Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szavazás

Beszállnál az össznépi bartelerésbe?

Még szép! ^^
13 (86.7%)
Szívesen, bár filmjeim nincsenek egyelőre... :P
1 (6.7%)
Semmiképpen sem, félek a jogvédő szervezetektől. -_-
0 (0%)
Majd ha fagy! Tessék megrendelni mindent Amerikából meg Japánból! >:D
1 (6.7%)

Összes szavazó: 15

Szavazás lezárva: 2005. November 20. 20:19, Vasárnap

Szerző Téma: Barterelés filmekkel!  (Megtekintve 23746 alkalommal)

  • Karma: 0
2006. November 1. 17:46, Szerda
szia
petinek hívnak(24)

bocs, hogy így ismeretlenül írok, de az egyik ázsiafilm honlapon olvastam a fórumban....
imádom a keleti filmeket....a vuhsziákat a ninjás filmeket és a szamurájos filmeket, egyszóval mindent ami jappán, kínai, ami harcművészetről, kardokról szól  azt szeretem....
gyűjteném is őketz ha kis hazánk kiadná őket....bár szerencsére egyre többet adnak ki hála az új kiadónak....(azumi, shinobi, shogun assassin)
imádtam a régi hong-kongi filmeket amiket gyerekkoromban néztem a pro7-en, nem értettem belőle semmit, de a képek , a karakterek nagyon megfogtak.....

szóval segítséget szeretnék kérni....te milyen hasonló témájú dvd-kkel rendelkezel( az én listám alul van, igen csekély)????van-e gyűjteményed???
minden érdekel ...
.....légyszíves írj ha tudsz segíteni....
köszönettel peti
lista:
oldboy
dark water
ju-on
ringu zero
ringu 2
musa
warrior of heaven and earth
hős
tigris és sárkány
a repülő tőrök klánja
zatoichi
ong bak
tavasz nyár ősz tél tavasz
azumi
az utolsó szamuráj
hét szamuráj
kill bill vol1
kill bill vol2
kill bill vágatlan
valamint sikerült újravágnom a kill bill filmeket úgy , hogy időrendi sorrendbe szedtem az egyes jeleneteket...így egész más hangulata lett a filmnek....érdekes, hogy annak a filmnek minden egyes kis fejezete önállóan is megállja a helyét annyira kifejező, mind a  történet, mind  a karakterek..imádom, egyszerűen tökéletes....

  • Karma: 2
2006. December 2. 11:46, Szombat
Sziasztok !

Nagy sokára ismét itt lennék és szívesen frissíteném fel a listámat új filmekkel :)

Feltettem a legfrissebb listámat a virtualdog-ra, igaz nincs olyan sok újdonság benne, mint lehetne. Linkeljétek be léci.

Bárkivel szívesen csereberélek, elsősorban olyan filmek érdekelnek, amik Mo-n megjelentek már valamikor (pl.: A legyőzhetetlen Wu-tang, A sárga folyó harcosa stb. és valaki esetleg felvette dvd-rw-re vagy videora (nekem csak rossz minőségben és nem végig van meg). Ezek alapján akarom a filmeket Dvd-re újraszerkeszteni. Hangsávot leszedni és az eredeti (ázsiai) dvd kópiához meghagyva az eredeti hangot is hozzátenni a magyar szinkront + magyar hunsub-ot.

A Port.hu-n láttam, hogy pl. a Szellemharcosok 3. része is megvan már magyar szinkronnal és leadták TV-n a Kard Mestere 2. - öt pedig most dec. 5-én fogják a Film+ on. Sajnos nálunk nincs Film+ ezért ha valaki felvenné azzal is szívesen barterelnék.

Mivel sajnos szűkös a netem sávszélessége, ezért olyannal is szívesen cserélgetek, akinek nincs ilyen gondja és tudna nekem letölteni számomra keresett ázsiai filmeket, soundtrackeket.
Tian Long Ba Bu - Heaven Dragon : the Eight Episodes - Demi Gods and Semi Devils

erzsike74@freemail.hu

  • Karma: 36
2006. December 3. 12:01, Vasárnap
Feltettem a legfrissebb listámat a virtualdog-ra, igaz nincs olyan sok újdonság benne, mint lehetne. Linkeljétek be lécci.
Asszem ez az.
Erzsike-FULL.zip

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 3. 16:44, Vasárnap
Sziasztok !

Nagy sokára ismét itt lennék és szívesen frissíteném fel a listámat új filmekkel :)

Feltettem a legfrissebb listámat a virtualdog-ra, igaz nincs olyan sok újdonság benne, mint lehetne. Linkeljétek be léci.

Bárkivel szívesen csereberélek, elsősorban olyan filmek érdekelnek, amik Mo-n megjelentek már valamikor (pl.: A legyőzhetetlen Wu-tang, A sárga folyó harcosa stb. és valaki esetleg felvette dvd-rw-re vagy videora (nekem csak rossz minőségben és nem végig van meg). Ezek alapján akarom a filmeket Dvd-re újraszerkeszteni. Hangsávot leszedni és az eredeti (ázsiai) dvd kópiához meghagyva az eredeti hangot is hozzátenni a magyar szinkront + magyar hunsub-ot.

A Port.hu-n láttam, hogy pl. a Szellemharcosok 3. része is megvan már magyar szinkronnal és leadták TV-n a Kard Mestere 2. - öt pedig most dec. 5-én fogják a Film+ on. Sajnos nálunk nincs Film+ ezért ha valaki felvenné azzal is szívesen barterelnék.

