Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22700 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. November 2. 11:06, Csütörtök
Hirdess piamahjong-bajnokságot. Igaz, a copyright jogokért fizetned kell GaboJának és nekem (persze piában... :-D ), de a játék viszont hamar elterjed majd Magyarországon a keményvonalas alkesz körökben (lakosság min 20 %-a  :D ).

Az nem az én játékom, rátok hagyom (a bevételt is).  :-D

Ok De béreljük az első készlet mahjongot tőled:D

Okés.  :-D
Amúgy jövő héten nem játszunk? Én csak hétfőn és kedden melózom, a többi napon ráérek. Vasárnap meg továbbképzést tartok az újoncoknak.  :samurai: :woo:

Én is fel tudnék menni jövő héten vmikor.

Ez egy jó hír! Ramiz, GaboJa, ráértek valamikor? Többiek?
Udv ismet  :)
nem tudom melyik hetrol beszeltek, en ezen a hetvegen (okt. 28-29) biztos nem erek ra, viszont legkozelebb csatlakoznek es hoznam egy baratomat, akit igen erdekel a mah-jong (meg minden azsiai dolog, 3 eve tanulja a japan nyelvet) es meg ideje is lenne jarni a mah-jong partikra...

A november 1-ével kezdődő időszakról beszélünk. Gyertek ti is, remélem, hamarosan sikerül konkért időpontot is találni.


Csáó
Nekem jó lenne mahjong akár ma 18 tól vagy holnap vagy szombat
de döntsük el most mert akkor ugy egyeztetek a barátnőmmel már kéne nyomni egy komolyabb partyt mert már nagyon hiányzik

  • *
  • Karma: 82
2006. November 2. 11:11, Csütörtök
Szombat lenne jó rá szerintem. Manu feljössz akkor? :-D Vagy csak egy nagyobb összeröffenésre, de abból szerintem ezen a héten se lesz semmi se.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 2. 16:23, Csütörtök
Szombat lenne jó rá szerintem. Manu feljössz akkor? :-D Vagy csak egy nagyobb összeröffenésre, de abból szerintem ezen a héten se lesz semmi se.

Szombat jó, akkor fel tudok menni, ha minden igaz. Mikor? Hol?

  • *
  • Karma: 82
2006. November 2. 16:39, Csütörtök
Szombat lenne jó rá szerintem. Manu feljössz akkor? :-D Vagy csak egy nagyobb összeröffenésre, de abból szerintem ezen a héten se lesz semmi se.

Szombat jó, akkor fel tudok menni, ha minden igaz. Mikor? Hol?

Most beszéltem GaboJa-val, ő is benne van a partiban. Nála lenne a game, azt mondta, legkésőbb holnap biztosan ír majd ide a fórumba, hogy mire jutott. Ha valaki akar még jönni, feltétlenül írjon be ide, mert annak fügvényében kerítek 4. embert... :)

  • Karma: 36
2006. November 2. 16:48, Csütörtök
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 2. 16:51, Csütörtök
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

Ne kéresd már itt magad nekem!!!  :woo: :-D

  • Karma: 36
2006. November 2. 20:14, Csütörtök
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

Ne kéresd már itt magad nekem!!!  :woo: :-D
De, mert párszor mostanában eljátszottam egy-két társasággal, hogy biztosra mondtam magam különféle összejövetelekre, aztán mikor mégsem mentem el, bár senkit nem érdekelt volna, ha nem vagyok ott, utólag mégis leszúrtak és megsértődtek. Jobb nem elígérkezni, aztán meglepni az egybegyűlteket. :-D

edit: Mazsi is úgy van, mint én: ha tud, jön, valószínűleg azért beugrik.

Kérdés: hánytól hányig játszotok GaboJáéknál előreláthatólag?

  • *
  • Karma: 82
2006. November 2. 22:04, Csütörtök
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

Ne kéresd már itt magad nekem!!!  :woo: :-D
De, mert párszor mostanában eljátszottam egy-két társasággal, hogy biztosra mondtam magam különféle összejövetelekre, aztán mikor mégsem mentem el, bár senkit nem érdekelt volna, ha nem vagyok ott, utólag mégis leszúrtak és megsértődtek. Jobb nem elígérkezni, aztán meglepni az egybegyűlteket. :-D

edit: Mazsi is úgy van, mint én: ha tud, jön, valószínűleg azért beugrik.

Kérdés: hánytól hányig játszotok GaboJáéknál előreláthatólag?

