Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Program-ajánló"  (Megtekintve 11142 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 17. 08:40, Péntek
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Ramiz
Hogy lehet "áttenni" egy t0rrentet ut0rrentbe (nű)? Bitcometből kimentettem a .t0rrent fájlokat (az ADC-s filmeket), de az ut0rrent nem ismeri fel, hogy már valamennyi lejött belőlük!


Ha ugyanabba a könyvtárba mented őket, ugyanolyan néven, akkor fel kell, hogy ismerje. Nekem felismerte. Ha kell, töltsd le mégegyszer a torrent fájlt közvetlenül az adc-ről.

Egyébként jó ez az uTorrent, dizájnban és átláthatóságban nem ér fel a Bitcomet-hez, de kicsi, kevés memóriát zabál és még installálni se kell szóval elfér mellette a jó öreg Bitcomet is.


Azért úgy nézem, én is meg fogok barátkozni vele, ha nagyon muszáj :)

  • Karma: 36
2006. Március 19. 23:20, Vasárnap
ac: nem ismeri fel... remélem lejön a file, mielőtt bannolnak a BitComet miatt :)

Manu! Frankó ez a Panda Platinum csoda, csak nem engedi a BitCometet torrentezni! Mit kell átállítani? Neked is jelentkezett ez a hiba?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 20. 17:45, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Manu! Frankó ez a Panda Platinum csoda, csak nem engedi a BitCometet torrentezni! Mit kell átállítani? Neked is jelentkezett ez a hiba?


Nem jelntkezett, de aztán más okokból el kellett távolítanom a gépről. Lassan kezdem feladni a reményt, hogy használható firewall/antivirus programot találjak.

  • Karma: 36
2006. Március 20. 18:09, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Ramiz
Manu! Frankó ez a Panda Platinum csoda, csak nem engedi a BitCometet torrentezni! Mit kell átállítani? Neked is jelentkezett ez a hiba?


Nem jelntkezett, de aztán más okokból el kellett távolítanom a gépről. Lassan kezdem feladni a reményt, hogy használható firewall/antivirus programot találjak.

Wááh... reméltem, hogy tudsz segíteni...
Kerio mostanában sz.rt be, Sygate PF nagyon szorgalmas, csak éppen mindent gátol...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 20. 19:13, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Sygate PF


meg a 2.6-os procim 25-30%-át folyamatosan dolgoztatja  :roll:

  • Karma: 36
2006. Március 20. 20:03, Hétfő
Hú, nagy baj van, minden torrentem befosott! 50%on álló dvdnyi iso fájlok is!!!  :shock:  :mad: Pipáltatok már ilyet? A BitComet azt mondja, hogy nem tud hozzáférni a fájlokhoz...
Remélem csak szórakozik... :samurai:

  • Karma: 36
2006. Március 20. 23:21, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Hú, nagy baj van, minden torrentem befosott! 50%on álló dvdnyi iso fájlok is!!!  :shock:  :mad: Pipáltatok már ilyet? A BitComet azt mondja, hogy nem tud hozzáférni a fájlokhoz...
Remélem csak szórakozik... :samurai:


Bitcomet userek bannolva vannak az ADC-ről. Nem tudtad?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 21. 09:11, Kedd
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Ramiz
Hú, nagy baj van, minden torrentem befosott! 50%on álló dvdnyi iso fájlok is!!!  :shock:  :mad: Pipáltatok már ilyet? A BitComet azt mondja, hogy nem tud hozzáférni a fájlokhoz...
Remélem csak szórakozik... :samurai:


Bitcomet userek bannolva vannak az ADC-ről. Nem tudtad?


Nem csak a kliens?
Mindenestre a utorrent tényleg kafa. Thx copper san!

  • Karma: 32
2006. Március 21. 11:48, Kedd
Idézetet írta: Manu

Nem csak a kliens?
Mindenestre a utorrent tényleg kafa. Thx copper san!


Szerintem is csak a kliens, mert az oldalra simán beenged.

  • Karma: 36
2006. Március 22. 21:08, Szerda
Idézetet írta: Manu


Nem csak a kliens?
Mindenestre a utorrent tényleg kafa. Thx copper san!


Most azért nekem csinált egy érdekes dolgot: kikapcsoltam egy 10 percre, utána bekapcsoltam és minden letöltött és éppen futó torrent eltűnt belőle. Miután újra beolvastam a torrent fájlokat, tudtam folytatni a le és feltöltést, de azért furcsa a dolog.

  • Karma: 36
2006. Március 22. 21:32, Szerda
Nekem egyébként egyelőre még visz a BitComet az ADC-s torrenteket... :-D Majd váltok, ha ezzel már nem lehet.

  • Karma: 36
2006. Március 26. 12:06, Vasárnap
Help! Mit jelent az utorrentben, ha a zöld háromszög (megy a torrent) mellett egy behajtani tilos jel is van? Illetve a static ip-t miért nem fogadja el a torrent? (Dinamikusan kiosztott ip-címet állítottam be statikusnak.)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 26. 14:33, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Help! Mit jelent az utorrentben, ha a zöld háromszög (megy a torrent) mellett egy behajtani tilos jel is van? Illetve a static ip-t miért nem fogadja el a torrent? (Dinamikusan kiosztott ip-címet állítottam be statikusnak.)


A stoptábla azt jelenti, hogy a peerekhez ugyan kacsolódva vagy, de a tracker nem észlel. Nézd meg lent a tacker statust, az elmagyarázza. A másik kérdésedhez lövésem sincs.

  • Karma: 36
2006. Március 29. 00:52, Szerda
Oké, köszi! :merci: Már csak két kérdésem maradt: az UPnP port mapping-et és a DHT-t engedélyezzem? Mik ezek?

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 29. 07:07, Szerda
A DHT azt jelenti, hogy nem a trackeren keresztül folyik az adatcsere, hanem közvetlenül a felhasználók között. Ennek előnye, hogy amíg te töltesz valakitől, nem romlik a ratiod, viszont amikor tőled töltenek így, akkor nem is javul...