Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Kim In-sik fanságom kalandjai  (Megtekintve 3675 alkalommal)

  • Karma: 41
2006. Június 11. 15:25, Vasárnap
most éppen egy 850 oldalas unicode koreai betűk táblázatból keresgélem ki az egyik dal szövegének jeleit a felirat alapján, már 3 betű megvan :)


...
és sikerült! bepötyögtem, google, és megtaláltam a dalt. király.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 11. 17:18, Vasárnap írta asiafan »

  • Karma: 41
2006. Június 29. 23:07, Csütörtök
Na, ez legalább kész lett: http://asiafan.org/kiminsik :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 30. 11:30, Péntek
Na, ez legalább kész lett: http://asiafan.org/kiminsik :)

Na, kafa, csak szerintem a tartalom és a forma nem egyezik igazán. Szvsz túl merész ez a sablon, nem igazán tükrözi Kim In-sik világát. Persze ez csak a saját véleményem, meg úgyis a tartalom a fontos :)

  • Karma: 41
2006. Június 30. 12:48, Péntek
mit értesz merész alatt? szerintem a lila illik a hypno vérkádjához...

én inkább a galérián parázok, hogy hátha közécsúszott másvalaki, ez a f*szi annyira különbözően bír kinézni, még jó, hogy mindig ugyanazt a napszemüveget hordja :)

azt a virágbigyót is a hypno official flash siteból loptam, annak a mélyvörös romantikáját nyomtam rá.. túl sok?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 30. 12:49, Péntek írta asiafan »

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Június 30. 13:30, Péntek
azt a virágbigyót is a hypno official flash siteból loptam, annak a mélyvörös romantikáját nyomtam rá.. túl sok?

Igen, nekem olyan darkos-romantikás feelingje van egy kicsit, mintha valami lightosabb gótikus metál banda lapja lenne. A betűk, meg a szín, meg a virágbigyó összhatása kelti ezt bennem.

  • Karma: 41
2006. Június 30. 19:19, Péntek
láttad volna a film honlapját annó, azon még flash lepkék is röpködtek :)

és egy sötétlila gyűrt bársony volt a háttér

szerintem ez egy totálisan vörös film
a másik meg égszinkék.. gondolkoztam valami theme-kapcsolón, talán majd
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 30. 19:31, Péntek írta asiafan »

 

anything