Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23699 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 9. 12:51, Hétfő
Idézetet írta: Anonymous
ahoj
beszállok én is a bartelba:)
lista itt: http://users.ufok.hu/maffi
 :smoke:


nekem ez tök üres :) vagy direkt?  :lol:

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 9. 13:14, Hétfő
az a helyzet, hogy pl firefoxal nem fog a budos eletbe se bejonni:)
internet explorerben is varni kell vagy fel-1 percet mire betolti
xmlbol dolgozik, szal lehet azer, vagy fene tudja... nekem is lassan jon le;)

  • Karma: 32
2006. Január 9. 14:28, Hétfő
Idézetet írta: Anonymous
ahoj
beszállok én is a bartelba:)
lista itt: http://users.ufok.hu/maffi
 :smoke:


 :shock:  Nem semmi lista...  :-D

  • Karma: 12
2006. Január 9. 15:05, Hétfő
Idézetet írta: mafe
az a helyzet, hogy pl firefoxal nem fog a budos eletbe se bejonni:)
internet explorerben is varni kell vagy fel-1 percet mire betolti
xmlbol dolgozik, szal lehet azer, vagy fene tudja... nekem is lassan jon le;)


Nekem várakozás nélkül bejött a lista, pedig már 4 éves a vas.
Én is találtam benne olyan filmet, amit már egy ideje kergetek.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 9. 15:30, Hétfő
mondjuk annyi munka van még vele, hogy a fooldalon megjeleniteni a film adatbázis szerinti sorszamat, mivel csak igy tudnam, "beszerzés" szerint sorbarakni.  :whoah:

  • Karma: 36
2006. Január 9. 16:08, Hétfő
Épp morogni akartam, hogy Firefox-szal nem jön be, de olyan szép és kényelmes kezelőfelületű az az oldal, hogy végül is nem tudok. :P Jó filmjeid vannak, gyorsan küldtem is pm--et. 8-)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 9. 16:22, Hétfő
ha barki ossze akar "dobni" (nem kis melo) egy ilyen oldalt:
van nékem egy filmadatbazis progim, az Ant movie catalogue.
Francia termék, vagy belga, fene tudja már(ingyenes), de a lényeg, hogy fajin scriptek vannak benne, hogy infot szedjunk le filmes weboldalakrol, illetve nyerjunk ki fajlbol. kulon scriptek vannak webes lista keszitesere is. ez egy kesz weblap sablon, amibe csak egy a program altal kiexportalt .xml fajlt kell behelyezni.

a plusz melo a meg nem talált infok, leirások és a poszterek leszedése(na ez tarthat el jó sokáig:)

bövebben itt:
http://www.antp.be/software/moviecatalog/

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 9. 16:47, Hétfő
Idézetet írta: mafe
ha barki ossze akar "dobni" (nem kis melo) egy ilyen oldalt:
van nékem egy filmadatbazis progim, az Ant movie catalogue.
Francia termék, vagy belga, fene tudja már(ingyenes), de a lényeg, hogy fajin scriptek vannak benne, hogy infot szedjunk le filmes weboldalakrol, illetve nyerjunk ki fajlbol. kulon scriptek vannak webes lista keszitesere is. ez egy kesz weblap sablon, amibe csak egy a program altal kiexportalt .xml fajlt kell behelyezni.

a plusz melo a meg nem talált infok, leirások és a poszterek leszedése(na ez tarthat el jó sokáig:)

bövebben itt:
http://www.antp.be/software/moviecatalog/


kell hozzá mysql? mert ezen a tárhelyen meggyűlt vele egy kicsit a
bajunk.

Idézetet írta: Skyneth
:shock: Nem semmi lista... :-D


Jah, mafe nem most kezdte az ipart tudtommal  8)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 9. 16:58, Hétfő
hat van olyan sablon ami mysqlt is hasznal meg php sablon meg mittomen, eleg jo kis progi, de...
ez amit latsz egy movies.xml fajlbol(amit a progibol exportaltam ki, kivalogatva, mifele adatokat akarok megjeleniteni) szedi ki a lap. szal a válasz, ehhez nem kell sql.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 9. 17:08, Hétfő
oks...

Sokmindent megadnék a két lemezes odeon-féle Oldboy-ért, mert nem lehet sehol kapni, rendelni meg elvből nem rendelek... A listám még mindig az általam ismertetett filmek, de ha már mindenki ilyen szorgalmas, én is összedobok egyet :)

2006. Január 9. 17:30, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Sokmindent megadnék a két lemezes odeon-féle Oldboy-ért, mert nem lehet sehol kapni, rendelni meg elvből nem rendelek...

Oldboy-t láttam Tesco-ban is. nézz körül valamelyikben, hátha...

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. Január 16. 23:43, Hétfő
sziasztok

na regen jartam erre, igazabol most is csak beneztem hogy mi ujsag, illetve hogy ujra es ujra halaimat rebegjek Ramiz es Manu (vagy Manu es Ramiz) elvtarsaknak azert a rengeteg csoda dologert amit adtak nekem :D

KOSZONOM MEGEGYSZER ISTENKIRALYAK A CUCCOK (bar mar volt 2 film ami nem tetszett :DD)

szoval csak igy tovabb...

  • Karma: 36
2006. Január 17. 00:02, Kedd
Idézetet írta: szadi
na regen jartam erre, igazabol most is csak beneztem hogy mi ujsag, illetve hogy ujra es ujra halaimat rebegjek Ramiz es Manu (vagy Manu es Ramiz) elvtarsaknak azert a rengeteg csoda dologert amit adtak nekem :D

Teljesen elpirulok... <:) Én lehetnék hálás neked! (Tudod, hogy miért...) Én csak adtam neked egy csomó filmet, ami mint ázsiai filmek terjesztése az Ázsiafilm lovagjaként életcélom és kötelességem (fényes páncélom a nagyképűség 8-) ). Jah és köszi a Bruce Lee-t és a Taxisofőrt is! Már sokan látták a családból őket. :P

  • Karma: 3
2006. Január 17. 00:28, Kedd
Kérek mindent! :D
kb.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 17. 09:26, Kedd
Idézetet írta: szadi
sziasztok

na regen jartam erre, igazabol most is csak beneztem hogy mi ujsag, illetve hogy ujra es ujra halaimat rebegjek Ramiz es Manu (vagy Manu es Ramiz) elvtarsaknak azert a rengeteg csoda dologert amit adtak nekem :D

Én meg köszönöm a Requiemet meg a Pi-t.  Ha kell még valami, csak szólj! :)