Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24772 alkalommal)

  • Karma: 41
2008. Július 13. 23:20, Vasárnap

  • Karma: 36
2008. November 26. 18:20, Szerda
http://www.divido.hu/-ról rendelek pár filmet magamnak karácsonyra a ghibli sorozatból Laputa az egyik kedvencem Porco Rosso - A mesterpilóta (Ghibli-sorozat)   és a Pom Poko - A tanukik birodalma
a best Hollywood adja ki őket. tud valaki valamit a best hollywoodról mennyire jó a szinkron mondjuk nekem a felirat a lényeg a többi nem nagyon érdekel
és milyen a minőség?

  • Karma: 42
2008. November 27. 10:41, Csütörtök
http://www.divido.hu/-ról rendelek pár filmet magamnak karácsonyra a ghibli sorozatból Laputa az egyik kedvencem Porco Rosso - A mesterpilóta (Ghibli-sorozat)   és a Pom Poko - A tanukik birodalma
a best Hollywood adja ki őket. tud valaki valamit a best hollywoodról mennyire jó a szinkron mondjuk nekem a felirat a lényeg a többi nem nagyon érdekel
és milyen a minőség?

Szerintem ezt a sorozatot egész tisztességesen megcsinálták, a szinkronnal sincs gond, simán jó.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 36
2008. November 27. 22:13, Csütörtök
http://www.divido.hu/-ról rendelek pár filmet magamnak karácsonyra a ghibli sorozatból Laputa az egyik kedvencem Porco Rosso - A mesterpilóta (Ghibli-sorozat)   és a Pom Poko - A tanukik birodalma
a best Hollywood adja ki őket. tud valaki valamit a best hollywoodról mennyire jó a szinkron mondjuk nekem a felirat a lényeg a többi nem nagyon érdekel
és milyen a minőség?

Szerintem ezt a sorozatot egész tisztességesen megcsinálták, a szinkronnal sincs gond, simán jó.
ok ez biztató ki is adom az utasítást az otthoniaknak :)

  • *
  • Karma: 80
2008. December 15. 15:34, Hétfő
Karácsonyi akció a Corner kiadónál: http://www.xpress.hu/dvd/kirakat.asp?AKCIO=683
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Március 15. 17:29, Vasárnap
Hello,

a segítségeteket kérném!

Reménytelenül keresem a "Fehér sárkány" (rendezte: Wilson Yip) c. filmet. Magyarországon megjelent dvd-n, de jogdíj lejárat miatt sajnos nem kapható. Akinek megvan, és megválna tőle, vagy esetleg tudja, hol lehetne beszerezni, kérem, jelentkezzen!!!

Üdv

Zoli

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Március 19. 10:29, Csütörtök
Nem tudna valaki az "Avistaz Asian Torrents" oldalhoz (linkek 17) hozzáférést adni?
Nem enged bejelentkezni, pedig szükségem lenne innen pár dologra.
Előre is köszi.

  • Karma: 0
2009. Május 10. 13:40, Vasárnap
Nem tudna valaki az "Avistaz Asian Torrents" oldalhoz (linkek 17) hozzáférést adni?
Nem enged bejelentkezni, pedig szükségem lenne innen pár dologra.
Előre is köszi.

Én is hasonló problémával küzdök. Remélem segítetek srácok.
Köszi!
Megoldódott, már válaszoltak, bocs a hsz-ért.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 10. 13:51, Vasárnap írta Mamuska »
Nagyot csalódtam a fórumban, segítőkészség nulla, mindenki szarom le a másikat. Lehet ezt másképp is csinálni, nem csodálom, hogy nem szoktak ide sokan.

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Augusztus 11. 11:38, Kedd
sziasztok!
keresek egypár filmet, ha meglenne az nagyon jó lenne!
A Shaolin templom szent köntöse
A kardforgató nő
A halál erődje
Karatézó Kobra(Comura)

  • Karma: 30
2009. Augusztus 13. 18:13, Csütörtök
Ez talán segít valamit: Karatézó kobra (Ikare doku hebi) 1976 Rendezte: Umetsugu Inoue Főszereplő: Jiro Tamiya - Cobra Kumera szerepében. 2 film készült.
Hátha valaki le tudja vadászni a netről.
Amúgy, pimadd, olvasod is a szájtot, vagy csak  kérdés és kész? Gondolok itt arra, hogy 3 keresett filmről van ismertető és a kommentárokban van válasz.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13. 18:28, Csütörtök írta oldfan »
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Augusztus 13. 23:24, Csütörtök
azokat elolvastam az ismertetőket, de a kommentekig nem jutottam el :)de most h megnéztem, nem nagyon vannak letölthetőségei azoknak a filmeknek!

