Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Koreai filmek  (Megtekintve 112463 alkalommal)

  • Karma: 7
2008. Október 19. 23:11, Vasárnap
My Sassy Girl, The Classic, Windstruck. Mind rohadt jó film, legalábbis nekem nagyon bejönnek. De így a trailert elnézve eléggé sz@r  :(
De van egy újabb filmje is a Cyborg Girl, bár ez full japán

  • Karma: 5
2008. Október 21. 11:17, Kedd
a Cyborg Girl-t nemreg neztem meg, eleg jol sikerult, a vege ugyan kicsit eroltett, de amugy szep tortenet.
a felirat sem hosszu lehet hogy leforditom ha meg senki nem valalkozott ra

  • *
  • Karma: 36
2008. Október 26. 15:24, Vasárnap
My Mighty Princess (2008)




Magyar felirat 1-2 napon belül.


Csak egy héttel számoltam el magam...  :-D
Felirat beküldve.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 5
2008. Október 26. 17:28, Vasárnap
koszi, ma este akkor megnezem :)
remelem vicces lesz

  • Karma: 7
2008. Október 27. 00:27, Hétfő
My Mighty Princess

Első 15 percért erősen szaroztam. Már már azt hittem egy nagy gyenge film lesz, de aztán meg tetszett. Nem mondom hogy egy rohadt nagy film, de van benne 1-2 jó pillanat, jelenet. Ahogy a csávó táncolva bunyózott  :-o
Ja és feltűnik benne már másodperc erejéig Cha Tae-hyun is.

  • *
  • Karma: 36
2008. Október 27. 22:40, Hétfő


Amíg nincs release, addig aki nem tud várni, annak itt a végleges, 2 perces HD trailer (ha nem látta volna  :angel:):
http://gevent.gomtv.com/movie/2008/0625/tr.wmv

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 4
2008. November 9. 11:53, Vasárnap
Megnéztem a Seven Days (Se-beun De-i-jeu) című filmet.
Ilyen jó nyomozós történetet még nem láttam. Két órás a film, amiből az első egy óra kicsit unalmas, de cserében az utolsóban folyamatosan jönnek a jobbnál jobb meglepetések, a végén pedig már nagyon durva dolgokkal találkozni az utolsó 5 percben. Ott derül ki, hogy pontosan kinek mi a szerepe a történet alakulásában (váratlan fordulatok garantáltak). Simán megéri végignézni. A megvalósítás is magas színvonalú és csak párszor találkoztam erőltetett jelenetekkel.


http://www.imdb.com/title/tt0997229/

  • No avatar
  • Karma: 2
2008. November 23. 19:46, Vasárnap
Tegnap és mai is megnéztem a Hwang Jin-yi-t. Nagyon  :good: Tud még valaki ilyen jó kosztümös, szerelmes, drámás filmet? Kezdek korai film megszállott lenni.

  • *
  • Karma: 36
2008. November 24. 15:34, Hétfő
Tegnap és mai is megnéztem a Hwang Jin-yi-t. Nagyon  :good: Tud még valaki ilyen jó kosztümös, szerelmes, drámás filmet? Kezdek korai film megszállott lenni.

A kosztümös, szerelmes, drámás kitételnek a nagyon friss, 2008. nov. 13-án bemutatott Portrait of a Beauty ideálisnak tűnik. Szépséghibája, hogy mivel még csak most megy a koreai mozikban, kell még pár hónap, míg kijön dvd-n.



Óriási siker, tódulnak rá a népek, egyelőre még nem hivatalos meghívást is kapott a film Cannes-ba.
Természetesen korhatáros, 18 éven felülieknek  :-D

A sztori azon az egyáltalán nem bizonyítható hagymázos feltételezésen alapul, miszerint a Csoszon-dinasztia (Jeoson-dinasztia) három leghíresebb festőművészének egyike, Shin Yun-bok valójában nő volt, aki bátyja öngyilkossága után elhatározta, hogy férfiruhát ölt és beáll tanulni.
Igen ám, csakhogy kissé(?) sikamlós képei miatt szerelemre gyúl iránta mestere, aki azt hiszi, hogy fiú. Ez nagy hiba, mivel a mester amúgy egy befolyásos kiszeng (gisaeng) szeretője, aki féltékenységében odáig megy, hogy ő is beleszeret a fiúba.
Szóval mindketten a fiút szeretik meg, de egyáltalán nem bánják, amikor kiderül, hogy valójában nő...  ;)

