Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmzenék  (Megtekintve 16572 alkalommal)

2007. Január 7. 16:09, Vasárnap
 :merci: nagyon nagy film... na, meg a "zenéje" is! :-D

  • Karma: 36
2007. Február 18. 11:23, Vasárnap
GITS SAC főcímzenéje megvan valakinek, vagy esetleg torrent címet tud valaki pm-ben?  <:)

Leszedtem ezt: Ghost In The Shell STAND ALONE COMPLEX Solid State Society O.S.T., nagyon finom, de nekem a sima sorozat zenéje kéne.

  • Karma: 32
2007. Február 18. 12:15, Vasárnap
GITS SAC főcímzenéje megvan valakinek, vagy esetleg torrent címet tud valaki pm-ben?  <:)

Leszedtem ezt: Ghost In The Shell STAND ALONE COMPLEX Solid State Society O.S.T., nagyon finom, de nekem a sima sorozat zenéje kéne.

Ha csak az az egy szám kell, akkor INNEN le tudod kapni, csak be kell regelni. ( A szám címe: Origa - Inner Universe).
Ha az egész album kell ajánlom EZT a torrent keresőt, vagy EZT a trackert, ahol eleve csak zenékkel foglalkoznak.
Vagy szívesen kiírom neked az összes GITS OST-t én is, mert megvan.
A választás a tiéd.  :-D



  • Karma: 36
2007. Február 20. 00:17, Kedd
Köszönöm, de közben meglett az album offline. Viszont nagyon hasznosak ezek a belinkelt torrrent oldalak. Jár a tippért a karma.  :)

  • Karma: 41
2007. Április 10. 23:37, Kedd
hehe, Sagisu bácsi kicsit lenyúlta magát? vagy csak én vagyok szigorú?

  • Karma: 32
2007. Április 11. 15:54, Szerda
hehe, Sagisu bácsi kicsit lenyúlta magát? vagy csak én vagyok szigorú?

LoL. Ez tényleg eléggé egy kaptafa.  :-D
Mivel imádom a Casshern zenéjét erősen ambivalens érzelmek törtek rám: ezt a jó zenét így lekoppintva visszahallani kicsit fájó, viszont mivel jó zene és bejövős ez a stílus, így megbocsátható, hogy más film is hasonló zenét kap.
De azért valami kevéssé hasonló dallam motívumot produkálhatott volna a tisztelt művész úr.  :)

  • Karma: 41
2007. Április 11. 21:51, Szerda
wazze, találtam mégegyet, beírtam, de ezt már nem vagdosom ki mp3-ba, akinek megvannak az albumok, hallgassa meg, durva! ettől már azért felment a vérnyomásom.
nem értem, mi szüksége van ilyesmire... vagy ezt rendelték?

  • Karma: 42
2007. Május 28. 04:56, Hétfő
Helló!

Letöltöttem egy válogatást, ami a Chinese Ghost Story mindhárom részéből tartalmaz számokat. A gond az, hogy a fájlcímek helyén mindenféle krix-kraxok vannak + az oldal sem valami informatív e téren, mivel szintén ez a helyzet ott is. Mindenhol kerestem már infót a tracklistát illetően, de nem sok sikerrel.

Valaki tud erről a válogatásról valamit?

Az oldal címe, ha esteleg valakit érdekel a válogatás:

http://bbs.yl.gov.cn/read.php?tid=14980&fpage=4
« Utoljára szerkesztve: 2007. Május 28. 05:06, Hétfő írta Yakuza »
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 80
2007. Május 28. 10:56, Hétfő
Helló!

Letöltöttem egy válogatást, ami a Chinese Ghost Story mindhárom részéből tartalmaz számokat. A gond az, hogy a fájlcímek helyén mindenféle krix-kraxok vannak + az oldal sem valami informatív e téren, mivel szintén ez a helyzet ott is. Mindenhol kerestem már infót a tracklistát illetően, de nem sok sikerrel.

Valaki tud erről a válogatásról valamit?

Az oldal címe, ha esteleg valakit érdekel a válogatás:

http://bbs.yl.gov.cn/read.php?tid=14980&fpage=4

Tessék, egy fordítógépes angol: LINK.
Nem tökéletes, de a semminél jobb.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 42
2007. Május 28. 15:54, Hétfő
Nagyon köszönöm!
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 7
2007. Június 4. 16:29, Hétfő
Nekem nagyon kellene a Dead or Alive: Hanzaisha és a Dead or Alive: Birds soundtrackje. Igazából mindegyikből 1szám kellene. Az első résznek az eleje alatt megy a pár perces intró alatt. A második részben pedig a végén hallható zene és amikor megjelennek szárnyal egy piros-fekete képernyőn és elkezdik írtani a népet. Előre is köszönöm.

  • Karma: 42
2007. Június 4. 22:27, Hétfő
Idézet
Nekem nagyon kellene a Dead or Alive: Hanzaisha és a Dead or Alive: Birds soundtrackje. Igazából mindegyikből 1szám kellene. Az első résznek az eleje alatt megy a pár perces intró alatt. A második részben pedig a végén hallható zene és amikor megjelennek szárnyal egy piros-fekete képernyőn és elkezdik írtani a népet. Előre is köszönöm.

A Hanzaisha kezdőszáma nekem megvan, de csak úgy hogy kivettem a filmből, tehát bennemaradtak egyéb hangok is, de szerintem nem zavaró. A Birds végefőcíme is megvan ugyanígy. Íméledre elküldhetem ezeket.

"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • Karma: 7
2007. Június 5. 00:48, Kedd
Megköszönném :)

motokrs@chello.hu

Amúgy én már keresem egy jó ideje őket, de sehol sem találom. Torrent-en, limewire-en, emulen, de sehol. Még a neten sem találom a számcímeket, hogy úgy rákeresnék...

  • Karma: 42
2007. Június 5. 18:27, Kedd
Idézet
Amúgy én már keresem egy jó ideje őket, de sehol sem találom. Torrent-en, limewire-en, emulen, de sehol. Még a neten sem találom a számcímeket, hogy úgy rákeresnék...

Hát, a Miikéről szóló könyv szerint egy Koji Endo nevű ürge csinálta az első részhez a zenéket, a másodikhoz pedig Chu Ishikawa. Többet nem tudok segíteni. Illetve most küldöm a freemailen a számokat. De valahogy elég lassan teszi be a csatolt fájlok közé.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • *
  • Karma: 36
2007. Június 8. 18:27, Péntek
Aki indiai filmzenét keresne, az ITT az ÖSSZESET megtalálja.
Még csak regelni sem kell.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.