Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmzenék  (Megtekintve 16599 alkalommal)

  • Karma: 0
2007. Augusztus 5. 15:19, Vasárnap
sziasztok
keresem a  G R E E N  S N A K E című film zenéjét.......
légyszíves segítsetek
üdv

  • *
  • Karma: 80
2007. Augusztus 5. 16:05, Vasárnap
sziasztok
keresem a  G R E E N  S N A K E című film zenéjét.......
légyszíves segítsetek
üdv

http://rs44.rapidshare.com/files/36589547/gsost.rar
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 0
2007. Augusztus 5. 16:47, Vasárnap
KÖSZÖNÖM

  • Karma: 7
2007. Augusztus 17. 15:32, Péntek
Made in Hong Kong-ban ment az a zene amikor táncolt fegyverel az ágyon. Megtudjátok mondnai a címét? Előre is kösz.

  • *
  • Karma: 36
2007. Szeptember 5. 21:49, Szerda
Nagyon (nagyon-nagyon) szeretném megkaparintani a Perhaps Love zenéjét. Aki bármilyen elérhetőségéről tud (nem a yesasia-ra gondolok  :P), az kérem értesítsen!


Edit: időközben megtaláltam  :angel:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 6. 11:54, Csütörtök írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • Karma: 7
2007. Október 9. 14:55, Kedd
Nekem még továbbra is kell a Made in Hongkongban szóló zene és a Dead or Alive 1-2, Deadly Outlaw, Fudoh zenéi. Valaki tudja honnan szerezhetném meg őket?

  • Karma: 41
2007. Október 23. 17:10, Kedd
most meg filmzene korszakom van  :) elkezdtem lenyomozni, kik (és miért) csinálták az IA II-ben a magyar részt, de még nem jutottam messze.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 23. 19:26, Kedd
most meg filmzene korszakom van  :) elkezdtem lenyomozni, kik (és miért) csinálták az IA II-ben a magyar részt, de még nem jutottam messze.

Sztem egyszerűen csak azért, mert egzotikus (=cool) volt, és gondolom a zeneszerző rakhatta bele.

  • Karma: 41
2007. Október 23. 19:51, Kedd
ez nem belerakás, hanem magyar kórus és dalszövegíró + hki zeneszerző..

  • *
  • Karma: 80
2007. Október 23. 20:23, Kedd
Úgy tűnik régen láttam már a filmet. Miről van szó konkrétan? <:)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2007. Október 23. 20:28, Kedd
Úgy tűnik régen láttam már a filmet. Miről van szó konkrétan? <:)

Egy lírai, lassú kórusműről. A szövegre már nem emlékszem, bár az sem biztos, hogy elsőre értettem. :)

  • *
  • Karma: 82
2007. Október 23. 20:29, Kedd
Úgy tűnik régen láttam már a filmet. Miről van szó konkrétan? <:)

Hát a filmben hallható zenéről, ami magyar nyelvű! Van benne valami olyan sor, hogy "engedd, hogy megbocsásson" vagy valami ilyesmi.

off: nincs valakinek Chinese Odyssey 2002 és The Bride with White Hair 1-2 OST-je véletlenül? :) Faye Wong dala(i) kellenének mindkettőről...

  • Karma: 3
2007. Október 24. 09:37, Szerda
Hello,
én a Shanghai Grand OST-ját keresem (mondjuk az sem lenne rossz, ha Andy Lau Cd lenne, amin ez a szám is rajta van :)) Illetve láttam, hogy a fórum elején vki belinkelte az Ashura OST-ját, csak az ugye a fizetős orosz oldal... Szóval ha valaki tudna ehhez is linket, az jó lenne... :)

  • *
  • Karma: 80
2008. Február 25. 02:56, Hétfő
Úgy tűnik régen láttam már a filmet. Miről van szó konkrétan? <:)

Hát a filmben hallható zenéről, ami magyar nyelvű! Van benne valami olyan sor, hogy "engedd, hogy megbocsásson" vagy valami ilyesmi.

off: nincs valakinek Chinese Odyssey 2002 és The Bride with White Hair 1-2 OST-je véletlenül? :) Faye Wong dala(i) kellenének mindkettőről...

A The Bride with White Hair engem is érdekelne.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2008. Május 4. 10:55, Vasárnap
VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE
megvan a Tetsuo soundtrack!!! :istenvagy
Szóljatok, ha kell.