nekem most haldoklik a 2. orionom :(

On: Erőt vettem magamon, összedobtam egy listát, de csak a Full DVDimről.

  • Karma: 29
2006. Április 6. 14:35, Csütörtök
Köszi a tanácsokat, azt hiszem akkor ma bezsákolok egy Yamada 6800-ast...
Manu: hát egy év garancia van rá, ennyit pedig megér nekem...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 7. 01:11, Péntek
Idézetet írta: Manu
Jók az olcsó DVD játékosok, mivel több divx-et visznak, mint a drágák, azonban gyorsan kipurcannak. Nekem most haldoklik a 2. orionom :(

On: Erőt vettem magamon, összedobtam egy listát, de csak a Full DVDimről.


Nekem is Orionom van és nekem is rosszalkodik. A másolt dvd-ket nem olvassa már, csak az originálokat. Íme a tökéletes másolásvédelem.  :?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 7. 08:33, Péntek
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Manu
Jók az olcsó DVD játékosok, mivel több divx-et visznak, mint a drágák, azonban gyorsan kipurcannak. Nekem most haldoklik a 2. orionom :(

On: Erőt vettem magamon, összedobtam egy listát, de csak a Full DVDimről.


Íme a tökéletes másolásvédelem.  :?


:lol:

Nekem az erdeti DVD9-kel van a baj. A rétegváltás után szaggatja, mint nagymama a tésztát.

  • Karma: 29
2006. Április 7. 17:18, Péntek
Na, végül is ma vettem meg a Yamada 6800-ast, amint kipróbáltam, majd megosztom veletek a tapasztalataimat...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Április 10. 18:59, Hétfő
Hát ebből a topicból nem látszik milyen jól is megy a bartel. Jelenleg épp 30 közeli *requested material* sorakozik itt előttem, és még várakoznak páran. Remélem nem vagyok egyedül  :twisted:

  • Karma: 36
2006. Április 10. 19:09, Hétfő
Én most egyelőre tele vagyok megnézetlen filmekkel, de azért ha erzsi választ az én listámról, akkor fogok még barterelni... :) Meg tőled is majd kérek egy párat, ha erre jársz (vagy éppen a postán... :lol: ).

  • Karma: 36
2006. Április 10. 21:55, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Hát ebből a topicból nem látszik milyen jól is megy a bartel. Jelenleg épp 30 közeli *requested material* sorakozik itt előttem, és még várakoznak páran. Remélem nem vagyok egyedül  :twisted:


Apropó: ti hogy tároljátok a lemezeket? (A másolt dévédékre gondolok.) Én eddig slim tokokat vettem, de olyan tempóban szaporodnak a filmek, hogy alig férnek el a polcaimon. Most egy papírtokos rendszerben gondolkozom. Ezt egy haveromnál láttam, aki biztonsági okokból mind az 1000 lemezét az ágyneműtartójában tárolja.  :-D

  • Karma: 36
2006. Április 10. 23:09, Hétfő
Idézetet írta: agentcooper
Apropó: ti hogy tároljátok a lemezeket? (A másolt dévédékre gondolok.) Én eddig slim tokokat vettem, de olyan tempóban szaporodnak a filmek, hogy alig férnek el a polcaimon. Most egy papírtokos rendszerben gondolkozom. Ezt egy haveromnál láttam, aki biztonsági okokból mind az 1000 lemezét az ágyneműtartójában tárolja.  :-D

Egyelőre mappákban, de már kezd ez is sok helyet foglalni. YEZy módszerét azért nem alkalmaznám, mert félnék a sérülésveszélytől. Egyelőre még beszámozva sincsenek a dvd-im és adatbázisba gyűjtve, de erre is szükség lesz előbb-utóbb. :)

  • Karma: 36
2006. Április 10. 23:25, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
Apropó: ti hogy tároljátok a lemezeket? (A másolt dévédékre gondolok.) Én eddig slim tokokat vettem, de olyan tempóban szaporodnak a filmek, hogy alig férnek el a polcaimon. Most egy papírtokos rendszerben gondolkozom. Ezt egy haveromnál láttam, aki biztonsági okokból mind az 1000 lemezét az ágyneműtartójában tárolja.  :-D

Egyelőre mappákban, de már kezd ez is sok helyet foglalni. YEZy módszerét azért nem alkalmaznám, mert félnék a sérülésveszélytől. Egyelőre még beszámozva sincsenek a dvd-im és adatbázisba gyűjtve, de erre is szükség lesz előbb-utóbb. :)


Van egyébként még 1 módszer: lehet cd/dvd táskákban is tartani őket, MM-ban és máshol kaphatóak (1000-2000 ft. körül) és 100-200 db fér beléjük. Ennek a hátránya, hogy nem lehet abc-be rakni, mert akkor állandóan újra kéne pakolni őket.

Hihetetlenül nagy dilemma ez...