  • Karma: 7
2009. Szeptember 3. 09:59, Csütörtök
Szeptember 15.-én jön az Advent Children bluray változata Full HD-ben 7300 kemény magyar forintért.

  • Karma: 7
2009. December 4. 18:38, Péntek
Emberek a következő filmeket vettem ma meg, nagyon olcsón. A lángoló börtön 1-2, A kard mestere 1-2-3, Fiatal huligánok, Ronin Gai, Az éjszakai vadász, A sárkány nyomában, Tűzsárkány, Fantasztikus küldetés, Halálos Sas árnyéka, Ifjú tigris.
Királyság ez a karácsonyi leárazások és remélem a közelettével egyre több lesz egyre olcsóbban.

  • *
  • Karma: 36
2009. December 26. 19:29, Szombat
Help!
Ismeritek azokat a helyeket Bp-n, ahol árulnak ázsiai dvd-ket?

Kábé fél éve olvastam egy én-blogon, hogy a Józsefvárosi piac környékén, a Kőbányai úti hatalmas, csak számokkal jelölt raktárakban valahol egy helyen, több raklapnyi tornacipő és tonnányi melegítőalsó után - többek között - hatalmas választékban kínai dvd-ket is árulnak, jórészt a kínai vevőkörnek. Még az egyébként naprakész blogger kisasszony is tátott szájjal turkált, hogyha nem a saját szemével látja ezt a Kánaánt, nem hiszi el, hogy ez Bp.

Az említett blogba véletlenül botlottam, csak sajnos nem tudom, mi volt a neve, miről szólt, meg úgy egyáltalán.  :angel:
Úgyhogy most meg vagyok lőve.
EZ kéne nagyon, a Yesasia-tól tartok kicsit, még nem próbáltam külföldről rendelni. Előtte megnézném, hátha beszerezhető itthon is.
Oké, hogy leszedhető 2x 6,5 Gb-os formában, de egyrészt hol van nekem egyszerre annyi helyem, másrészt ezt inkább eredetiben.  :)

Volt valaki már arrafelé?
Vagy hallottatok már róla?
Kösz bármilyen infót!
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 26. 19:31, Szombat írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. December 26. 19:53, Szombat
Help!
Ismeritek azokat a helyeket Bp-n, ahol árulnak ázsiai dvd-ket?

Kábé fél éve olvastam egy én-blogon, hogy a Józsefvárosi piac környékén, a Kőbányai úti hatalmas, csak számokkal jelölt raktárakban valahol egy helyen, több raklapnyi tornacipő és tonnányi melegítőalsó után - többek között - hatalmas választékban kínai dvd-ket is árulnak, jórészt a kínai vevőkörnek. Még az egyébként naprakész blogger kisasszony is tátott szájjal turkált, hogyha nem a saját szemével látja ezt a Kánaánt, nem hiszi el, hogy ez Bp.

Az említett blogba véletlenül botlottam, csak sajnos nem tudom, mi volt a neve, miről szólt, meg úgy egyáltalán.  :angel:
Úgyhogy most meg vagyok lőve.
EZ kéne nagyon, a Yesasia-tól tartok kicsit, még nem próbáltam külföldről rendelni. Előtte megnézném, hátha beszerezhető itthon is.
Oké, hogy leszedhető 2x 6,5 Gb-os formában, de egyrészt hol van nekem egyszerre annyi helyem, másrészt ezt inkább eredetiben.  :)

Volt valaki már arrafelé?
Vagy hallottatok már róla?
Kösz bármilyen infót!


Nekem is rémlik ilyesmi, meg az is, hogy gagyi kalózmásolatok voltak.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))