Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Hírek, készülő filmek  (Megtekintve 18685 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 6. 12:15, Péntek
Idézetet írta: noraliscious
és végül, miért van az, hogy egyúttal némi fájdalmat érzek akkor, amikor valami számomra kedves réteg-cucc elkezdi kinőni magát és végül mindenki kedvence lesz?


Ezzel én is így vagyok, úgy érzem az egyéniségemből vesztek egy kicsit... pedig ez nem igaz. Így voltam a Mátrix első részénél, amikor mindenki nagy kerek szemekkel csodálkozott rá annak alapötletére, amikor azt már én legalább tíz éve ismertem. (számítógépvalóság-való világ). Mindenestre az emberek angy része most is csak egy jó sci-finek tartja

2006. Január 6. 13:43, Péntek
Idézetet írta: noraliscious
és végül, miért van az, hogy egyúttal némi fájdalmat érzek akkor, amikor valami számomra kedves réteg-cucc elkezdi kinőni magát és végül mindenki kedvence lesz?

én jót nevetek azokon, akik divatból szeretnek/tesznek valamit.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Január 6. 14:10, Péntek
Nem vagytok egyedül,én is így vagyok ezekkel a dolgokkal.Akkor most mi legyen?
Nem örülök igazán a "gyöngyöt a disznók elé" mentalitásnak,hiába kultúrmisszió,satöbbi.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 6. 14:49, Péntek
Idézetet írta: frunobulax
Nem vagytok egyedül,én is így vagyok ezekkel a dolgokkal.Akkor most mi legyen?
Nem örülök igazán a "gyöngyöt a disznók elé" mentalitásnak,hiába kultúrmisszió,satöbbi.


Jah, aki jót akar, küzdjön meg érte...

2006. Január 6. 16:56, Péntek
az Odeon egyébként ki szeretné adni a Mr. Vengeance-t és a Lady Vengeance-t is, csak elég sok pénzt kérnek a jogokért...  :mad: :x

csak hogy higgyetek a szemeteknek:
Jön az Akira!

  • Karma: 32
2006. Január 6. 17:06, Péntek
Idézetet írta: arnold
csak hogy higgyetek a szemeteknek


Még nem merem teljesen elhinni... de azért igyekszem.  :D

  • Karma: 36
2006. Január 6. 22:53, Péntek
Idézetet írta: noraliscious
és végül, miért van az, hogy egyúttal némi fájdalmat érzek akkor, amikor valami számomra kedves réteg-cucc elkezdi kinőni magát és végül mindenki kedvence lesz?

Mert elvesztesz valami személyeset... mint ahogy mi is. :?
(Nem tudom, hogy lehet-e valamit a személyiségből... azt én sem gondolom. De végül is... mégiscsak kevésbé különbözök ezután a többi embertől...)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Január 29. 17:26, Vasárnap

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 6. 18:59, Hétfő
Japán TOP 10 - 2005

1 - Howl's Moving Castle - ¥19.60 (about US$165,000,000) - Toho
2 - July - Pikachu The Movie - ¥4.30 (about US$36,152,000) - Toho
3 - Negotiator - 4.20 - Toho
4 - Nana - ¥4.03 - Toho
5 - The Susupect - ¥3.83 - Toho
6 - Train Man - ¥3.70 - Toho
7 - Always - Sunset in Third Street - ¥3.23 - Toho
8 - Year One in the North - ¥2.70 - Toei
9 - Lorelei - ¥2.40 - Toho
10 - Shining Boy and Little Randy - ¥2.30 - Toho

a yen a bevételt jelenti...

Az ért elgondolkoztató ez a pikachus dolog, meg hogy animék állnak az első helyen. A Train man is csak live action. A Lorelei meg elég benga tengeralattjárós film. Szóval szért ott is van tömegkultúra a javából.

  • Karma: 36
2006. Február 7. 01:31, Kedd
Idézetet írta: Manu
Szóval azért ott is van tömegkultúra a javából.

Mi az, hogy! Ott van még csak igazán! Pláne hogy a mangák, animék nagy része nem az az igényes munka, amilyen Nihei Tsutomué például vagy Hayao Miyazakié. A jó kis "Cat. III." mozikról, a Pinky Violence meg a Godzilla szériáról és más hasonlókról ne is beszéljünk. Az más kérdés, hogy a tömegkultúrájuk számunkra olyan érdekes tud lenni. :)

  • Karma: 1
2006. Február 11. 15:49, Szombat
kínában betiltották a mamoirs of a geishát, sőt a brokeback mountaint is. ráadásul Zhang Ziyit is savazzák.

http://www.nol.hu/cikk/393276/

azért van egy övön aluli mondat a cikkben:"a gésafilm készítőinek egyik célja épp az ázsiai országok kulturális együttműködésének erősítése volt."

  • Karma: 36
2006. Február 11. 19:16, Szombat
Idézetet írta: noralicious
kínában betiltották a mamoirs of a geishát, sőt a brokeback mountaint is. ráadásul Zhang Ziyit is savazzák.

http://www.nol.hu/cikk/393276/

azért van egy övön aluli mondat a cikkben:"a gésafilm készítőinek egyik célja épp az ázsiai országok kulturális együttműködésének erősítése volt."

Érdekes... Lassan kibékülhetnének már a japánok és a kínaiak... Bár ha én kínai lennék, én is utálnám őket, az biztos.

2006. Február 11. 19:31, Szombat
Idézetet írta: noralicious
kínában betiltották a mamoirs of a geishát, sőt a brokeback mountaint is. ráadásul Zhang Ziyit is savazzák.

http://www.nol.hu/cikk/393276/

azért van egy övön aluli mondat a cikkben:"a gésafilm készítőinek egyik célja épp az ázsiai országok kulturális együttműködésének erősítése volt."

bár, én nem láttam a filmet, de azért az tényleg fura, hogy nem japán színésznő játsza a főszerepet.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 11. 19:49, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: noralicious
kínában betiltották a mamoirs of a geishát, sőt a brokeback mountaint is. ráadásul Zhang Ziyit is savazzák.

http://www.nol.hu/cikk/393276/

azért van egy övön aluli mondat a cikkben:"a gésafilm készítőinek egyik célja épp az ázsiai országok kulturális együttműködésének erősítése volt."

Érdekes... Lassan kibékülhetnének már a japánok és a kínaiak... Bár ha én kínai lennék, én is utálnám őket, az biztos.


Jah, egyrészt, mivel '45-ben olyan mészárlást csináltak ott a jappok, amit csak ők tudnak, márészt, mert mennyivel jobban megy már nekik, mint a kínaiaknak... Ha a románok 450 Km/h száguldoznának a mágnesvasútjaikon, akkor én is útálnám, ha Görög Zita játszana, valami roma k*rvát (már elnézést)

  • Karma: 36
2006. Február 11. 20:50, Szombat
Idézetet írta: Manu
Jah, egyrészt, mivel '45-ben olyan mészárlást csináltak ott a jappok, amit csak ők tudnak, márészt, mert mennyivel jobban megy már nekik, mint a kínaiaknak... Ha a románok 450 Km/h száguldoznának a mágnesvasútjaikon, akkor én is útálnám, ha Görög Zita játszana, valami roma k*rvát (már elnézést)

Igazad van. Gésa, nem gésa, mégiscsak egy ... 8-)