Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Egyéb (nem-ázsiai) filmek  (Megtekintve 34481 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2009. Április 8. 12:38, Szerda
Láttam a Dragon Ball Evolution-t, hát ami nem volt igazán szar benne, azok a színészek: Chow-Yun Fat és a dögös ázsiai csajok... :D Na jó, 1-2 jó poén volt, de Dragon Ball filmnek iszonyat rossz.

Ha nem tudom, milyen a Dragonball, akkor is fel fogom fogni, miről van szó?  <:) :-D

  • Karma: 7
2009. Április 8. 13:00, Szerda
Érdemes leszedni a cam-os verziót? Mennyire szar, mármint a felvétel, a film az tudom hogy az/lesz.  :-D Esetleg van belőle normális verzió, bár kétlem...

  • *
  • Karma: 82
2009. Április 14. 14:39, Kedd
Végre itt a várva-várt fantasztikus 2 nővér remake! Én ugyan nem pazarlok időt rá, de hátha lesz olyan, akit érdekel.  :-D

katt ide a letöltéshez

  • Karma: 36
2009. Május 2. 23:41, Szombat
Láttam a Dragon Ball Evolution-t, hát ami nem volt igazán szar benne, azok a színészek: Chow-Yun Fat és a dögös ázsiai csajok... :D Na jó, 1-2 jó poén volt, de Dragon Ball filmnek iszonyat rossz.

Ha nem tudom, milyen a Dragonball, akkor is fel fogom fogni, miről van szó?  <:) :-D

Igen, persze, hogy úgy van megírva a film... :)

  • *
  • Karma: 36
2009. Május 12. 19:32, Kedd
Az örök kérdés, hogy mi a fenéért megy egy befutott ázsiai színész Hollywoodba huszadrangú mellékszerep kedvéért.
Azért nem is kaphat túl sokat, és annyitól nem is fog ott befutni.
Most a koreai Lee Byung-hun (The Good, the Bad, the Weird) ruccant át a G.I. Joe: The Rise of Cobra kedvéért.
trailer: [noembed]http://www.youtube.com/watch?v=ZBfnQXWvatw[/noembed]
Képzelhető szerepének súlya, ha a 2,5 perces trailerben még vágóképnek se rakták be.

Ha már távol Ázsiától:
Látta valaki Michelle Yeoh 2007-es Far North című filmjét? Érdemes megnézni? ( imdb )

Far North trailer

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 13. 11:22, Szerda
Ki nézi meg, vagy ki látta már az új Star Trek filmet ? Eddig szinte csak jókat halottam róla.
Trailer:
[noembed]http://www.youtube.com/watch?v=7w4vk5OZmn8&fmt=22[/noembed]

Tényleg YEZy, szerintem ez a film pont neked való..  :angel:

  • *
  • Karma: 82
2009. Május 13. 11:34, Szerda
Ki nézi meg, vagy ki látta már az új Star Trek filmet ? Eddig szinte csak jókat halottam róla.
Trailer:
[noembed]http://www.youtube.com/watch?v=7w4vk5OZmn8&fmt=22[/noembed]

Tényleg YEZy, szerintem ez a film pont neked való..  :angel:

Két régebbit láttam még annak idején (Picard kapitányosak voltak), de bennem nem az maradt meg bennük, mint a geekz-re írogató emberkének. Nekem sokkal inkább tűntek kabarénak, mint vérbeli sci-finek és ezt az érzést csak tovább erősítette a múlt hét végén látott tévésorozat epizód.  :-D A még szinte hamvas sihederkorú TJ Hooker, meg Spock mester ugrált a stúdió díszletek között. Ha már retro sci-fi, akkor inkább a Chikyuu boueigun, bár a korai Star Trek filmek se lehetnek rosszak. Amikortól bejöttek a képbe a műanyaghomlokú statiszták, onnantól már tényleg kabaré.  :)