Meglepő módon drámai végkifejletet feltételezek...  :-D
Felirat term. lesz hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=U5v2iW078kg

(nem lőttem le egy poént sem, mindez kiderül a trailer-ből)


« Utoljára szerkesztve: 2008. November 24. 15:42, Hétfő írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • Karma: 2
2008. November 24. 21:20, Hétfő
A The Restless c. filmet látta már valaki? Érdemes megnézni? Azt olvastam róla, hogy romantikus dráma egy kis misztikával.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2008. November 25. 09:50, Kedd
A The Restless c. filmet látta már valaki? Érdemes megnézni? Azt olvastam róla, hogy romantikus dráma egy kis misztikával.

http://www.azsiafilm.hu/ismertetok/korea/1432-the-restless-2006.html
« Utoljára szerkesztve: 2011. Április 5. 14:33, Kedd írta kisho »

  • *
  • Karma: 36
2008. November 26. 12:56, Szerda


Amíg nincs release, addig aki nem tud várni, annak itt a végleges, 2 perces HD trailer (ha nem látta volna  :angel:):
http://gevent.gomtv.com/movie/2008/0625/tr.wmv

Az IPTV-féle ripet látta / leszedte valaki? Milyen a minősége?
És a lényeg, került már hozzá angol felirat?

Messze van áááápriliiiiiiis!  :deadmeat:
(akkor dobják piacra a dvd-t - na persze nem nálunk...)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2008. November 26. 14:21, Szerda

Amíg nincs release, addig aki nem tud várni, annak itt a végleges, 2 perces HD trailer (ha nem látta volna  :angel:):
http://gevent.gomtv.com/movie/2008/0625/tr.wmv

Az IPTV-féle ripet látta / leszedte valaki? Milyen a minősége?
És a lényeg, került már hozzá angol felirat?

Messze van áááápriliiiiiiis!  :deadmeat:
(akkor dobják piacra a dvd-t - na persze nem nálunk...)

Nem láttam, de valószínűleg HD-ről készült, úgyhogy jó minőségű lehet. A felirat meg valószínűleg felejtős, szerintem semmilyen nyelvű sincs, úgyhogy az időzítéseket is kellene írnia a fordítónak. Próbáltam már ilyet, baromira fárasztó...
« Utoljára szerkesztve: 2011. Április 5. 14:34, Kedd írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 5
2008. November 29. 18:42, Szombat
Ráértem, ugyhogy lefordítottam a Nowhere.To.Turn.2007.DVDRip.XviD-YCDV c. koreai filmet, ami az utóbbi időkben általam látott koreai filmek közül minden tekintetben kiemelkedik. Egy fiatal rendező első filmje. Illetve megcsináltam az 1 cd-s verzióját is, nem tudom, hogy az mennyire passzol az Avistaz-on lévőhöz, aki leszedte, az nyilatkothatna, vagy hozzá igazíthatná. Illetve belecsomagoltam egy torrent-et a Nowhere.To.Turn.2007.DVDRip.XviD-YCDV verzióhöz a felirat fajl mellé. Szedjétek, míg él a torrent. (Ha baj, hogy belecsomagoltam a torrent-et vegyétek ki légyszi. Köszi.)



Egy 26 éves lány, aki a diploma óta nem találja helyét a világban. Munkanélküli, férj nélküli. Álma, hogy Angliában tanuljon zenét. Azonban tehetsége és lehetősége sincs, hogy megvalósítsa álmát. Egy nap összefut régi haverjával, akivel zenekart alakítanak,.... (Lány-keresi-a-helyét-a-világban film.)

Elsőre gagyinak tűnik a történet és a poszter is, megtekintés után már csak a poszter.  :) Nézzétek meg.
A főszereplő csaj meg nagyon jól játszik, a Beautiful-ban is Ő játszott.

Szerk.:Valamelyik madmint megkérhetem, hogy cserélje ki a film posztert a feliratok résznél, mert most vettem észre, hogy nem jelenik meg jól a link.
Itt az új kép linke: http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/photo60674.jpg
Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 29. 20:22, Szombat írta halas »

  • Karma: 7
2008. November 30. 03:51, Vasárnap
Kösz a feliratot! Jó az avistaz féle verzióhoz is.

 

anything