Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Kim In-sik fanságom kalandjai  (Megtekintve 3676 alkalommal)

  • Karma: 41
2006. Június 7. 10:45, Szerda
[김인식]
hátha van valami ötletetek vagy találtatok még anyagot, én már végigkerestem a netet, és majd írok róla biót, ha lesz elég info (1-1 bekezdésnyi akad, egy interjú, és kész). namindegy.. szóval eddig ez volt:
írtam reviewkat asiafanre meg imbd..
írtam az összes filmes ismerősömnek, hogy nyomják be, mind azt mondta, hogy jó, nézzünk utána, aztán síri csend. pedig tavaly még aktuális lett volna a 2004-es filmje.. és biztos olcsó behozni, mivel mindkettő (anyagilag) bukott.
aztán kikerestem és írtam (igaz, csak webes formon) a gyártó és sales meg internation distribution companyknak, de persze semmi. A CJ entert.-nél még meg is értem, megacég, nyomatják a hatalmas kassszasikereket, talán már nem is emlékeznek rá....
aztán eltelt egy év, és még mindig küzdök, lenyomoztam a címét az olasz srácnak a koreanfilm.orgról, aki meginterjúvolta, és tök rendes volt, válaszolt meg minden, hogy fesztiválokon lehet a rendezőket elérni meg tolmács is kell, és különben a filmcégeken keresztül lehet, de az esélytelen.
aztán írtam a kofic-nak (filmszövetség), akiknek a koreai filmek népszerűsítése a céljuk, hogy újságíró vagyok, és azonnal adják elő nekem a kedvencemet, mire napok múlva jött egy pársoros, semmitmondó üzenet, hogy artistokat a sales companyknál keressek, ez esetben pl. CJ E. (de legalább adtak egy emailcímet, és nem csak egy webes form), na most itt tartok, ennek fogok írni.
azért is, mert azért a road movie kultusz lett, és a másik is isten, és csak mert nem lett üzletileg sikeres, még nagy értéke van, legalábbis szerintm itt nálunk, Europában még létezik a szórakoztatóipar mellett egy "kultúra" nevű ágazat... és ha nincs visszajelzés, akkor el fog tűnni a süllyesztőben,és nemár.
még arra gondoltam, hogy csinálok neki egy kétnyelvű oldalt, és ott követelem majd, hogy jöjjön elő. esetleg leauto-fordítom koreanra is (biot majd kaptok, nyugi) :samurai:
Lehet, hogy fel kéne vennem a kapcsolatot gay szervezetekkel, hátha rendeznek egy filmbemutatót... :?
És el kéne kezdenem tanulni franciául is, mert abból diplomázott, bár akkor már inkább koreaiul tanulnék...
Najó, előbb csinálok egy hatalmas weboldalat. Ha bio nem is, jó sok anyag van...

update: elszántságom jeleként most éppen a hitelkártya adatimat pötyögöm be vhol... :D
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 7. 17:18, Szerda írta asiafan »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 7. 11:35, Szerda
[김인식]

Azért én elfogadnék egy kis biot, meg amiben tudlak, támogatlak sziszifuszi utadon. (Kalóz vetítést pl tudok sztem szervezni... Szegeden. De moziban)

  • Karma: 41
2006. Június 7. 12:36, Szerda
oké, épp gyűjtök anyagokat, az angol nyelvű Internetet már kiolvastam, most épp masszívan auto-tranlatelem a koreai találatokat a babelfishen.. tök jók...

"Every the motion picture which it makes newly it puts on an entirely different color wants the Kim recognition supervision emphasized to this time the star reason which is gorgeous pees " LOL

  • Karma: 41
2006. Június 7. 12:37, Szerda
offoff: egyébként frat, hogy most tudok posztolni ninjaként! :) de van egy piros x képhiány a nevem alatt, a http://www.azsiafilm.hu/forum/Themes/classic/images/ninja.gif missing...

  • Karma: 36
2006. Június 7. 15:44, Szerda
Én semmit nem tudok az illetőről, legalább a filmjeiről írj valamit, vagy hogy honnan lehet leszedni, akkor talán mi is rákattanunk. :P

  • Karma: 41
2006. Június 7. 16:41, Szerda
The Hypnotized (aka Faceless Beauty, 2004) és Road Movie (2002)..
van, amiről írtatok is, Manu sztem vágja..

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 7. 16:48, Szerda
The Hypnotized (aka Faceless Beauty, 2004) és Road Movie (2002)..
van, amiről írtatok is, Manu sztem vágja..

jaja, mindkettő jó kis flick, bár a későbbi nekem jobban bejött.

http://www.azsiafilm.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=220

Hmmm... Úgy emlékeztem a Road Movie-ról is írtam, de ezek szerint nem

  • Karma: 41
2006. Június 7. 17:05, Szerda
pedig én is úgy emlékszem, hogy írtál...

  • Karma: 41
2006. Június 7. 17:07, Szerda

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 7. 17:22, Szerda
Apropó! Lesz új filmje mostanában?

  • Karma: 41
2006. Június 7. 17:35, Szerda
el van tűnve a süllyesztőben, hír  róla még koreaiul sincs (azóta már japánul és kínaiul is átfésültem a netet), de épp ezért is akarok foglalkozni vele

  • Karma: 36
2006. Június 7. 17:47, Szerda
OK, a Hypnotized megvan, igyekszek rá minél előbb sört keríteni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 7. 17:50, Szerda írta Ramiz »

  • Karma: 41
2006. Június 7. 18:02, Szerda
OK, a Hypnotized megvan, igyekszek rá minél előbb sört keríteni.

szerintem ez inkább vörösboros film

  • Karma: 36
2006. Június 7. 19:19, Szerda
Egyezzünk ki egy Martiniben.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 7. 22:15, Szerda
A Road Movie-t elkezdtem nézni, tök jó volt (néhány khmm... részt leszámítva  <:), aztán úgy a második felében szétcsúszott hirtelen a kép és a hang és akkor esett le, hogy ezt a ripet elrontották, akik netre rakták... Így máig nem tudom, mi a vége, pedig érdekelt volna.

 

anything