Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmzenék  (Megtekintve 16601 alkalommal)

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 10. 19:39, Vasárnap
Tud valaki linket a No mercy for the rude és a Welcome to Dongmakgol soundtrackhez?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2007. Június 10. 19:56, Vasárnap
Tud valaki linket a No mercy for the rude és a Welcome to Dongmakgol soundtrackhez?

A No mercy for the rude-hoz ITT a link.
A Dongmakgol-hoz nem találtam gyorsan  :(

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2007. Június 10. 19:57, Vasárnap
Tud valaki linket a No mercy for the rude és a Welcome to Dongmakgol soundtrackhez?

A No mercy for the rude-hoz ITT a link.
A Dongmakgol-hoz nem találtam gyorsan  :(

Bocsi, Kisho, most látom, hogy leszedték innen  <:)

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 10. 20:10, Vasárnap
Tud valaki linket a No mercy for the rude és a Welcome to Dongmakgol soundtrackhez?

A No mercy for the rude-hoz ITT a link.
A Dongmakgol-hoz nem találtam gyorsan  :(

Bocsi, Kisho, most látom, hogy leszedték innen  <:)

Igen, ezt a linket találtam én is. :( Közben elkezdtem emule-lal szedni, mondjuk azzal eltart majd egy darabig.

szerk.: már csak a No mercy... esedékes
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 11. 04:42, Hétfő írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 11
2007. Június 11. 08:29, Hétfő
szerk.: már csak a No mercy... esedékes

Ha délutánig ráér, akkor fel tudom tölteni.


Sikerült hamarabb felraknom, remélem jó lesz.
http://rapidshare.com/files/36457792/OST_-_No_Mercy_For_The_Rude.zip.html
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 11. 09:57, Hétfő írta Djinn »

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 11. 11:42, Hétfő
szerk.: már csak a No mercy... esedékes

Ha délutánig ráér, akkor fel tudom tölteni.


Sikerült hamarabb felraknom, remélem jó lesz.
http://rapidshare.com/files/36457792/OST_-_No_Mercy_For_The_Rude.zip.html

Köszi. :istenvagy
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 80
2007. Június 18. 00:02, Hétfő
És Exiled soundtrackja van valakinek? <:)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 41
2007. Június 18. 11:10, Hétfő
És Exiled soundtrackja van valakinek? <:)

nekem is kéne, de sztem nem létezik

  • Karma: 42
2007. Június 18. 15:07, Hétfő
És Exiled soundtrackja van valakinek? <:)

nekem is kéne, de sztem nem létezik

Arra én is nagyon igényt tartanék. Egy Johnny To filmzenés válogatásom van, de azon csak az Election-ig vannak fenn számok.
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Június 18. 19:15, Hétfő
Ide nekem egy Don soundtracket! :godzilla:

  • *
  • Karma: 36
2007. Június 18. 19:49, Hétfő
EZEN az oldalon majd' 1200 hindi film zenéje ingyen és bérmentve, sőt, külön regelés nélkül. Na jó, cserébe egy rakás reklámablak bukkan fel és a letöltés is kicsit macerás (egyenként kell a számokat leszedni) :-D
A Don soundtrack pedig EZEN az al-oldalon található.

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 3. 21:12, Péntek
Gyerekkoromban anno a mézet zabáló sárga medve mondogatta, ha valamit nem találsz, "ott keresd, ahol utoljára keresnéd".
Úgyhogy ezért írok ide.  :-D
Kellene egy szám az "Eternal Summer" című filmből. Két soundtrack létezik, egy 5 és egy 23 track-es kiadás és a kérdéses szám term. egyiken sincs rajta.
Van a filmben egy szórakozóhelyen játszódó jelenet, a háttérben egy pucc-pucc-techno-trance-izé megy tradicionális kínai zenével keverve. Na az kéne.  :angel:
Regeltem az összes létező angolnyelvű ázsiai filmzenés fórumra, de csak azt találtam, hogy a számot keresi a fél net a youtube-tól kezdve az imdb-ig  :-D
Már feladtam, de azért itt is megér egy próbát.
(Hátha van a fórumozók között kishazánkba szakadt tajvani, hazai technot hallgató fiatal is  :))
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 4. 00:49, Szombat írta gianni7 »

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Augusztus 4. 15:49, Szombat
Gyerekkoromban anno a mézet zabáló sárga medve mondogatta, ha valamit nem találsz, "ott keresd, ahol utoljára keresnéd".
Úgyhogy ezért írok ide.  :-D
Kellene egy szám az "Eternal Summer" című filmből. Két soundtrack létezik, egy 5 és egy 23 track-es kiadás és a kérdéses szám term. egyiken sincs rajta.
Van a filmben egy szórakozóhelyen játszódó jelenet, a háttérben egy pucc-pucc-techno-trance-izé megy tradicionális kínai zenével keverve. Na az kéne.  :angel:
Regeltem az összes létező angolnyelvű ázsiai filmzenés fórumra, de csak azt találtam, hogy a számot keresi a fél net a youtube-tól kezdve az imdb-ig  :-D
Már feladtam, de azért itt is megér egy próbát.
(Hátha van a fórumozók között kishazánkba szakadt tajvani, hazai technot hallgató fiatal is  :))

Sajna nekem is csak a két alap OST van meg, abból is leginkább csak a főcímdal tetszik, de ha ennyire keresi mindenki, megézem, már, miről is van szó. Legalább tudjam..

  • *
  • Karma: 82
2007. Augusztus 4. 18:18, Szombat
Gyerekkoromban anno a mézet zabáló sárga medve mondogatta, ha valamit nem találsz, "ott keresd, ahol utoljára keresnéd".
Úgyhogy ezért írok ide.  :-D
Kellene egy szám az "Eternal Summer" című filmből. Két soundtrack létezik, egy 5 és egy 23 track-es kiadás és a kérdéses szám term. egyiken sincs rajta.
Van a filmben egy szórakozóhelyen játszódó jelenet, a háttérben egy pucc-pucc-techno-trance-izé megy tradicionális kínai zenével keverve. Na az kéne.  :angel:
Regeltem az összes létező angolnyelvű ázsiai filmzenés fórumra, de csak azt találtam, hogy a számot keresi a fél net a youtube-tól kezdve az imdb-ig  :-D
Már feladtam, de azért itt is megér egy próbát.
(Hátha van a fórumozók között kishazánkba szakadt tajvani, hazai technot hallgató fiatal is  :))

A számot nem ismerem, de ehhez hasonló zenét játszik a Twelve Girls Band és a Dong Fang Girls Band is (mondjuk inkább ez utóbbi áll közelebb ehhez a számhoz), hátha ez segít valamit.  :)

  • *
  • Karma: 36
2007. Augusztus 4. 20:59, Szombat
A számot nem ismerem, de ehhez hasonló zenét játszik a Twelve Girls Band és a Dong Fang Girls Band is (mondjuk inkább ez utóbbi áll közelebb ehhez a számhoz), hátha ez segít valamit.  :)

Hűűűű, ezek nagyon jók, köszi  :istenvagy

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

 

anything