GaboJa-tól függ, hogy mikor engedi el a barátnő...  :samurai:

  • Karma: 36
2006. November 3. 09:10, Péntek
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

Ne kéresd már itt magad nekem!!!  :woo: :-D
De, mert párszor mostanában eljátszottam egy-két társasággal, hogy biztosra mondtam magam különféle összejövetelekre, aztán mikor mégsem mentem el, bár senkit nem érdekelt volna, ha nem vagyok ott, utólag mégis leszúrtak és megsértődtek. Jobb nem elígérkezni, aztán meglepni az egybegyűlteket. :-D

edit: Mazsi is úgy van, mint én: ha tud, jön, valószínűleg azért beugrik.

Kérdés: hánytól hányig játszotok GaboJáéknál előreláthatólag?

GaboJa-tól függ, hogy mikor engedi el a barátnő...  :samurai:
Jó hír egész szombat szabad bármettől lehet a party bármeddig csak adjatok délelöttre időt hogy rendbe tegyem egy kicsit a kérót s lehet jönni.

  • Karma: 36
2006. November 3. 11:33, Péntek
Hmm, nem tudom... lehet, hogy benézek, de biztosra nem merem mondani, úgyhogy ne számoljatok bele a négy emberbe (nem baj, ha nem játszok, legalább kényelmesen tudok sörözni 8-) ).
Ha valaki akar filmes bartert is intézni, az jelezze. :-D

Ne kéresd már itt magad nekem!!!  :woo: :-D
De, mert párszor mostanában eljátszottam egy-két társasággal, hogy biztosra mondtam magam különféle összejövetelekre, aztán mikor mégsem mentem el, bár senkit nem érdekelt volna, ha nem vagyok ott, utólag mégis leszúrtak és megsértődtek. Jobb nem elígérkezni, aztán meglepni az egybegyűlteket. :-D

edit: Mazsi is úgy van, mint én: ha tud, jön, valószínűleg azért beugrik.

Kérdés: hánytól hányig játszotok GaboJáéknál előreláthatólag?

GaboJa-tól függ, hogy mikor engedi el a barátnő...  :samurai:
Jó hír egész szombat szabad bármettől lehet a party bármeddig csak adjatok délelöttre időt hogy rendbe tegyem egy kicsit a kérót s lehet jönni.

Azért irjátok meg mikor jöttek ugy 17-ig mert nincs netem jelenleg otthon s nem tudom csekkolni vagy hivjatok fel telon az is okes köszke

  • *
  • Karma: 82
2006. November 3. 11:35, Péntek
Innentől csak manu-tól függ, hogy mikorra ér fel. Én próbálok negyedik embert keríteni, az első áldozat feldin lesz... :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 3. 11:52, Péntek
Innentől csak manu-tól függ, hogy mikorra ér fel. Én próbálok negyedik embert keríteni, az első áldozat feldin lesz... :)

No, úgy néz ki, hogy 7-8 fele indulok Szegedről tehát 10 óra felé fent leszek legkésőbb. Ott még egy kis lavírozgatás, meg minden, úgyhogy déltől ráérek, de lehet hamarabb. Még annyi, hogy tudok aludni valahol, vagy jöjjek haza este? Jobban mondva tudnék aludni több helyen is, de már össze-vissza beharandozták, hogy mekkora csete-paté lesz, nem igazán szeretnék éjszaka kocsikázni a városban....

Küldjétek már el a számotokat pm-ben légyszi.

Ja, meg egyáltalán hova kell mennem?  :-D

  • Karma: 36
2006. November 3. 13:39, Péntek
Innentől csak manu-tól függ, hogy mikorra ér fel. Én próbálok negyedik embert keríteni, az első áldozat feldin lesz... :)

No, úgy néz ki, hogy 7-8 fele indulok Szegedről tehát 10 óra felé fent leszek legkésőbb. Ott még egy kis lavírozgatás, meg minden, úgyhogy déltől ráérek, de lehet hamarabb. Még annyi, hogy tudok aludni valahol, vagy jöjjek haza este? Jobban mondva tudnék aludni több helyen is, de már össze-vissza beharandozták, hogy mekkora csete-paté lesz, nem igazán szeretnék éjszaka kocsikázni a városban....

Küldjétek már el a számotokat pm-ben légyszi.

Ja, meg egyáltalán hova kell mennem?  :-D
Nálam aludhatsz manu pm be megirtam a többit

  • *
  • Karma: 82
2006. November 3. 20:19, Péntek
Ramiz, azért beeshetnél te is, még mindig nálam vannak a Chinese Ghost Storyjaid!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 3. 22:09, Péntek
OK, már feljöttem. Mikor találkozunk?

 

anything