Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101459 alkalommal)

  • Karma: 0
2009. Június 4. 20:42, Csütörtök
jesz jesz jo! sokkkal jobb lett köszi. :istenvagy

  • *
  • Karma: 36
2009. Június 26. 09:32, Péntek
A fórumban lehet állítani a beépített videó-embedelő számlálóján?

A lap vége felé már le szokta tiltani az embedelést.
Vagy inkább szokjunk le arról, hogy telenyomjuk a Zene topikot videókkal?  :-D

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Július 6. 15:09, Hétfő
A fórumban lehet állítani a beépített videó-embedelő számlálóján?

A lap vége felé már le szokta tiltani az embedelést.
Vagy inkább szokjunk le arról, hogy telenyomjuk a Zene topikot videókkal?  :-D

Most megnöveltem 16/oldalra. Az a baj, hogy bizonyos szám felett meg mindegy, mennyit engedek mert akkor meg legfeljebb a youtube oldala fog időtúllépés miatt nem válaszolni. :)
A legjobb az lenne, ha a legújabb hozzászólásoktól számolva visszafele engedélyezné a beágyazást, nem fordítva. Írtam is a fejlesztőnek ezzel kapcsolatban, csak az baj, hogy lehet abbahagyta a projectet.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 6. 18:24, Hétfő
Írtam is a fejlesztőnek ezzel kapcsolatban, csak az baj, hogy lehet abbahagyta a projectet.


Köszi a fáradozást. Ha ez ilyen bonyolult, akkor egyszerűbb nekünk visszafogni magunkat, nem?!  :angel:

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Július 10. 21:14, Péntek
Írtam is a fejlesztőnek ezzel kapcsolatban, csak az baj, hogy lehet abbahagyta a projectet.


Köszi a fáradozást. Ha ez ilyen bonyolult, akkor egyszerűbb nekünk visszafogni magunkat, nem?!  :angel:

Rátok bízom. :)
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 19. 20:36, Vasárnap
Egyre pofásabb az új desing.  :istenvagy



O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Július 20. 17:50, Hétfő
Egyre pofásabb az új desing.  :istenvagy


Köszi, próbálkozom. Értesz amúgy a CSS-hez?
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Július 20. 18:02, Hétfő
^CSS-hez: http://www.w3schools.com/css/css_reference.asp
Itt minden le van írva, ami kellhet. Bár lehet, hogy már ismered  :angel:

Ha egyszerűbb problémáról van szó, akkor írd be ide. Vagy tudjuk, vagy nem. Bár nekem személy szerint nem sok közöm van a CSS-hez. :DD


  • *
  • Karma: 80
2009. Július 20. 18:20, Hétfő
^CSS-hez: http://www.w3schools.com/css/css_reference.asp
Itt minden le van írva, ami kellhet. Bár lehet, hogy már ismered  :angel:

Ha egyszerűbb problémáról van szó, akkor írd be ide. Vagy tudjuk, vagy nem. Bár nekem személy szerint nem sok közöm van a CSS-hez. :DD

Hát az ilyen netes olvasgatásokon már túlvagyok. :)

Több dolog is van. Egyrészt az oszlopokban a szöveg rálóg a körvonalra. Másrészt a többfüles ajánlóban is összeérnek a szövegek. Harmadrészt - bár ez lehet nem CSS - nem akar eltűnni a bal oldali oszlop, ha elnavigálnak a főoldalról, például egy cikket megnyitva.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 20. 22:04, Hétfő
Több dolog is van. Egyrészt az oszlopokban a szöveg rálóg a körvonalra. Másrészt a többfüles ajánlóban is összeérnek a szövegek. Harmadrészt - bár ez lehet nem CSS - nem akar eltűnni a bal oldali oszlop, ha elnavigálnak a főoldalról, például egy cikket megnyitva.


