Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hírek, készülő filmek  (Megtekintve 18687 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Február 12. 08:54, Vasárnap
Ez mind igaz, amit itt leírtok, de itt van egy áttét is az egészben. Ha teszem azt a japánok készítették volna ezt a filmet és főszereplőnek megteszik Zhang Zi Yi-t, akkor rendben van ez az utálat (jó pénzért elment, feladta kínaiságát, stb.). De nem a japánok gyártották a filmet, hanem az amerikaiak, nekik meg, mint tudjuk, ami nem amerikai, az lényegtelen, hogy milyen. Ha jól tudom, nem nemzetiség szerint válogatták a szereplőket, hanem aszerint, hogy mennyire ismertek és úgy találták, hogy Japánnak nincsenek világszerte ismert színésznői, emiatt egyből a kínaiakkal próbálkoztak. Maggie Cheungot próbálták először, de ő szokás szerint visszautasította a hollywoodi ajánlatot (elvileg az X-Men 2-ben is őt szerették volna szerepeltetni), a végül szerepet kapó 3 nő meg nem (bár a jó pénzért elment, feladta kínaiságát így is megállja a helyét). Úgyhogy szerintem itt az amerikaiakat kéne utálni, nem a japánokat, de én magyar fejjel gondolkozom... :D
A filmet amúgy én sem láttam, de szerintem lehet bármilyen jó színésznő Zhang Zi Yi, egy japán szerepet Ueto Aya, vagy Hirosue Ryoko biztos, hogy jobban játszana... :)

  • Karma: 36
2006. Február 12. 09:30, Vasárnap
Idézetet írta: YEZy
Úgyhogy szerintem itt az amerikaiakat kéne utálni, nem a japánokat, de én magyar fejjel gondolkozom... :D

Őket amúgy is utálom... :D De a japánokkal földrajzi helyzetünk miatt nem sok összetűzésünk volt, és emiatt őket nem utálom (mint Ázsiában a környéken pár ország polgárai). Az biztos, hogy nem volt könnyű a japánokkal békésen együtt élni.

Idézetet írta: YEZy
A filmet amúgy én sem láttam, de szerintem lehet bármilyen jó színésznő Zhang Zi Yi, egy japán szerepet Ueto Aya, vagy Hirosue Ryoko biztos, hogy jobban játszana... :)

Szerintem is! De abban nagyon igazad volt, hogy az amcsiknak ami nem amcsi, az mind csak egy gyűjtőnév alá tartozik bele, és ez a "Nem Hazai". :lol:

  • Karma: 36
2006. Február 20. 22:06, Hétfő
Részlet az új Shinya Tsukamoto cikk egy linkjén talált riportból:

You're going to make an American version of Tetsuo?

In the beginning it was just a joke, but I already made two Tetsuo films and I don't have the motivation to make a third part in Japan. I want to make Tetsuo in America with a very detailed, American movie feel. I mean that if Tetsuo was a kind of distortion of horror films, then Tetsuo in America will be a distortion of Blade Runner or the Alien series. However, I think The Matrix dealt with the same subjects as Tetsuo, so I have to give it some more thought. It will be a Japanese film, but I would like to shoot it independently in the United States. After Tetsuo in America I think I would like to get closer to nature, and after that maybe I will return again to the subject of the modern metropolis.


Elég furcsán hangzik a dolog... Az meg még jobban, hogy a Mátrixot a Tetsuohoz hasonlítja... Nagyon jószándékú. :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 1. 18:24, Szerda
A hírek szerint a következő Zhang Ziyi film az a Mulan lesz, amit már a Disney egyszer mecsinált. 20 milliós költségvetés, a rendező pedig az a Stanley Tong, akinek a legutóbbi filmje a Myth volt, Jackie Channel. A film ilyen romantikus/háborús stílusú lesz. Októberben kezdik forgatni :)

  • Karma: 32
2006. Március 1. 22:19, Szerda
Idézetet írta: Manu
A hírek szerint a következő Zhang Ziyi film az a Mulan lesz, amit már a Disney egyszer mecsinált. 20 milliós költségvetés, a rendező pedig az a Stanley Tong, akinek a legutóbbi filmje a Myth volt, Jackie Channel. A film ilyen romantikus/háborús stílusú lesz. Októberben kezdik forgatni :)



Ühüm... A Mulan aranyos volt, és ha tényleg jól meg tudják csinálni, akkor elég jó kis filmet lehetne belőle rittyenteni. Remélem azért a musical-betéteket kihagyják.  :P
Na majd meglássuk...

