Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24794 alkalommal)

  • Karma: 36
2007. Június 2. 18:29, Szombat
http://nordic-t.org/details.php?id=17548 - 40GB-nyi oldschool divx shaolin evil dead and so, free leech
Most már meghívásos is... :woo:

  • Karma: 41
2007. Június 26. 11:05, Kedd
bithq-n freeleech week

  • No avatar
  • Karma: 3
2007. Július 6. 16:43, Péntek
Akit érdekel...
Az Oktogon mögött a Jókai téren egy dvd boltban a Wild Animals című film Kim Ki-Duk-tól 1500 forintért.
 Sajnos csak kétféle, tradicionális és normál kínai felirattal, amint a hátoldalon feltüntették.
 Nem valószínű, hogy sokáig ott lesz

  • Karma: 0
2007. Július 24. 00:22, Kedd
Sziasztok! Én nagyon új vagyok itt. Már nem tudom, hogy hol olvastam a fórumban, hogy valakinek meg van a Rosszfiú. Ez a For bad boys only? Ez engem is nagyon érdekelne. Sajnos cserélni nem igazán tudok mire, megvenném kemény magyar forintokért!

Előre is köszi, ha írnátok, akkor ide: sylvia.h@freemail.hu
Szilvi aka poetyi

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Július 25. 09:31, Szerda
Sziasztok! Én nagyon új vagyok itt. Már nem tudom, hogy hol olvastam a fórumban, hogy valakinek meg van a Rosszfiú. Ez a For bad boys only? Ez engem is nagyon érdekelne. Sajnos cserélni nem igazán tudok mire, megvenném kemény magyar forintokért!

Előre is köszi, ha írnátok, akkor ide: sylvia.h@freemail.hu

Szerintem az inkább a Bad Guy akart lenni, Kim Ki-duktól :(

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 14. 20:02, Kedd
Hello Mindenkinek!
Én ezt a két filmet már rég meg akarom szerezni!Takeshi Kitano-tól a Bábok és a Tűzvirágok DVD-én! Akinek megvan légyszi írjon nekem: angi_19@freemail.hu! Előre is köszönöm!

  • Karma: 41
2007. Augusztus 15. 22:27, Szerda
jártam a minap az astorianal a fokusz könyvesizé emeletén szinte minden dvd 999, és csomó ázsiai van, pl. az új kitanok (violent cop meg a másik), SPL, JChanok, Suriyothai, Homokasszony meg kb minden. csak hát megvannak meg többnyire fosszinkronos kiadás sajna.

  • Karma: 41
2007. Augusztus 15. 22:29, Szerda
x
Hello Mindenkinek!
Én ezt a két filmet már rég meg akarom szerezni!Takeshi Kitano-tól a Bábok és a Tűzvirágok DVD-én! Akinek megvan légyszi írjon nekem: angi_19@freemail.hu! Előre is köszönöm!
xpress.hu-n még elvileg kaphatók

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 17. 21:21, Péntek
Kösz megnézem!

  • Karma: 41
2007. Augusztus 19. 11:26, Vasárnap
sikerült eltalálni a mailboxig? :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. December 28. 19:11, Péntek
Sziasztok!

Én a Return of the condor heroes ( 神鵰俠侶 ) című 2006-os sorozatot szeretném megszerezni DVD-n.
Már találtam olyan külföldi oldalt, amin meg tudnám rendelni, csak nem igen van tapasztalatom a
külföldről rendeléssel, meg a magyar postától is tartok (ahol gyakran tünnek el dolgok).
Valaki rendelt már külföldről ebben a kategóriában? Tudtok megbízható oldalakat, ahol esetleg meg
lehet választani a hazai csomagküldő szolgálatot?
Bár a legjobb az lenne, ha itthon vehetném meg valahogyan.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. December 28. 21:13, Péntek
Sziasztok!

Én a Return of the condor heroes ( 神鵰俠侶 ) című 2006-os sorozatot szeretném megszerezni DVD-n.
Már találtam olyan külföldi oldalt, amin meg tudnám rendelni, csak nem igen van tapasztalatom a
külföldről rendeléssel, meg a magyar postától is tartok (ahol gyakran tünnek el dolgok).
Valaki rendelt már külföldről ebben a kategóriában? Tudtok megbízható oldalakat, ahol esetleg meg
lehet választani a hazai csomagküldő szolgálatot?
Bár a legjobb az lenne, ha itthon vehetném meg valahogyan.

Szerintem semmi gond a külföldről rendeléssel, meg úgyis sokan futárszolgálatokat használnak, ami biztonságosabb, mint a Magyar Posta. De vannak nálam itt hozzáértőbb emberek is.

  • Karma: 13
2007. December 29. 21:07, Szombat
én az amazon-ról rendeltem 2-3szor, korrekt volt, csak arra kell mindig vigyázni, hogy a hitelkártyán ne legyen több pénz mint ami kell.
üdv
BK

  • Karma: 41
2008. Január 3. 13:41, Csütörtök
wazze, én eddig külföldi kártyával simán ment minden, most magyar nomád nyershús puhító visa, egyből on hold lett a yesasia, és extra azonosítás.. másnak is volt így? írtam nekik egy kicsit durvát.. :)

végül küldeni kellett egy képet a kártyáról, aztán approve-olták.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 4. 19:47, Péntek írta asiafan »

  • Karma: 7
2008. Február 12. 21:01, Kedd
Megakarom rendelni majd 27.-én a Young Thugs a xpress-ről. Szeretnék még valami ázsiai filmet hozzácsapni, de nemigazán tudom, hogy mik jelentek meg. Valahol van valami lista vagy hogyan tudok könnyen rákeresni?