Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24794 alkalommal)

  • Karma: 41
2008. Február 13. 21:38, Szerda
xpressen lehet országonként (orsz. nevére katt) és asszem időrendben hozza

  • Karma: 7
2008. Február 13. 23:37, Szerda
Kösz. Hát nemnagyon találtam semmi jót, így marad a Young Thugs

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Március 16. 08:58, Vasárnap
Sziasztok,
Két filmet szeretnék megszerezni, édesapám születésnapjára
1. A kardforgató nő
2. Fogjátok el oicsit élve vagy halva

Ha valaki tudna segíteni kérem ,

Köszönöm

  • Karma: 36
2008. Április 10. 20:14, Csütörtök
http://sensasian.com
ezt az oldalt találtam ázsiai filmeket lehet rendelni dögivel elég érdekesnek tűnik nekem.
Az ilyen oldalaktól csak azért félek hogy nem jön meg a megrendelés :( ti mennyire biztok az ilyenekben?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. Április 10. 20:47, Csütörtök
http://sensasian.com
ezt az oldalt találtam ázsiai filmeket lehet rendelni dögivel elég érdekesnek tűnik nekem.
Az ilyen oldalaktól csak azért félek hogy nem jön meg a megrendelés :( ti mennyire biztok az ilyenekben?

Hát vannak fokozatok. Az ebay-nél iztos jobb. Nem hiszem, hogy félned kéne tőle.

  • Karma: 30
2008. Április 11. 10:31, Péntek
http://sensasian.com
ezt az oldalt találtam ázsiai filmeket lehet rendelni dögivel elég érdekesnek tűnik nekem.
Az ilyen oldalaktól csak azért félek hogy nem jön meg a megrendelés :( ti mennyire biztok az ilyenekben?

Én már rendeltem tőlük, nem volt probléma. A feladás után 10-14 napon belül ott a csomag, volt, hogy hamarább is. A dvd minőség nem csúcskategória, de jó. Igaz, nem a legdrágább változatot kértem... :)
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 36
2008. Április 11. 18:24, Péntek
http://sensasian.com
ezt az oldalt találtam ázsiai filmeket lehet rendelni dögivel elég érdekesnek tűnik nekem.
Az ilyen oldalaktól csak azért félek hogy nem jön meg a megrendelés :( ti mennyire biztok az ilyenekben?

Én már rendeltem tőlük, nem volt probléma. A feladás után 10-14 napon belül ott a csomag, volt, hogy hamarább is. A dvd minőség nem csúcskategória, de jó. Igaz, nem a legdrágább változatot kértem... :)
oké ezzel meggyőztél rendelek én is:)

  • No avatar
  • Karma: 0
2008. Április 15. 09:46, Kedd
Dzsingisz kán nagyon népszerű.

http://www.netpiac.hu/display/index.phtml?do=termek&termek_id=23667

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=7998&VID=R41046362830995497


Kár hogy mindkettőt nem lehet egyiknél sem megrendelni....

Remélem sikerült a beszúrás   <:)

  • Karma: 41
2008. Május 3. 16:21, Szombat
utálom a szinkront utálom a szinkront utálom a szinkront
ááá.. megkaptam az Exiled, és félbe kellett hagynom az írást, hogy kihajítsam az egyébként nagyon igényes kiadású lemezt, csak mert felfordulok ettől az ostoba magyar rinya hangon való áljátszó éneklő szépartikulálós életszerűtlen sz*rtól. valaki mondja már meg a színészeknek, hogy ez nem a kerületi szavalóverseny! borzalmas. szerintem nem is a kiadó tehet róla, hanem az, hogy sztem egyszerűen nincsen, aki jól megcsinálná, valszeg ezt tanulják az iskolában, mert az eredeti magyar filmek is sokszor pont ilyen rosszak, legalábbis a tévében.
namindegy, amúgy a dvd nagyon klassz lett, a limited Host meg ultragyönyörű, legalábbis szobadísznek jobb, mint filmnek volt :).
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 3. 17:20, Szombat írta asiafan »

  • *
  • Karma: 36
2008. Május 3. 18:08, Szombat
namindegy, amúgy a dvd nagyon klassz lett, a limited Host meg ultragyönyörű, legalábbis szobadísznek jobb, mint filmnek volt :).