Mivel sajnos szűkös a netem sávszélessége, ezért olyannal is szívesen cserélgetek, akinek nincs ilyen gondja és tudna nekem letölteni számomra keresett ázsiai filmeket, soundtrackeket.


Hmmm... Én csak DVD-n tudok neked prezentálni pár új cuccot, ami Mo-n megjelent, mint a Seven Swords, a Shinobi, vagy a Lone Wolf and Club. Nem tudom, szinkron van-e rajtuk, mert én mindig eredeti nyelven nézem őket, de felirat biztosan. Meg van pár custom feliratos DVD, kisho subjaival. Ha érdekel  :pm:

  • Karma: 36
2006. December 3. 23:14, Vasárnap
Van néhány felesleges, angol feliratos DVD-m (másolt persze), amit üres lemez fejében ingyen odaadok annak, akit érdekel:

Véres trón
Shinobi
Save the green planet
A hét szamuráj
Marebito
The story of Ricky
Az érzékek birodalma
Bad Guy
Graveyard of Honour (2 db., az egyik magyar feliratos)
Fearless

  • Karma: 36
2006. December 4. 01:20, Hétfő
Save the green planet
The story of Ricky
Bad Guy
Graveyard of Honour (magyar feliratos)
Fearless
Ezek kellenének mindenképpen! :cool:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 4. 13:18, Hétfő
Van néhány felesleges, angol feliratos DVD-m (másolt persze), amit üres lemez fejében ingyen odaadok annak, akit érdekel:

Véres trón
Shinobi
Save the green planet
A hét szamuráj
Marebito
The story of Ricky
Az érzékek birodalma
Bad Guy
Graveyard of Honour (2 db., az egyik magyar feliratos)
Fearless


Hmmm... Ezekből párat tőlem kaptál. Ennyire nem tetszettek, vagy leépíted az ázsiai filmes gyűjteményed? Remélem csak magyar felirattal lettek ellátva, és azért ajálgatod itten mindenkinek   8)

  • Karma: 36
2006. December 5. 00:10, Kedd
Van néhány felesleges, angol feliratos DVD-m (másolt persze), amit üres lemez fejében ingyen odaadok annak, akit érdekel:

Véres trón
Shinobi
Save the green planet
A hét szamuráj
Marebito
The story of Ricky
Az érzékek birodalma
Bad Guy
Graveyard of Honour (2 db., az egyik magyar feliratos)
Fearless


Hmmm... Ezekből párat tőlem kaptál. Ennyire nem tetszettek, vagy leépíted az ázsiai filmes gyűjteményed? Remélem csak magyar felirattal lettek ellátva, és azért ajálgatod itten mindenkinek   8)

Utóbbi, természetesen...  :)

  • Karma: 36
2006. December 5. 00:11, Kedd
Save the green planet
The story of Ricky
Bad Guy
Graveyard of Honour (magyar feliratos)
Fearless
Ezek kellenének mindenképpen! :cool:

 :pm:

  • Karma: 32
2006. December 5. 01:00, Kedd
A hét szamuráj
Az érzékek birodalma

Ez a kettő meg engem érdekelne ha lehetséges.  :kina:

  • Karma: 36
2006. December 5. 16:41, Kedd
A hét szamuráj
Az érzékek birodalma

Ez a kettő meg engem érdekelne ha lehetséges.  :kina:

:aniki:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 17. 20:14, Vasárnap
No, nálam is hasonló a helyzet. Elvitelre, üres lemezért:

Raise the Red Lantern
Dongmakgol (ehhez jó DVD kell, 3-ból 2 nem játsza le)
Cello
Dog Bite Dog

+az első jelentkező megkapja a Bang Rajan-t skandináv feliratokkal, angol nélkül  :good: :lol:


Ja: Holnap végre teljesítem mindenkinek minden requestjét  :smoke:
« Utoljára szerkesztve: 2006. December 17. 20:23, Vasárnap írta Manu »

2006. December 17. 20:49, Vasárnap
No, nálam is hasonló a helyzet. Elvitelre, üres lemezért:

Raise the Red Lantern
Dongmakgol (ehhez jó DVD kell, 3-ból 2 nem játsza le)
Cello
Dog Bite Dog

+az első jelentkező megkapja a Bang Rajan-t skandináv feliratokkal, angol nélkül  :good: :lol:


Ja: Holnap végre teljesítem mindenkinek minden requestjét  :smoke:

a Dongmakgol és a Dog Bite Dog érdekel!

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. December 18. 14:07, Hétfő
No, nálam is hasonló a helyzet. Elvitelre, üres lemezért:

Raise the Red Lantern
Dongmakgol (ehhez jó DVD kell, 3-ból 2 nem játsza le)
Cello
Dog Bite Dog

+az első jelentkező megkapja a Bang Rajan-t skandináv feliratokkal, angol nélkül  :good: :lol:


Ja: Holnap végre teljesítem mindenkinek minden requestjét  :smoke:

a Dongmakgol és a Dog Bite Dog érdekel!

OK, csatolom :)

2006. December 18. 15:44, Hétfő
No, nálam is hasonló a helyzet. Elvitelre, üres lemezért:

Raise the Red Lantern
Dongmakgol (ehhez jó DVD kell, 3-ból 2 nem játsza le)
Cello
Dog Bite Dog

+az első jelentkező megkapja a Bang Rajan-t skandináv feliratokkal, angol nélkül  :good: :lol:


Ja: Holnap végre teljesítem mindenkinek minden requestjét  :smoke:

a Dongmakgol és a Dog Bite Dog érdekel!

OK, csatolom :)

:merci: