Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17842 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 1. 19:50, Hétfő
Hát sajna nem sikerült túl sok mindent akasztanom ebből a golden t0rr3ntes ügyletből :( Mindenki visszavette az uploadot, úgyhogy dög lassan csordogáltak a cuccok, másrészt egy-két régebbi, ami már ember emlékezet óta jött, szépen kipurcant, ottmaradt seeder nélkül. A Farewell My Concubine-t az életben nem fogom mostmár beszerezni pl. :cry:

  • Karma: 41
2007. Január 1. 23:43, Hétfő
ajándék lónak... :) vagy kérj reszídet

azért nekem négy kezemen kéne számolnom...

(mellesleg fss-en meg mától indul)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 2. 19:29, Kedd
ajándék lónak... :)

OKok, teljesen igazad van  :quiet:

  • Karma: 36
2007. Január 18. 18:05, Csütörtök
Valakinek megvan a Hard Boiled dvd-n?

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 18. 23:25, Csütörtök
Valakinek megvan a Hard Boiled dvd-n?

Igen!  :angel:

  • Karma: 36
2007. Január 18. 23:39, Csütörtök
Valakinek megvan a Hard Boiled dvd-n?

Igen!  :angel:
Tényleg? Pedig azt hittem, te az avira esküszöl. :haha: Na akkor szedek mást az ADC-ről ezt meg majd elkunyizom ok? :-D

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 19. 07:01, Péntek
Valakinek megvan a Hard Boiled dvd-n?

Igen!  :angel:
Tényleg? Pedig azt hittem, te az avira esküszöl. :haha: Na akkor szedek mást az ADC-ről ezt meg majd elkunyizom ok? :-D

Rendben. :) Ez azért van meg DVD-n, mert csak ebben a formátumban sikerült leszedni, a TEAM APEX-es XviD ripet viszont egyszer sem...  :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 13. 13:51, Kedd
Most megint nem megy az ADC, vagy csak engem banneltek?

  • Karma: 36
2007. Március 13. 16:28, Kedd
Most megint nem megy az ADC, vagy csak engem banneltek?

Csak téged.  :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 13. 16:49, Kedd
Most megint nem megy az ADC, vagy csak engem banneltek?

Csak téged.  :)
Ajjaj, tényleg. Mostmár kaka sincs csak egyből bann? Milyen dolog ez??? Az ip-re emlékszik vajh, vagy lehet újra reggelni?

Edit: nem emlékszik a server az ip-re, vagy legalábbis dinamikus ip-m van :) Mostantól a nevem: ManuZ
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 13. 17:06, Kedd írta Manu »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 14. 14:22, Szerda
Most megint nem megy az ADC, vagy csak engem banneltek?

Csak téged.  :)
Ajjaj, tényleg. Mostmár kaka sincs csak egyből bann? Milyen dolog ez??? Az ip-re emlékszik vajh, vagy lehet újra reggelni?

Edit: nem emlékszik a server az ip-re, vagy legalábbis dinamikus ip-m van :) Mostantól a nevem: ManuZ

Már megint kivágatak, ráadásul most az új accountommal. Plusz ma mentem át másik szolgáltatóhoz, úgyhogy az ip-m is megváltozott. Mindenestre gáz. Valaki járt már így? Vissza lehet menni tartósan?

  • Karma: 41
2007. Március 16. 18:19, Péntek
Már megint kivágatak, ráadásul most az új accountommal. Plusz ma mentem át másik szolgáltatóhoz, úgyhogy az ip-m is megváltozott. Mindenestre gáz. Valaki járt már így? Vissza lehet menni tartósan?

seedelés segit :)
en fix ipvel vagyok most megverve, de azért power user, adslen. es nem csak egy helyen.
nem kell minden felesleges sz*rt leszedni :P

account csere elott mindnesetre egy logout, ipcsere és cookie törlés nem árt..

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 16. 18:47, Péntek
Már megint kivágatak, ráadásul most az új accountommal. Plusz ma mentem át másik szolgáltatóhoz, úgyhogy az ip-m is megváltozott. Mindenestre gáz. Valaki járt már így? Vissza lehet menni tartósan?

seedelés segit :)
en fix ipvel vagyok most megverve, de azért power user, adslen. es nem csak egy helyen.
nem kell minden felesleges sz*rt leszedni :P

account csere elott mindnesetre egy logout, ipcsere és cookie törlés nem árt..

Mondasz valamit :)

A router miatt nekem is statikus ip-t kellett beállítanom, de azt mindig ki lehet lőni, kapsz új ip-t, és mehet az új acc.
Egyébként beszéltem velük irc-n és sajna nem a ratiom miatt vágtak ki :twisted:

  • Karma: 36
2007. Március 16. 19:22, Péntek
Már megint kivágatak, ráadásul most az új accountommal. Plusz ma mentem át másik szolgáltatóhoz, úgyhogy az ip-m is megváltozott. Mindenestre gáz. Valaki járt már így? Vissza lehet menni tartósan?

seedelés segit :)
en fix ipvel vagyok most megverve, de azért power user, adslen. es nem csak egy helyen.
nem kell minden felesleges sz*rt leszedni :P

account csere elott mindnesetre egy logout, ipcsere és cookie törlés nem árt..

Mondasz valamit :)

A router miatt nekem is statikus ip-t kellett beállítanom, de azt mindig ki lehet lőni, kapsz új ip-t, és mehet az új acc.
Egyébként beszéltem velük irc-n és sajna nem a ratiom miatt vágtak ki :twisted:

Hanem? :?:

Ja, és mivel ismer itt mindenki majdnem mindenkit, simán be lehetne osztani, hogy ki mit töltsön, aztán utána mehetne az offline barter. Voila.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 16. 19:25, Péntek írta agentcooper »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 17. 17:05, Szombat
Már megint kivágatak, ráadásul most az új accountommal. Plusz ma mentem át másik szolgáltatóhoz, úgyhogy az ip-m is megváltozott. Mindenestre gáz. Valaki járt már így? Vissza lehet menni tartósan?

seedelés segit :)
en fix ipvel vagyok most megverve, de azért power user, adslen. es nem csak egy helyen.
nem kell minden felesleges sz*rt leszedni :P

account csere elott mindnesetre egy logout, ipcsere és cookie törlés nem árt..

Mondasz valamit :)

A router miatt nekem is statikus ip-t kellett beállítanom, de azt mindig ki lehet lőni, kapsz új ip-t, és mehet az új acc.
Egyébként beszéltem velük irc-n és sajna nem a ratiom miatt vágtak ki :twisted:

Hanem? :?:

Ja, és mivel ismer itt mindenki majdnem mindenkit, simán be lehetne osztani, hogy ki mit töltsön, aztán utána mehetne az offline barter. Voila.  :)

Slot  :censored:  :smoke:

Az offline barter megy is, ne aggódj :) A baj csak az, hogy rajtam, rajtad meg asiafanon kívül más nem igazán használja az ADC-t  :(

Edit: BitHQ-ról is banneltek. Ezek szerint megosztják az ip-ket  :-o
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 17. 17:07, Szombat írta Manu »

 

anything