Ez egy sokkal pozitívabb befejezés.
A hirtelen felindulásban monitorra vetett sportszeletes végszót cenzúrázták?!
 ;) 8-)  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2008. Május 3. 19:56, Szombat
én írtam át, hogy ne a fórumot hányjam már le miattuk :)

  • Karma: 9
2008. Május 21. 22:50, Szerda
Jó reggelt mindenkinek... Van valaki közületek, aki beregisztrált felhasználója a Black Mirror webshopjának? Annyira lelomboz, hogy ilyen "hülye" rendszerű a webshopjuk (legalábbis az én meglátásom szerint).
1. Nem látom a választékot, csak ha regisztrálok (totális zsákbacica).
2. Külön felhívják rá a figyelmet, hogy "...megkérünk mindenkit, hogy hiteles és pontos címet írjon. Ezután már lehet rendelni." Ezzel nem is lenne gond, de ezek után még azt is el tudom képzelni, hogy a rendelésnél már semmi másra nem lesz lehetőségem, mint a filmek és azok darabszámainak kiválasztása és a cucc megy automatikusan a regisztrált címre. Pedig én kifejezetten más címre szeretnék szállíttatni, mint ami a "számlacím" lenne. Mennyi "mozgástér" van a rendelésnél?
Óriási segítség lenne, ha valamelyikőtök meg tudná válaszolni a fenti problémáimat. Ha még ráadásul valakinek listája is van a rendelhető filmekről (mindegy, hogy text vagy screenshot) és elküldi nekem, azt végképp el nem múló hálám fogja üldözni.
(Mellékesen nyugtassatok már meg: szerintetek is kissé fura ez a webshop-szisztéma feketetüköréknél vagy csak én nézem nagyon furcsa szögből a világot?)
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 30
2008. Május 22. 07:22, Csütörtök
Jó reggelt mindenkinek... Van valaki közületek, aki beregisztrált felhasználója a Black Mirror webshopjának? Annyira lelomboz, hogy ilyen "hülye" rendszerű a webshopjuk (legalábbis az én meglátásom szerint).
1. Nem látom a választékot, csak ha regisztrálok (totális zsákbacica).
2. Külön felhívják rá a figyelmet, hogy "...megkérünk mindenkit, hogy hiteles és pontos címet írjon. Ezután már lehet rendelni." Ezzel nem is lenne gond, de ezek után még azt is el tudom képzelni, hogy a rendelésnél már semmi másra nem lesz lehetőségem, mint a filmek és azok darabszámainak kiválasztása és a cucc megy automatikusan a regisztrált címre. Pedig én kifejezetten más címre szeretnék szállíttatni, mint ami a "számlacím" lenne. Mennyi "mozgástér" van a rendelésnél?
Óriási segítség lenne, ha valamelyikőtök meg tudná válaszolni a fenti problémáimat. Ha még ráadásul valakinek listája is van a rendelhető filmekről (mindegy, hogy text vagy screenshot) és elküldi nekem, azt végképp el nem múló hálám fogja üldözni.
(Mellékesen nyugtassatok már meg: szerintetek is kissé fura ez a webshop-szisztéma feketetüköréknél vagy csak én nézem nagyon furcsa szögből a világot?)

Én 2 hónapja próbáltam beregisztrálni a fórumra, azóta "nem volt idejük" betenni a rendszerükbe. Írtam is az ügyben újabb emailt 1 hónap után, nulla válasz. Ennyit a megbízhatóságukról, meg hogy mennyire veszik komolyan a saját szájtjukat. Bármely komolyabb boltban megvehetők a dvd-ik, az legalább rögtön a kezedben lesz.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 9
2008. Május 22. 16:25, Csütörtök
Idézetet írta: oldfan
Én 2 hónapja próbáltam beregisztrálni a fórumra, azóta "nem volt idejük" betenni a rendszerükbe. Írtam is az ügyben újabb emailt 1 hónap után, nulla válasz. Ennyit a megbízhatóságukról, meg hogy mennyire veszik komolyan a saját szájtjukat. Bármely komolyabb boltban megvehetők a dvd-ik, az legalább rögtön a kezedben lesz.
Hát ez nem túl biztató... Pedig naivan arra gyúrtam, hogy egyszerűbb tőlük egyben megrendelni mondjuk nyolc filmet, mint túrni a sok vackot a Tucskó/Kora/Hülyeazértnemvagyok/stb. polcain és kiszemezgetni azt a pár gyöngyszemet a rengeteg gagyi közül... Ráadásul 3 db felett már nincs szállítási költség, azt írja a honlapjuk.
Na mindegy, lehet, hogy mégis adok egy esélyt és írok nekik levelet.
 :(
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • Karma: 13
2008. Május 23. 18:21, Péntek
Ezen én is "átestem"
Regisztráció.. ami sosem működött
levél nekik.. amire sosem jött válasz

ennyit róluk.
BK