Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23690 alkalommal)

  • Karma: 36
2005. November 20. 20:17, Vasárnap
Nemcsak hogy imádok topikot nyitni, de ráadásul még filmeket cserélgetni is. :) Hasznos dolog, ha tudunk egymás filmcsemegéiről, nem?

Az én listám (aminek létrejöttében hálás köszönet illeti Manu és kikuchiyo kollégákat :) :merci: ).

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 21. 17:15, Hétfő
Idézetet írta: Ramiz
Nemcsak hogy imádok topikot nyitni, de ráadásul még filmeket cserélgetni is. :) Hasznos dolog, ha tudunk egymás filmcsemegéiről, nem?

Az én listám (aminek létrejöttében hálás köszönet illeti Manu és kikuchiyo kollégákat :) :merci: ).


Ment a pakk :D

  • Karma: 36
2005. November 21. 17:43, Hétfő
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: Ramiz
Nemcsak hogy imádok topikot nyitni, de ráadásul még filmeket cserélgetni is. :) Hasznos dolog, ha tudunk egymás filmcsemegéiről, nem?
Az én listám (aminek létrejöttében hálás köszönet illeti Manu és kikuchiyo kollégákat :) :merci: ).

Ment a pakk :D

Manuban azt (is) szeretem, hogy fél szóból is ért. 8)
(Sorry de drasztikusan kifogytam a dvd-s filmekből, azokból, amiket éjjel is tudok a tv-n nézni. Jah és irgum-burgum, a Kairo-n nem volt felirat. :) )

  • Karma: 36
2005. November 23. 09:35, Szerda
Lejött: Kávé és cigaretta, Down by law (Törvénytől sújtva).
Megvan: Éjjel a Földön, Szellemkutya.
A cél: Jim Jarmusch összes! ^^
Van, akit érdekel?

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 24. 22:00, Csütörtök
sziasztok

Manu, mailben irtad hogy ide irjak inkabb. tehat irok :)

naszoval akkor hogy legyen? odaig tiszta hogy postan megy a 8 dvd. visszafele hogy lenne Neked a legjobb? Illetve Ramiz kartars milyen uton-modon tudna megkonnyiteni a dologunkat? (amit mar elore meg is koszonok szepen Ramiz :D)

na remelem erthetoen fogalmaztam, kicsit faradt vagyok ma este. szoval hogyan tovabb?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. November 25. 08:44, Péntek
Idézetet írta: szadi
sziasztok

Manu, mailben irtad hogy ide irjak inkabb. tehat irok :)

naszoval akkor hogy legyen? odaig tiszta hogy postan megy a 8 dvd. visszafele hogy lenne Neked a legjobb? Illetve Ramiz kartars milyen uton-modon tudna megkonnyiteni a dologunkat? (amit mar elore meg is koszonok szepen Ramiz :D)

na remelem erthetoen fogalmaztam, kicsit faradt vagyok ma este. szoval hogyan tovabb?


Tehát, hogy tisztán lássunk! :)
Két lehetőség van:
1. Én visszaküldöm a címedre a lemezeket
2. Megvárod, hogy Ramiznak küldjek pakkot, és azzal együtt küldöm a tied. Hosszú távon ez lenne járható, bár pont ezen a héten ment egy csomi. Ellenben akkor Ramizzal is beszélhetnél és összevethetnétek, hogy mitek van :)

2005. November 25. 12:48, Péntek
tehat ha jol ertem akkor Ramiz cimere menne az en cuccom is? nekem 8, ha Ramiz neked is jo, es utana tudunk talizni valahol.
de ha igy nem jo, termeszetesen jo az is hogy en cimemre jon a cucc...
Ezt szerintem dontsetek el Ti. Ramiz mi a velemenyed a dologrol? :)

  • Karma: 36
2005. November 25. 19:01, Péntek
Az előzményekről lemaradtam, egyébként ami nekem megvan (ld. célzatosan postolt lista... ;) ), azt odaadom, ami nincs, azt meg úgyis elkérem Manutól, tehát most már ketten kunyizhatunk. :D
Azt, hogy ki küld neki, ill ő kinek küld, sztem mindegy, amíg mindketten tudunk egymásnak dvd-ket írni.

(Az Ázsiafilm Corp. terjeszkedni kezd Budapesten... :D )

2005. November 25. 21:31, Péntek
Na akkor zarjuk rovidre :)

Ramiz, igenyt tartasz a nekem leirando filmekre? ha igen, akkor Manu mester megirja es utana en Toled kapom meg (illetve merrefele is laksz, ugye nem Szeged kornyeke? :))
ha nem tartasz ra igenyt, kernem majd cimemre kuldeni az anyagot. Tehat Ramiz a dontes joga a Tied (muhaaa)

  • Karma: 36
2005. November 26. 01:37, Szombat
Így látatlanban óvatosan csak annyit tudok nyilatkozni, hogy igényt tartok! :D De esetleg a listát elküldheted előtte, hogy ha csak olyan van benne, ami nekem megvan, akkor én írom ki azt neked inkább, ha meg nem, akkor kell. :)

  • No avatar
  • Karma: 0
2005. November 26. 09:46, Szombat
Ramiz lista ment

  • Karma: 36
2005. November 26. 15:11, Szombat
Ok, válasz is ment.

Közben lejött az Agitator (Takashi Miike yakuza film).

2005. November 27. 10:48, Vasárnap
Ramiz mester

egyik mail cimemre se jott valasz.
na ami nekem lenyeges:
1, merrefele laksz (ha kozelben akar szemelyesen is tali)
en bp-i vagyok 9. kerulet nagvaradteri gyerek :D

2,ha nem kozelben vagy, akkor postan kell megoldani, aminek gondolom megint nincs akadalya. (persze utanvetelel)

na meg ennyit kell reszemrol letisztazni, es inditom is a lemezeket utjukra :)

barmi kerdes van irjad (irjad ide ezt tuti olvasom)
es megegyszer koszonom elore is a kozremukodeseteket

2005. November 27. 10:54, Vasárnap
ja igen Ramiz, ha mar agitator megvan, legyszi dobj egy listat Te is, ha mar ugyis esely van ra hogy irsz nekem lemezt.
igerem nem valasztok sok filmet

nekem is van nehany keleti (pl Story of Ricky, BioZombie, Ichi the killer, meg Bruce Lee filmek (3))
de pl Bruce Leetol kene az amikor a magas fekaval harcol, az nincs meg valakinek? :D
najo kivansagmusort abbahagytam

2005. November 27. 12:26, Vasárnap
megtalaltam a listat Ramiz
akkor lehet onnan is kivalasztani nehanyat?

 

anything