Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Egyéb (nem-ázsiai) filmek  (Megtekintve 34407 alkalommal)

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 28. 09:12, Kedd
Változások a készülő Green Hornet szereposztásában.
Mint azt már lehetett tudni, a maszkos bűnöldöző kalandjait (újra) megfilmesítik. Meglepő módon a 30-as években született sztori szerint a főhősnek egy ázsiai segédje van,
akit a hatvanas években készült tévésorozatban Bruce Lee alakított (és vált Nyugaton is sztárrá).

Erre a Kato nevű karakterre és a rendezői székbe szánták anno Stephen Chowt, de ő (talán mert 2010-re tervezi a Kung Fu Hustle2 és a CJ-7 2 filmeket), előbb a rendezéstől, majd a szereptől állt el.
És akkor jön a hír, hogy a(z állítólag válófélben lévő) koreai Kwon Sang Woo (My Tutor Friend) most száll be a filmbe.
Bár a két infót talán korai összekapcsolni, de logikusnak tűnthet, hogy a megüresedő távol-keleti karakterhez egy Ázsiában befutott sztárt szerződtetnek a távozó Chow helyére.

És ezzel Rain és Lee Byung-hun után Kwon Sang Woo is Hollywoodba indul.
(Marad otthon valaki?!  :-D )

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2009. Július 28. 14:43, Kedd
nemrég láttam a Gran Torinot, az is tuti. van benne csomó Hmong..

  • Karma: 42
2009. Július 28. 23:31, Kedd
nemrég láttam a Gran Torinot, az is tuti. van benne csomó Hmong..

Tényleg kellemes kis film. A kis hmong csajszi nagyon édi volt és még jól is játszott. Eastwood meg... ő továbbra is a legkeményebb fazon a filmvilágban. :box:
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2010. Február 15. 23:13, Hétfő
The Spy Next Door
Bár nem ismerem Jackie teljes életművét, azt hiszem, ennél nincsen alább.
0/5

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 41
2010. Február 15. 23:26, Hétfő
The Spy Next Door
Bár nem ismerem Jackie teljes életművét, azt hiszem, ennél nincsen alább.
0/5

akkor nem ismered :)

  • *
  • Karma: 82
2010. Február 16. 06:17, Kedd
The Spy Next Door
Bár nem ismerem Jackie teljes életművét, azt hiszem, ennél nincsen alább.
0/5

A jenkiknek ez is jó lesz alapon készülhetett...  :) Jackie azzal járna jól, ha inkább visszatérne HK-ba és a Shinjuku Incident féle mozikat erőltetné, nem ezeket a szarokat. Igaz, kevesebb lóvé, de nagyobb respect.  :woo:

  • No avatar
  • Karma: 4
2010. Február 16. 15:43, Kedd
Még egy jónak mondható filmet sem láttam Jackietől, így nem is nagyon értem, hogy miért ekkora sztár. Bár az igaz, hogy csak az amerikai filmjeit láttam.
Ennek a kémes filmnek pedig már a traileréből is látszik, hogy csak egy egyszerű családi film, nem kell tőle sokat várni. Jackie pont jó ebbe a filmbe, kb annyit is tud.

  • *
  • Karma: 80
2010. Február 16. 16:15, Kedd
Még egy jónak mondható filmet sem láttam Jackietől, így nem is nagyon értem, hogy miért ekkora sztár. Bár az igaz, hogy csak az amerikai filmjeit láttam.

Ott a hiba. :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))