Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Bemutatkozások és üdvözlések  (Megtekintve 22855 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2011. Április 4. 13:58, Hétfő
üdv

sajna nem csak a hétvége, valóban lecsökkent az aktivitás egy ideje

  • No avatar
  • Karma: 4
2011. Április 7. 18:56, Csütörtök
jaja ez a fórum eléggé halott.
Van valahol valami másik, ahol ázsiai filmekkel foglalkoznak ? Mármint úgy értve, hogy kb 5-nél több ember fordul meg rajtuk.
Vagy már mindenkinek külön blogja, féjszbukja van és ott nyomja ?

  • *
  • Karma: 82
2011. Április 8. 11:56, Péntek
jaja ez a fórum eléggé halott.
Van valahol valami másik, ahol ázsiai filmekkel foglalkoznak ? Mármint úgy értve, hogy kb 5-nél több ember fordul meg rajtuk.
Vagy már mindenkinek külön blogja, féjszbukja van és ott nyomja ?

Ahogy mondod. Én ezért tagozódtam be máshova, ott olyanok is olvasnak, akik nem kifejezetten ázsiafilm rajongók, de az érdeklődést fel lehet bennük kelteni.

  • Karma: 0
2011. Április 8. 21:55, Péntek
Üdv Mindenkinek,

Most sikerült regisztrálnom, gondoltam beköszönök :)
név: Bernadett
kor:28
lakhely: Budapest

Abszolút kezdő, az ázsiai filmekkel való találkozásom sajnos nem vezet vissza évekre, de igyekezném bepótolni eme lemaradásom.
A barátnőm mutatott pár filmet és nagyon megtetszettek pl: Tigris és Sárkány, Repülő tőrök klánja, Hős, Goemon, Mulan, Ong Bak
Szeretnék több ilyen vagy ehhez hasonló stílusú, képi világú filmet nézni és remélem tudtok majd ajánlani párat :)





................................................................
" Nem vagyok más, mint egy járó árnyék isteni ösztönnel, bármiféle saját akarat nélkül. Egy egész sereg démon sürög körülöttem, hogy elkapjon, ami az egyetlen bizonyíték arra, hogy életben vagyok..."

  • Karma: 9
2012. November 29. 20:11, Csütörtök
Te jó ég, vagy négy éve nem jártam erre...
Ne hagyjuk, hogy a kudarc a fejünkbe szálljon!

  • No avatar
  • Karma: 0
2013. Június 22. 17:14, Szombat
sziasztok,
27 éves lány vagyok, jelenleg néprajz szakon tanulok Debrecenben. Régóta érdekelnek a távol-keleti kultúrák, azon belül is Japán és Korea.
Gyerekoromban kezdődött,akkor még csak az animékkel,majd később elkezdett érdekelni a nyelv,a zene-nem csak japán,hanem bármilyen ázsiai-és a távol-keleti filmek(főleg a koreai). Nem tartom magam Japán fannak,csak egyszerűen érdekesnek találom ezt a kultúrát. Animés sem vagyok, igazából már 15 éves koromban kinőttem az animékből, néha ha olyan kedvem van, megnézek egyet, de ennyi. Szeretnék 30 éves korom előtt kijutni Japánba, és tervezek valamikor egy ázsiai körutazást,ha majd össze tudok gyűjteni annyi pénzt.
Ezen kívül van sok más hobbim is:zene,mozi,bélyeggyűjtés,filmfelirat készítés,zongorázás,nyelvtanulás,levelezés.Dióhéjban ennyit rólam.:)

  • *
  • Karma: 80
2013. Június 24. 20:58, Hétfő
sziasztok,
27 éves lány vagyok, jelenleg néprajz szakon tanulok Debrecenben. Régóta érdekelnek a távol-keleti kultúrák, azon belül is Japán és Korea.
Gyerekoromban kezdődött,akkor még csak az animékkel,majd később elkezdett érdekelni a nyelv,a zene-nem csak japán,hanem bármilyen ázsiai-és a távol-keleti filmek(főleg a koreai). Nem tartom magam Japán fannak,csak egyszerűen érdekesnek találom ezt a kultúrát. Animés sem vagyok, igazából már 15 éves koromban kinőttem az animékből, néha ha olyan kedvem van, megnézek egyet, de ennyi. Szeretnék 30 éves korom előtt kijutni Japánba, és tervezek valamikor egy ázsiai körutazást,ha majd össze tudok gyűjteni annyi pénzt.
Ezen kívül van sok más hobbim is:zene,mozi,bélyeggyűjtés,filmfelirat készítés,zongorázás,nyelvtanulás,levelezés.Dióhéjban ennyit rólam.:)

Üdv az Ázsiafilmen!
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

 

anything