  • Karma: 36
2006. Március 4. 21:10, Szombat
Akira
Remélem, hogy ez már végleges...
És nagy kár, hogy angol szinkron lesz rajta, én már nagyon megszoktam a japán hangokat.

  • Karma: 3
2006. Március 4. 23:05, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Akira
Remélem, hogy ez már végleges...
És nagy kár, hogy angol szinkron lesz rajta, én már nagyon megszoktam a japán hangokat.

hogy milyen angol szinkron?
nem mondod hogy nem lesz rajta japán????
mert akkor itt ugrott a meg fogom venni hozzászólásom.
Angol szinkronnal francnak se kell...

  • Karma: 36
2006. Március 5. 00:07, Vasárnap
Idézetet írta: Feldin
hogy milyen angol szinkron?
nem mondod hogy nem lesz rajta japán????
mert akkor itt ugrott a meg fogom venni hozzászólásom.
Angol szinkronnal francnak se kell...

Én a mozifilmről beszéltem. A dvd-n úgy tudom lesz... (Különben én sem veszem meg.)

  • Karma: 3
2006. Március 5. 23:59, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
hogy milyen angol szinkron?
nem mondod hogy nem lesz rajta japán????
mert akkor itt ugrott a meg fogom venni hozzászólásom.
Angol szinkronnal francnak se kell...

Én a mozifilmről beszéltem. A dvd-n úgy tudom lesz... (Különben én sem veszem meg.)

akkor jó, ne ijesztges...
és a mozi mi fenéért?

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 6. 06:46, Hétfő
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
hogy milyen angol szinkron?
nem mondod hogy nem lesz rajta japán????
mert akkor itt ugrott a meg fogom venni hozzászólásom.
Angol szinkronnal francnak se kell...

Én a mozifilmről beszéltem. A dvd-n úgy tudom lesz... (Különben én sem veszem meg.)

akkor jó, ne ijesztges...
és a mozi mi fenéért?


Nem lehet valahol petíciót indítani, hogy mondjuk a Brokeback mountain című filmet, amit majd behoznak ide, csak török audio-val lehessen megnézni, mert mi úgy szeretnénk? :D Mert ez kb. ugyanolyan, hogy angolul adják az anime-t...

  • Karma: 36
2006. Március 6. 14:41, Hétfő
Az eredeti japán kópia nagyon rossz minőségű, az amcsik felújították, és így igazából arról érdemes másolatot csinálni és azt vetíteni. Vagy valami ilyesmit hallottam. Bár furcsa (lenne?), hogy nincs egy rendes japán verzió a (talán) leghíresebb, világszerte ismert animéjükből...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 6. 16:08, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Az eredeti japán kópia nagyon rossz minőségű, az amcsik felújították, és így igazából arról érdemes másolatot csinálni és azt vetíteni. Vagy valami ilyesmit hallottam. Bár furcsa (lenne?), hogy nincs egy rendes japán verzió a (talán) leghíresebb, világszerte ismert animéjükből...


Jah, mindet sz*rrá nézték :D

  • Karma: 3
2006. Március 6. 23:10, Hétfő
Idézetet írta: Manu
Idézetet írta: Ramiz
Az eredeti japán kópia nagyon rossz minőségű, az amcsik felújították, és így igazából arról érdemes másolatot csinálni és azt vetíteni. Vagy valami ilyesmit hallottam. Bár furcsa (lenne?), hogy nincs egy rendes japán verzió a (talán) leghíresebb, világszerte ismert animéjükből...


Jah, mindet sz*rrá nézték :D

:)

nevetséges indoklás.

  • Karma: 36
2006. Március 7. 09:01, Kedd
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Manu
Jah, mindet sz*rrá nézték :D

:) nevetséges indoklás.

Azért van ott a szénné röhögős vigyori. :P Egyébként tényleg furcsa. Viszont ha csak annyi lett volna a dolog, hogy vesznek Japánból egyet, akkor talán megtették volna, végül is ezek valamennyire értenek az animékhez, nem?

  • Karma: 3
2006. Március 7. 10:31, Kedd
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Manu
Jah, mindet sz*rrá nézték :D

:) nevetséges indoklás.

Azért van ott a szénné röhögős vigyori. :P Egyébként tényleg furcsa. Viszont ha csak annyi lett volna a dolog, hogy vesznek Japánból egyet, akkor talán megtették volna, végül is ezek valamennyire értenek az animékhez, nem?

nem a te indoiklásod hanem a nincs jó japán kópia. na persze.

 

anything