Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22663 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 6. 19:37, Szombat
Idei év első mahjong partiját mikor rendezzük meg?

Holnap délelőtt lesz...  :-D De szervezhetek még, ha gondolod.

  • Karma: 36
2007. Január 6. 19:50, Szombat
Idei év első mahjong partiját mikor rendezzük meg?

Holnap délelőtt lesz...  :-D De szervezhetek még, ha gondolod.
Hát ez igazán gonosz dolog volt hogy nekem nem is szóltál :D
s hát most otthon vagyok
persze jó lenne játszani egyet már

  • Karma: 36
2007. Január 6. 22:56, Szombat
Én 26 után-körül érek majd rá.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 7. 15:47, Vasárnap
Én 26 után-körül érek majd rá.

Nekem is a február feküden leginkább, de akkor már csaphatnánk egy meetet. Addig lenne is időnk lukat beszélni a meetet-nem-látogatók klubja tagjainak hasába is, hátha eljönnének  :angel:

  • *
  • Karma: 82
2007. Január 7. 18:06, Vasárnap
Én 26 után-körül érek majd rá.

Nekem is a február feküden leginkább, de akkor már csaphatnánk egy meetet. Addig lenne is időnk lukat beszélni a meetet-nem-látogatók klubja tagjainak hasába is, hátha eljönnének  :angel:

Jó ötlet. :) Napi 1 PM mindenkitől, aki szokott jönni, vagy mire gondoltál?  :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 7. 18:27, Vasárnap
Én 26 után-körül érek majd rá.

Nekem is a február feküden leginkább, de akkor már csaphatnánk egy meetet. Addig lenne is időnk lukat beszélni a meetet-nem-látogatók klubja tagjainak hasába is, hátha eljönnének  :angel:

Jó ötlet. :) Napi 1 PM mindenkitől, aki szokott jönni, vagy mire gondoltál?  :-D

Valami ilyesmi, vagy esetleg brutálisan meg is zsarolhatju őket :twisted:

  • Karma: 36
2007. Január 7. 18:31, Vasárnap
Én 26 után-körül érek majd rá.

Nekem is a február feküden leginkább, de akkor már csaphatnánk egy meetet. Addig lenne is időnk lukat beszélni a meetet-nem-látogatók klubja tagjainak hasába is, hátha eljönnének  :angel:

Jó ötlet. :) Napi 1 PM mindenkitől, aki szokott jönni, vagy mire gondoltál?  :-D

Valami ilyesmi, vagy esetleg brutálisan meg is zsarolhatju őket :twisted:

ok benne vagyok de mindenképpen csak feb közepétől legyen mert feb2-11 ig sielni vagyok  franciába
hó már van a lejtőkőn remélem nem olvad el:D
bye

  • Karma: 36
2007. Március 21. 14:50, Szerda
Holnap Mahjong? nálam?
ráérne valaki 4 ember?

  • *
  • Karma: 82
2007. Március 21. 17:47, Szerda
Ez nehéz ügy lesz, mert én holnap haveroméknál fogok mahjongozni... :) Sajna oda már megvan a 4 ember, de szervezhetünk játékot. Szerintem Miklós is tuti jönne rá, úgy meg már csak +1 emberre van szükség.

  • Karma: 36
2007. Március 21. 18:27, Szerda
Én mostanában nem fogok ráérni.

  • Karma: 36
2007. Március 22. 12:59, Csütörtök
Ez nehéz ügy lesz, mert én holnap haveroméknál fogok mahjongozni... :) Sajna oda már megvan a 4 ember, de szervezhetünk játékot. Szerintem Miklós is tuti jönne rá, úgy meg már csak +1 emberre van szükség.
Hát igen akkor ez bukovári:( jó mah-jongozást akkor mára,
Jövöhétre kéne egyett akkor összehozni

  • Karma: 36
2007. Március 22. 12:59, Csütörtök
Én mostanában nem fogok ráérni.

Kár már olyan régen játszottunk együtt mah-jongot remélem azért majd ráérsz valmikor egy gaméra

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Március 22. 14:12, Csütörtök
Én is szívesen játszanék, de ahhoz most le kéne jönnötök Szegedre ;)

  • *
  • Karma: 82
2007. Április 22. 09:53, Vasárnap
Tegnap megtört a jég és kijött az első "csoda", mégpedig egy 1000 pontos nagysor, mégpedig Miklós prezentálásában. Az örömében nem tudtam osztozni, mert pont én voltam a Keleti Szél és így duplán "fizethettem"...  :deadmeat: :-D

« Utoljára szerkesztve: 2007. Április 22. 11:24, Vasárnap írta YEZy »

  • Karma: 36
2007. Április 22. 11:33, Vasárnap
WÁÁÁÁ.... :D

 

anything