Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Asian DVD Club  (Megtekintve 17843 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 24. 15:55, Vasárnap
Neketek egyből megjött a konfirmációs e-mail? Nekem nem nagyon akaródzik és addig nem tudok belépni :cry:

  • Karma: 36
2006. Szeptember 24. 16:15, Vasárnap
Nekem azonnal megjött. Próbálkozz rendszeres időközönként, mennie kell előbb-utóbb. Gondolom most rengetegen regisztrálnak újra...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 24. 18:59, Vasárnap
Hmmm.. Még mindig nem jön. Valami problémájuk volt a kezdőlappal is, lehet annak van erre is kihatása, de nagyon türelmetlen vagyok...  :woo:

  • *
  • Karma: 80
2006. Szeptember 24. 19:44, Vasárnap
Hmmm.. Még mindig nem jön. Valami problémájuk volt a kezdőlappal is, lehet annak van erre is kihatása, de nagyon türelmetlen vagyok...  :woo:

Nincs valami spamszűrőd esetleg, ami annak vélte a megerősítő mailt?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 24. 19:59, Vasárnap
Hmmm.. Még mindig nem jön. Valami problémájuk volt a kezdőlappal is, lehet annak van erre is kihatása, de nagyon türelmetlen vagyok...  :woo:

Nincs valami spamszűrőd esetleg, ami annak vélte a megerősítő mailt?

Van, de az azért megmutatja az üzenetet. Azóta reggeltem egy másik névn másik címre is, de semmi. Mindegy, várok tovább. Úgyis ezt csinálom hónapok óta...

  • Karma: 36
2006. Szeptember 25. 10:21, Hétfő
Valami azt súgja, hamarosan magyar feliratos Yojimbo dvd lesz a birtokomban...  :)

... de úgy néz ki, ez nem mostanában lesz. 4 kb/s az átlagos letöltési sebesség... :(

A többiek is 3.5%-on állnak, úgyhogy itt valami gubanc van a trackerrel.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Szeptember 25. 15:07, Hétfő
Valami azt súgja, hamarosan magyar feliratos Yojimbo dvd lesz a birtokomban...  :)

... de úgy néz ki, ez nem mostanában lesz. 4 kb/s az átlagos letöltési sebesség... :(

A többiek is 3.5%-on állnak, úgyhogy itt valami gubanc van a trackerrel.

Nem csak a trackerrel... Még mindig nem tudok belépni, mert nem jön az a nyamvadt e-mail. Ránézne valaki a fórumra, nem-e esik erről valami szó?

  • Karma: 12
2006. December 23. 18:31, Szombat
Siessetek, golden torrentek az asiandvdclub-on most

  • Karma: 36
2006. December 24. 09:19, Vasárnap
Kösz, hogy szóltál!!! :D Rengeteg :good: , nem is tudok választani... :-D Mindig az a dilemma, hogy olyan filmet töltsek, amiről már mindenki írt a fórumon, de még nincs meg nekem (pl Dog Bite Dog), vagy olyat, amit már láttam, de elég jó ahhoz, hogy dvd-ben meglegyen (pl Cure), vagy tök újat (pl Three Outlaw Samurai)... Onibaba-t tölti vlaki?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 24. 09:56, Vasárnap
Kösz, hogy szóltál!!! :D Rengeteg :good: , nem is tudok választani... :-D Mindig az a dilemma, hogy olyan filmet töltsek, amiről már mindenki írt a fórumon, de még nincs meg nekem (pl Dog Bite Dog), vagy olyat, amit már láttam, de elég jó ahhoz, hogy dvd-ben meglegyen (pl Cure), vagy tök újat (pl Three Outlaw Samurai)... Onibaba-t tölti vlaki?

Már asiafan szólt egyébként.
Ez utóbbi pont jó lesz, nekem is kell!

  • Karma: 41
2006. December 24. 10:47, Vasárnap
nekem inkább az a dilemma, hogy egyesével vagy hogyan, mert nem akarok az akció végén beragadni 15 db féliggel, ami még 55 napig csorog.. és elég sokan ugranak a nagyforgalmúakra, ördögi kör.. plusz csomó, ami kéne csak dvd9, hely semmi, a boltok pedig már bezárnak, úgyhogy se doboz, se hely... de azért nincs okom panaszra :)

  • Karma: 36
2006. December 24. 11:19, Vasárnap
Kösz, hogy szóltál!!! :D Rengeteg :good: , nem is tudok választani... :-D Mindig az a dilemma, hogy olyan filmet töltsek, amiről már mindenki írt a fórumon, de még nincs meg nekem (pl Dog Bite Dog), vagy olyat, amit már láttam, de elég jó ahhoz, hogy dvd-ben meglegyen (pl Cure), vagy tök újat (pl Three Outlaw Samurai)... Onibaba-t tölti vlaki?

Már asiafan szólt egyébként.
Ez utóbbi pont jó lesz, nekem is kell!
Az Onibaba? Egyelőre azt nem kezdtem el szedni, és még így is rengeteg letöltésem jön onnan...

  • *
  • Karma: 80
2006. December 24. 11:35, Vasárnap
Ide van feltöltve a Welcome to North Korea című díjnyertes dokufilm is. Belenéztem és nagyon érdekes! Ilyen abszurd országot még nem láttam. Csak fél CD-nyi (kivételesen avi), úgyhogy hamar lejön. Ajánlom mindenkinek.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2006. December 24. 14:47, Vasárnap
Kösz, hogy szóltál!!! :D Rengeteg :good: , nem is tudok választani... :-D Mindig az a dilemma, hogy olyan filmet töltsek, amiről már mindenki írt a fórumon, de még nincs meg nekem (pl Dog Bite Dog), vagy olyat, amit már láttam, de elég jó ahhoz, hogy dvd-ben meglegyen (pl Cure), vagy tök újat (pl Three Outlaw Samurai)... Onibaba-t tölti vlaki?

DBD hunsubos verziójával én is meg tudlak dobni, ha nem ugrasz el.  :smoke:

  • Karma: 36
2006. December 24. 15:34, Vasárnap
Kösz, hogy szóltál!!! :D Rengeteg :good: , nem is tudok választani... :-D Mindig az a dilemma, hogy olyan filmet töltsek, amiről már mindenki írt a fórumon, de még nincs meg nekem (pl Dog Bite Dog), vagy olyat, amit már láttam, de elég jó ahhoz, hogy dvd-ben meglegyen (pl Cure), vagy tök újat (pl Three Outlaw Samurai)... Onibaba-t tölti vlaki?

DBD hunsubos verziójával én is meg tudlak dobni, ha nem ugrasz el.  :smoke:
Jó, akkor írjuk a többihet plíz és én szedek mást helyette. :merci: