Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17836 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 12. 17:05, Szombat
Az ADC-sek megunták a rendőrségre való várakozást, vettek új servert, nemsokára újrakezdik. Nyilván megijedtek a BitHQ-tól  :killer samurai:

  • Karma: 41
2006. Augusztus 12. 19:23, Szombat
hát ha igaz, amit irtak, meg én úgy is látom, hogy az, akkor a bithqsok elég tirpákok, ott lesznek hagyva...

  • Karma: 36
2006. Augusztus 12. 19:34, Szombat
Az ADC-sek megunták a rendőrségre való várakozást, vettek új servert, nemsokára újrakezdik. Nyilván megijedtek a BitHQ-tól  :killer samurai:

btw: mekkora arányt kell a BitHQ-n produkálni ahhoz, hogy ne dobjanak ki?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 13. 11:17, Vasárnap
hát ha igaz, amit irtak, meg én úgy is látom, hogy az, akkor a bithqsok elég tirpákok, ott lesznek hagyva...

Persze, ha visszajön az ADC. Egyébként nem tudom kire célozgathattak, mert BitHQ-t összesen két arc csinálja, akiből az egyik csak felkért user, a másik meg egy elég szende srác. A felhasználók viselkedése meg nem jellemez annyira egy lapot szerintem. Elég csúnya volt az is mikor mindenki először benyomult a Cinematikra.

Idézetet írta: agentcooper
btw: mekkora arányt kell a BitHQ-n produkálni ahhoz, hogy ne dobjanak ki?

Tudtommal egyenlőre semennyit, amíg építkezik a site, bár én már láttam egy felszólítót táblácskát név mellett.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 15. 12:27, Kedd
Örüljenek a nagy forgalomnak meg a frissülésnek! Nincs rosszabb, mint egy kiöregedő torrentes közösség, ahol mindenki ráugrik minden új cuccra, csak hogy a ratio-ját emelje, és kevesen jönnek új, normális cuccokkal...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 15. 14:52, Kedd
Örüljenek a nagy forgalomnak meg a frissülésnek! Nincs rosszabb, mint egy kiöregedő torrentes közösség, ahol mindenki ráugrik minden új cuccra, csak hogy a ratio-ját emelje, és kevesen jönnek új, normális cuccokkal...

Csak nem az FSS-ről beszélsz?

  • Karma: 36
2006. Augusztus 17. 19:20, Csütörtök
Nem, ezt általánosságban mondtam. Akik félnek az új tagoktól, azokat nem tudom megérteni.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 23. 10:38, Szombat
Holnap visszatérnek!!!! Nagggyon kiváncsi leszek a v2.0-ás ADC-re! Három és fél hónap után!!! Annyira izgalmas!!!! :)

  • Karma: 41
2006. Szeptember 23. 10:45, Szombat
főleg, ha eljön az a mai holnap

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 23. 11:05, Szombat

  • Karma: 41
2006. Szeptember 24. 10:48, Vasárnap
ADC is back!

  • Karma: 36
2006. Szeptember 24. 10:51, Vasárnap

  • Karma: 41
2006. Szeptember 24. 11:00, Vasárnap
ja, és free leech week

  • Karma: 36
2006. Szeptember 24. 11:03, Vasárnap
ja, és free leech week
Basszus, és rögtön találok egy filmet, aminek marhára örülök...
http://asiandvdclub.org/details.php?id=59

LONG LIVE ADC!!! :cool:

  • Karma: 36
2006. Szeptember 24. 11:26, Vasárnap
Valami azt súgja, hamarosan magyar feliratos Yojimbo dvd lesz a birtokomban...  :)