Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hírek, készülő filmek  (Megtekintve 18688 alkalommal)

2006. Március 7. 11:47, Kedd
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Manu
Jah, mindet sz*rrá nézték :D

:) nevetséges indoklás.

Azért van ott a szénné röhögős vigyori. :P Egyébként tényleg furcsa. Viszont ha csak annyi lett volna a dolog, hogy vesznek Japánból egyet, akkor talán megtették volna, végül is ezek valamennyire értenek az animékhez, nem?

nem a te indoiklásod hanem a nincs jó japán kópia. na persze.

naja, csak megkell nézni a japánban kiadott dvd-ket... mindegyik olyan sz*r...  :lol:

  • Karma: 36
2006. Március 7. 14:12, Kedd
Idézetet írta: Feldin
nem a te indoiklásod hanem a nincs jó japán kópia. na persze.

Jó, jó, de akkor miért nem... ?

2006. Március 7. 14:55, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
nem a te indoiklásod hanem a nincs jó japán kópia. na persze.

Jó, jó, de akkor miért nem... ?

nyilván így olcsóbb.

  • Karma: 3
2006. Március 7. 15:53, Kedd
Idézetet írta: arnold
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
nem a te indoiklásod hanem a nincs jó japán kópia. na persze.

Jó, jó, de akkor miért nem... ?

nyilván így olcsóbb.

ehh... mind1. a dvd kell nem a mozi :)

2006. Március 27. 18:34, Hétfő

  • Karma: 36
2006. Április 11. 21:42, Kedd
Hamarosan (köv. hónap?) lesz egy újabb ázsiai klasszikus-gyanús film a mozikban. Na persze, csak nekünk új, amúgy régi.

A címe ez lesz: Vadító szép napok

Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

  • Karma: 29
2006. Április 12. 11:54, Szerda
Idézetet írta: arnold
anime készül a The Classic c. koreai filmből!

http://www.koreacontent.org/weben/inmarket/Ns_knews_view.jsp?news_seq=25533

érdekes, ez általában fordítva szokott történni...  :shock:
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • Karma: 36
2006. Április 12. 21:13, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
A címe ez lesz: Vadító szép napok
Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

Csak a Wonderful Days ugrik be, de az nem nagyon sikergyanús... :roll:

  • Karma: 36
2006. Április 12. 23:10, Szerda
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
A címe ez lesz: Vadító szép napok
Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

Csak a Wonderful Days ugrik be, de az nem nagyon sikergyanús... :roll:


Pedig nem nehéz a feladvány, mert a magyar cím hasonlít az angolra.

  • Karma: 32
2006. Április 12. 23:21, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
A címe ez lesz: Vadító szép napok
Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

Csak a Wonderful Days ugrik be, de az nem nagyon sikergyanús... :roll:


Pedig nem nehéz a feladvány, mert a magyar cím hasonlít az angolra.


Kis segítség: IMDb  :P

  • Karma: 36
2006. Április 12. 23:49, Szerda
Idézetet írta: agentcooper
Pedig nem nehéz a feladvány, mert a magyar cím hasonlít az angolra.

Ááá! Akkor a Beautiful days which make one wild lesz az!

  • Karma: 36
2006. Április 12. 23:51, Szerda
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
A címe ez lesz: Vadító szép napok
Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

Csak a Wonderful Days ugrik be, de az nem nagyon sikergyanús... :roll:


Pedig nem nehéz a feladvány, mert a magyar cím hasonlít az angolra.


Kis segítség: IMDb  :P


Gratulálok! A jutalmad egy jegy az április 27.-i bemutatóra, amit az Odeon mozi pénztárában vehetsz át, a megfelelő pénzösszeg leperkálása után.

  • Karma: 32
2006. Április 13. 21:52, Csütörtök
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Skyneth
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: agentcooper
A címe ez lesz: Vadító szép napok
Aki először találja ki, hogy melyik filmről van szó, az nem nyer semmit, viszont büszke lehet magára.  :-D

Csak a Wonderful Days ugrik be, de az nem nagyon sikergyanús... :roll:


Pedig nem nehéz a feladvány, mert a magyar cím hasonlít az angolra.


Kis segítség: IMDb  :P


Gratulálok! A jutalmad egy jegy az április 27.-i bemutatóra, amit az Odeon mozi pénztárában vehetsz át, a megfelelő pénzösszeg leperkálása után.


Köszönömköszönömköszönöm.  :lol:

  • Karma: 36
2006. Június 13. 13:41, Kedd
Most néztem éppen (Keleti Szél-en olvastam), mennyi remake készül éppen, és hogy mennyire közreműködnek az ázsiaiak is ebben.

Őszintén szólva én mérgesebb vagyok azokra az ázsiaiakra, akik eladták a film jogait meg akik részt vesznek a remake készítésében, mint az amerikaiakra. Az USA-ban kezdettől fogva ez a sikeres dolgokat simán átvevő (lelopó), profitorientált, üzleties hozzáállás van nevelve az emberekbe, de az ázsiaiak miért közreműködnek a saját jó filmjeik lerontásához?

A három legnagyobb égés szerintem ezek lesznek:
- A Hét szamuráj feldolgozás röhejes lesz (ld. az Egy gésa emlékiratai filmet), egyébként is az a film kifejezetten filozófikus, a 2.5-3 órájából max fél órányi harc van, szerintem az amerikai verzió másfél órájából egy és egynegyed lesz legalább... a maradék meg a kötelező szexjelenet. :lol:
- The Departed (Infernal Affairs-ból): két balek színésszel, a nagyon jól elkapott hangulat nélkül (ezt sosem szokták megérezni amerikában), lebutított macska-egér játékkal (hogy odaát is értsék) ez a film pocsék lesz.
- Battle Royale. Ezt huszonéves színészekkel fogják felvenni, hogy nehogy felháborodjon a sok erkölcsös ember (mint anno a Lolita, amit a cenzoroktól való félelem miatt sokkal idősebb lánnyal vettek fel, mint kellett volna...). Kitano nélkül különben sem ér semmit az egész, márpedig azt az érzéketlen, gonosz, enyhén pedofil tanár figurát tuti nem teszik bele.

  • Karma: 32
2006. Június 13. 13:56, Kedd
Valamelyik nap belefutottam egy interjúba, az Il Mare remake kapcsán (nemtom mi lesz az "amcsi" címe, de nem is érdekel igazán). Sandra Bullock és Keanue Reeves arról áradozott, hogy mekkora átéléssel játsszák majd el ezt a "romatikus sci-fit", és mennyire tetszett nekik a forgatókönyv, és blablabla. Én meg először csak néztem bambán, hogy valahonnan baromira ismerősek a díszletek, meg maga a ház a vízen, de képtelen voltam hozzákötni a képet a két hollywoodi nagyágyúhoz. Aztán leesett a dolog, és köpni tudtam volna.

Battle Royal??? Hét szamuráj??? Vazz, ez borzasztó.  :killer samurai:
Mert az hagyján, hogy hozzányúlnak a romantikus meg az akció "jellegű" dolgokhoz és azokat is lebutítják, de hogy mernek olyasmiket "átlopni", amiknek komoly mondanivalója és tartalma van???
Egyetértek Ramizzal: a japánok a hülyék, mert eladták a filmjogokat.
Grrrrr.  :evil: