Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23699 alkalommal)

  • Karma: 3
2006. Január 17. 10:00, Kedd
az Oldboy mennyit kóstál?

2006. Január 17. 10:43, Kedd
Idézetet írta: Feldin
az Oldboy mennyit kóstál?

3500 körül van

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 20. 18:43, Péntek
Nem is értem, hogy ezt a topicot eddig hogy nem vettem észre... :) A listám letölthető elvileg innen : http://www.freeweb.hu/yezy001/yezyslist.rar

Sajnos sok film hiányzik még, ami nagyon nagyon kellene... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 20. 18:49, Péntek
Idézetet írta: YEZy
Nem is értem, hogy ezt a topicot eddig hogy nem vettem észre... :) A listám letölthető elvileg innen : http://www.freeweb.hu/yezy001/yezyslist.rar

Sajnos sok film hiányzik még, ami nagyon nagyon kellene... :)


OK! Látom te sem a Jóbarátokkal ütötted el az időt... :twisted:
Olvasgasd a főoldalon az ismertetőket, ha olyanra bukkansz, ami kell, szólj az illetőnek. A bartel pm-ben megy :)

  • Karma: 12
2006. Január 20. 23:00, Péntek
Idézetet írta: YEZy
Nem is értem, hogy ezt a topicot eddig hogy nem vettem észre... :) A listám letölthető elvileg innen : http://www.freeweb.hu/yezy001/yezyslist.rar

Sajnos sok film hiányzik még, ami nagyon nagyon kellene... :)


Húúúúú, ez több mint sok.

  • Karma: 36
2006. Január 21. 00:05, Szombat
Idézetet írta: YEZy
Nem is értem, hogy ezt a topicot eddig hogy nem vettem észre... :) A listám letölthető elvileg innen : http://www.freeweb.hu/yezy001/yezyslist.rar
Sajnos sok film hiányzik még, ami nagyon nagyon kellene... :)

Ez... ez... ez... ööö.... WÁÁÁHÁÁ.....
Khm. Újrakezdem.
Ez ESZETLEN SOK!!! több mint 1000 nagyon állat film...
Még mindig nem egészen hiszem el... csak nézem az Excel csöppnyi csúszkáját, és bámulok...

:hail:

  • Karma: 32
2006. Január 21. 00:11, Szombat
Szóhoz se jutok, uhogy szimplán csak egyetértek az előttem szólókkal (és igyekszem helyére rakni leesett államat).  :-D

  • Karma: 36
2006. Január 21. 00:24, Szombat
Az első alkalom, amikor nem végignézem a listát, hanem csak kiszúrom, amiket már régóta keresek... aztán megyek kuncsorogni. 8-)

  • *
  • Karma: 82
2006. Január 21. 09:41, Szombat
Ennél jóval több lenne, ha nem 2004 végén, hanem jóval előtte találok rá a BitTorrentre...

  • Karma: 36
2006. Január 21. 11:14, Szombat
Idézetet írta: YEZy
Ennél jóval több lenne, ha nem 2004 végén, hanem jóval előtte találok rá a BitTorrentre...

Veszélyes az a torrent... akármennyit le lehet tölteni! :lol: Nekem jövő hónaptól lesz limitmentes netem... :hopp:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 21. 11:20, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Nekem jövő hónaptól lesz limitmentes netem... :hopp:

Hajjaj... Mi lesz itt :)

  • Karma: 36
2006. Január 21. 17:23, Szombat
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Ramiz
Nekem jövő hónaptól lesz limitmentes netem... :hopp:

Hajjaj... Mi lesz itt :)

Nekiesek az ADC-nek, az lesz. :) Pl a Bebop összes DVD-n már nagyon kéne... ideje ugyanis újranézni. :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 22. 10:09, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Ramiz
Nekem jövő hónaptól lesz limitmentes netem... :hopp:

Hajjaj... Mi lesz itt :)

Nekiesek az ADC-nek, az lesz. :) Pl a Bebop összes DVD-n már nagyon kéne... ideje ugyanis újranézni. :P


El kell szomorítsalak, nem seedeli senki... Én is azt húznám, de a Samurai Champloo is alig alig döcög...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 8. 17:20, Szerda
Te Ramiz! Szőrnyű mód vágyat érzek az újabban beszerzett dolgaid iránt, mint azok a koreai thrillerek, meg fekete.fehér súlyosságok, szóval ezt mihamarabb orvosolni kell!!!.

  • Karma: 36
2006. Február 8. 18:22, Szerda
Idézetet írta: Manu
Te Ramiz! Szörnyű mód vágyat érzek az újabban beszerzett dolgaid iránt, mint azok a koreai thrillerek, meg fekete.fehér súlyosságok, szóval ezt mihamarabb orvosolni kell!!!

Sose legyen nagyobb problémád! :tezsvir: Írjál listát, ahogy szoktuk. Egyébként meg tárgyaljunk a Fórumtali topikban. :)

 

anything