Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23693 alkalommal)

  • Karma: 30
2009. November 3. 15:13, Kedd
Hi!

Én szivesen benne lennék cserében!
írj privit, vagy az e-mailomra destroyer666@vipmail.hu

Ez kinek szól a szájton belül?
Nálam a Lone Wolf már nem aktuális, fentebb le is írtam. Mást jelenleg nem keresek. Privit szerintem inkább te írj annak, akire gondoltál....
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. November 10. 13:30, Kedd
Ez nem  konkrét embernek szólt, mivel ez a topic filmcseréről szól, úgy gondoltam hogy  beírok ide.

  • Karma: 30
2009. November 10. 14:20, Kedd
Ez nem  konkrét embernek szólt, mivel ez a topic filmcseréről szól, úgy gondoltam hogy  beírok ide.

Világos. De az előző üzeneted az enyém után jött, és "Írj"-jal indult....Ezért reagáltam rá. Jó csereberét!
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 0
2009. December 3. 10:15, Csütörtök

 

anything