A joomla fórumról (  ;) ) leszedtem a templatet, persze ennek is kellően felhasználóbarát CSS-e van, a jelek szerint talán  egy bizonyos változtatásért megint 4-5 helyen is át kell írni egy-egy értéket, na hurrá...
Jutottál már valamire?
Próbálom kisakkozni a CSS-ből, hogy miért nem akarja rendesen megjeleníteni (na nem mintha annyira értenék hozzá).
Szabad próbálkozni az oldalon, hogy hogyan reagál pölö a padding értékek növelésére?
Túl sok helyen van nullára állítva.

Ööö... és IE alatt máshogy jelenik meg az új design.  :(

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 36
2009. Július 20. 22:15, Hétfő
Hasonló problémára ezt találtam.
Állítólag bizonyos templatek nem szeretik a News Show GK3-t, és viszont.

Ilyenkor az alábbi kóddal érdemes feltunningolni a CSS-t:

#newsshow1 img.gk_news_show_news_image_static {
padding-right:6px !important; /*change value as you need*/
}

és

#newsshow1 p.gk_news_show_news_text {
padding-right:10px !important; /*change value as you need*/
}

Egy próbát megér, ha végképp nem megy.
forrás

O七a力uS口und - Önkényesen kiragadott szemléltető videók az ázsiai könnyűzene történetéből.

  • *
  • Karma: 80
2009. Július 20. 22:24, Hétfő
Hasonló problémára ezt találtam.
Állítólag bizonyos templatek nem szeretik a News Show GK3-t, és viszont.

Ilyenkor az alábbi kóddal érdemes feltunningolni a CSS-t:

#newsshow1 img.gk_news_show_news_image_static {
padding-right:6px !important; /*change value as you need*/
}

és

#newsshow1 p.gk_news_show_news_text {
padding-right:10px !important; /*change value as you need*/
}

Egy próbát megér, ha végképp nem megy.
forrás

Köszi, ez úgy tűnik bevált. Még a szerző/dátum párosítás változójával kell ezt megjátszani, aztán akkor talán meg is van a newsshow.

Szerk.: hopp, megvan. Jó ez a firebug extension firefoxhoz. :)

Ja, igen az IE. Már megszoktam, hogy abba sose jó. :)
Nálam IE7 alatt a felső menü van odacsúszva a cím mellé, meg lent 1-2 dolog van elcsúszva pár pixellel. Van még valami?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 20. 22:33, Hétfő írta kisho »
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2009. Augusztus 6. 11:33, Csütörtök
Hali nem tudom valaki tapasztalt e olyan hibát mint én az előbb.
az történt nem tudom mitől és hogy hogy de mikor írtam a hsz-t az ázsiai fociba hogy mi is történt az elmúlt fordulókba egyszerűen mindig vissza ugrott egy sort
és sose láttam mit is irok igazából egyszerüen meghülyült kijelölni se tudtam az adott részbe. rémálom volt az egész ezért elnézést is ha kicsit értelmezhetetlen az írás

  • Karma: 30
2009. Augusztus 6. 14:28, Csütörtök
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nincs ember itt, akit a japán focibajnokság lázba hozna.  gyanítom még a magyar sem. Igazán szorgalmasan írod az infókat, de kérdés megéri-e. A leírt hiba akkor jön elő, ha túllépsz egy bizonyos sormennyiséget. Én magam a RE: válaszoknál tapasztaltam hasonlót, amit leírtál.
Ui. Azért nehogy lebeszélésnek vedd....
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • No avatar
  • Karma: 4
2009. Augusztus 6. 16:28, Csütörtök
Pont ma írt egy fórumozó a soundofjapan sport témájába, hogy ki szereti a japán focit.
Írtam, hogy GaboJa jól nyomja itt. Gyere át a soundofjapanra, GaboJa! :DD

Egyébként:
Én megmondtam, hogy nem jó sok fórum ugyanazokban a témakörökben.  :angel:

 

anything