  • Karma: 30
2009. Május 13. 14:39, Szerda
A magam részéről kedvelem a Star Trek filmeket. Az eredeti koncepció, miszerint valós helyzetekből, lehetőségekből, konflktusokból kell a fantasztikum felé vezetni a történetet az erkölcsi tanulságok felé, kifejezetten kedvemre való. Amíg az ötletgazda, Gene Roddenberry kezében volt a szellemi irányítás, addig ez ment, azért is volt sikeres a sorozat annak  idején. Az  "ős-évadok"(1966-tól) ma már naivak persze, technikai kivitelezésük megmosolyogtató, de mint történetek megállják a helyüket, néhány melléfogástól eltekintve. A Tv-s utánlövések nagyrésze csak a "húzzunk le még egy bőrt a rókáról" szellemben készült, vegyes eredménnyel, bár ez azért erősen személytől függő. Nekem pl. a Voyager sorozat jól indult, de aztán unalomba fulladt. Nem csoda, hogy olyan kurta-furcsa lett a vége. A mozifilm változatok fogadtatása vegyes volt. Szerintem az I-IV. mindenképp a klasszikus Star Trek vonulatot viszi, bár a történetek színvonala egyenetlen a mozin belül is. A későbbiek már inkább a spec-.effektekre épülnek, de történetileg gyenguszok. Nem véletlenül bukott meg a többségük. A mai kor igényeit és a jó hagyományokat a Star Trek- Enterprise TV sorozat vegyíti a legjobban, ezt merem ajánlani az ismerkedésre. Az új mozifilmet (még) nem láttam, de a visszajelzések szerint egyértelműen a Csillagok háborúja vonulat erős benne. ( Az eredeti filmekben csak nagyon indokolt esetben szólalnak meg a fegyverek.)Lövöldözzünk, hanghatások, hadd peregjen, mindent bele, de a történetben semmi olyan nincs, amit a sorozat rajongói ne találnának ismerősnek. Ezért a fiatalabb korosztály díjazza, pláne ha a régi dolgokat nem ismerik, de akik folyamatában követik a mozikat, inkább csak fanyalognak, elismerve azért a fogyaszthatóságát.
Akik kedvelik a sci-fiket, nem a fantasy-ra gondolok, azoknak azért többé-kevésbé képben lenni egy ilyen sorozatról, amely tagadhatatlanul kiérdemelte a "klasszikus" jelzőt.
Szóval senkit le nem beszélnék a mostani moziról, inkább a többire rá.  :)
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • *
  • Karma: 82
2009. Május 13. 17:16, Szerda
Erről mit tudtok? Megéri Zhang Ziyi miatt letölteni?

http://www.youtube.com/watch?v=s5hPp88VAEk

Mert amúgy innen le lehet tölteni...  :angel:

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. Május 13. 18:57, Szerda
A cím alapján jónak tűnt, de az előzetest megnézve elég durva film (ez nem a paródiás durva erőszak kategória). Bár kedvencem Ziyi Zhang-ot ezt a filmét egy ideig én kihagyom. :( Ilyet még a kedvenc színésznőm miatt se nézek meg. Ha majd valamelyikőtök leteszteli és jónak ítéli talán akkor ráveszem magamat.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 13. 20:21, Szerda
A mai kor igényeit és a jó hagyományokat a Star Trek- Enterprise TV sorozat vegyíti a legjobban, ezt merem ajánlani az ismerkedésre.
Egyetértek. T'Pol foreva  :DD

Erről mit tudtok? Megéri Zhang Ziyi miatt letölteni?
ÉN megnézem nektek  :samurai:
Legalább elmondhatom, hogy olyan filmet is láttam, amit ti nem.  :-D
Mondjuk nem tűnik túl csábítónak, de beáldozom magam. (a link nálam nem ment, de mininován is fent van)
Még csak az Egy gésa emlékiratait láttam tőle, ami egy kis háborús szerelmes sztori volt Japánnal megfűszerezve. Olyan barátnővel nézendő film, de legalább szép. Szóval az a filmje annyira nem gyakorolt rám nagy hatást.

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 13. 22:47, Szerda
Najó megnéztem.
Az előzőben azt írtam, hogy az Egy gésa emlékiratai az ő filmje, ami nyilvánvaló. Viszont ezt erről a filmről nem lehet elmondani. Kb az összes jelenet le van lőve a trailerben, amiben szerepel és hiába listázzák másodiknak a nevét a film végén, én ezt maximum csak mellékszereplésnek tudom tekinteni. A történet a nyomozó zsaru karakterére és hátterére koncentrál, amihez nem sok köze van Ziyinek. Kb annyi szerepe van a filmben, hogy egy kicsit feszültebbé teszi a hangulatot, amikor a történet megáll nála egy-egy jelenet erejéig. Kb egy jelenet van a film közepén, ami érdekes lehet vele kapcsolatban, de az sem viszi, sokkal előrébb a történetet, szóval nincs túl nagy jelentősége. Annak ellenére, hogy őt láthatjuk második legtöbbször a képernyőn, igazából ez egy egyszemélyes film, amiben Dennis Quaid játszik és a többiek csak utána valahol.
Ziyi érdekes karaktert alakít, csak kevés mozgásteret kap. Ha az egész film rá koncentrált volna, akkor érdemes lenne megnézni miatta, de így nem igazán.

