Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Mah-jong  (Megtekintve 22697 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. November 4. 09:32, Szombat
OK, már feljöttem. Mikor találkozunk?

Beszéltetek azóta? Ki jön még? És akkor mikor legyen? Jó lenne ebéd után egyből odamenni...  :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 4. 09:45, Szombat
OK, már feljöttem. Mikor találkozunk?

Beszéltetek azóta? Ki jön még? És akkor mikor legyen? Jó lenne ebéd után egyből odamenni...  :)

Igen, szerintem is jó lenne ebéd után, de Gabojának nincs otthon nete, úgyhogy telefon...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 4. 10:12, Szombat
OK! Ledumáltam, 13.00 h

  • *
  • Karma: 82
2006. November 4. 10:14, Szombat
OK! Ledumáltam, 13.00 h

Rendben, ott leszek valamikor akörül. :)

  • Karma: 36
2006. November 4. 22:52, Szombat
No, bírjátok még a mah-jongot, vagy már filmeztek? Esetleg részegen hevertek a földön? :D

  • *
  • Karma: 82
2006. November 5. 00:14, Vasárnap
No, bírjátok még a mah-jongot, vagy már filmeztek? Esetleg részegen hevertek a földön? :D

Most értem haza...  <:) Amúgy kábé 10:15-ig toltuk...  :-D

  • Karma: 36
2006. November 5. 00:53, Vasárnap
Riszpekt... :-D

  • Karma: 36
2006. November 6. 08:52, Hétfő
Riszpekt... :-D
király party volt zsír meccsekkel már kellett egy jó kis mahjong party megetettem meg itattam mindenkit.
manu-t elaltattam szóval mindenki jól járt:D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. November 6. 09:06, Hétfő
Jah, jó party volt, bár csúnyán vesztettem. Csak azon a déli szélen múlott az egész!!! :deadmeat:


Szétném én is készlet ügyben. Ez azért nem rossz!:

http://www.gemklub.hu/termek+logikai_jatek+mah_jong+diszdobozos_mah-yon_fekete_szettn0055.html

  • *
  • Karma: 82
2006. November 6. 11:52, Hétfő
Jah, jó party volt, bár csúnyán vesztettem. Csak azon a déli szélen múlott az egész!!! :deadmeat:


Szétném én is készlet ügyben. Ez azért nem rossz!:

http://www.gemklub.hu/termek+logikai_jatek+mah_jong+diszdobozos_mah-yon_fekete_szettn0055.html

Jól néz ki a fekete design is! :)

  • Karma: 36
2006. November 6. 16:47, Hétfő
Jah, jó party volt, bár csúnyán vesztettem. Csak azon a déli szélen múlott az egész!!! :deadmeat:


Szétném én is készlet ügyben. Ez azért nem rossz!:

http://www.gemklub.hu/termek+logikai_jatek+mah_jong+diszdobozos_mah-yon_fekete_szettn0055.html

Jól néz ki a fekete design is! :)
Hát nem tom nekem annyira nem jön be valahogy a világosabb szint jobban preferárom mondjuk manunak lehet ez hoz szerencsét

  • *
  • Karma: 82
2006. November 12. 19:54, Vasárnap
Tegnap kipróbáltuk a játékot úgy, hogy az "eredeti" pontozást használtuk. Szerintem úgy a legjobb, igencsak felértékelődik a mah-jong benne és ezzel a pontozással a számolópálcáknak is van értelmük! :-D

  • Karma: 36
2006. December 3. 18:33, Vasárnap
Tegnap kipróbáltuk a játékot úgy, hogy az "eredeti" pontozást használtuk. Szerintem úgy a legjobb, igencsak felértékelődik a mah-jong benne és ezzel a pontozással a számolópálcáknak is van értelmük! :-D
Jövö héten egy mahjong parti nálam???
ki van benne?
s akkor csinálhatjuk az eredeti pontozás szerint is yezy mester elmagyarázza hogy kell

  • Karma: 36
2006. December 3. 19:56, Vasárnap
Én sajnos karácsonyig nem érek rá.

  • Karma: 36
2007. Január 6. 19:31, Szombat
Idei év első mahjong partiját mikor rendezzük meg?

 

anything