A film nézhető kategória egyébként, egy nyomozós sztori reális alapokon. Nincs is semmilyen nagyon ijesztő benne, inkább az elgondolkodtató végkifejletre hegyezték ki (a bibliai kapcsolódás is csak ezt szolgálja), mint a brutalitásra.
Ha valaki nagyon ráér és szereti az ilyen történeteket kis csattanóval a végén, nézze meg. Egyébként feledhető. Inkább menjetek Star Treket nézni, azt mondják, látványos. :P
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 14. 08:57, Csütörtök írta FoodLFG »

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Május 30. 08:13, Szombat
Megnéztem a The descent című filmet (csakúgy, mert néha ilyeneket is kell nézni)

Hát őő :DD Ázsiai jócsaj elmegy a barátnőivel barlangászni, ahol is a helyiekkel heppi trí fredzeset játszanak. Mindkét oldalon nagy veszteségek. És van még homályos befejezés is.
Elvileg ez ilyen hentelős horrorfilm, van is pár kicsit ijesztő jelenet benne, de ezenkívül nem túl érdekes. Mondjuk a hely, ahol felvették szép, kár hogy ez csak az első 15 percre jellemző, mert utána már csak a stúdióban felvett bújócskázás zajlik.   
THE DESCENT Theatrical Trailer


Egyébként láttam a Star Treket is (moziban). Nem volt rossz, ilyen akciófilm dologra kell számítani, sci-fis elemekkel fűszerezve (időutazás). Bár vannak hibái, de látványos a film.

  • Karma: 36
2009. Május 30. 08:48, Szombat
Megnéztem a The descent című filmet (csakúgy, mert néha ilyeneket is kell nézni)

Hát őő :DD Ázsiai jócsaj elmegy a barátnőivel barlangászni, ahol is a helyiekkel heppi trí fredzeset játszanak. Mindkét oldalon nagy veszteségek. És van még homályos befejezés is.
Elvileg ez ilyen hentelős horrorfilm, van is pár kicsit ijesztő jelenet benne, de ezenkívül nem túl érdekes. Mondjuk a hely, ahol felvették szép, kár hogy ez csak az első 15 percre jellemző, mert utána már csak a stúdióban felvett bújócskázás zajlik.   
THE DESCENT Theatrical Trailer


Egyébként láttam a Star Treket is (moziban). Nem volt rossz, ilyen akciófilm dologra kell számítani, sci-fis elemekkel fűszerezve (időutazás). Bár vannak hibái, de látványos a film.
én is láttam egyszer egy hasonló hentelős filmet mondjuk abba az volt hogy pár fiatal lenyomult vidékre és ott a helyi beltenyészettel harcolt. kicsit csunyácskák voltak azok az emberkék mert hogy kb egymásközött volt a sz** és állandóan korcsok születtek.

A star treket én is tervezem megnézni. akkor ezt egy jó ajánlónak veszem :)

  • Karma: 30
2009. Május 30. 12:55, Szombat
Az új Star Trek a maga műfajában megjárja. Modern, látványos, kalandos. A régi erkölcsi konfliktusos ütközések elmaradnak, a szellemi része gyengusz a kezdeti filmekhez viszonyítva. Ügyes megoldások vannak ugyan benne, de szerintem sok mindent kihagytak, nem fejtettek ki. Az ifjú Kirk jobban tetszett, mint a hasonló korú Spock. Scottie gépész és a doki fiatalkori alakjai viszont nagyon jók. Csekov alakja sem rossz. Uhura megközelítése viszont szerintem tévedés. A romulános konfliktus az időutazással körítve abszolút közhelyes. A legjobb a nagy öreg Leonard Nimoy bevonása. Nálam nem lesz a sorozat klasszius epizódja, de mindenképp a kellemesen fogyasztható kategóriába sorolom.
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

 

anything