Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Foci VB az Óbesterben  (Megtekintve 22570 alkalommal)

  • Karma: 36
2006. Június 11. 00:00, Vasárnap
Szép meccs volt ez is, én Elefántcsontpartnak drukkoltam, és az első félidőben szerintem kiegyenlítetten játszottak, mázli volt az a 2-0. A második félidőre mindkét csapat elfáradt, csak persze gólelőnnyel lehet is... :P De az utolsó gól szebb volt, mint az argentínokéi.

Egyetértek. Nem semmi bokája van a csávónak. Csak aki focizott(focizik) tudja igazán, hogy mennyire nehéz ekkora zsebkendőnyi területről ilyen villámgyorsan belepiszkálni a labdába. Eszméletlenül jó reflexek kellenek hozzá. Ehhez képest 30-ról kilőni a felsőt gyerekjáték, hisz ott van rá idő és lehet előtte edzésen begyakorolni.

Ja és én is az elefántoknak szurkoltam. Igen csúnya emberek, de rohadt gyorsak!  :-o
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 11. 00:02, Vasárnap írta agentcooper »

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 11. 00:10, Vasárnap
agentcooper: LoL! Tényleg nem szépségversenyre készültek(hanem VB-re :D *) denekem még szimpatikusabbak is voltak, mint az argentínok. Ők túlontúl "biztosra" mentek. Meg eleve a kevésbé esélyes csapatok mellett jobban szeretek szurkolni. :)

Attól függetlenül Argentínára fogadtam. :roll: Megérdemeltek volna több gólt is ennél az egynél de most így esett.
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 00:46, Vasárnap
Ja és én is az elefántoknak szurkoltam. Igen csúnya emberek, de rohadt gyorsak!  :-o
Szerintem sokszor szépek a ronda emberek... de ez off. :P

Holnap nem tudom, hányat tudok megnézni, igyekszem legalább az esti Angola-Portugáliát beiktatni, ezúttal kivételesen 8-) ugyanarra tippeltem a góltotón, mint akiknek drukkolni fogok, és ezek a portugálok.

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 11. 00:48, Vasárnap
Jó meccs volt! Az angolokban viszont csalódtam, ugyanígy Paraguayban is. 4 éve sokkal jobbak voltak. A svédek nagyon elrontották a mai meccset, Trinidad meg szerintem még sose játszott ilyen nagy meccset... :-D

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 11. 00:57, Vasárnap
Jó meccs volt! Az angolokban viszont csalódtam, ugyanígy Paraguayban is. 4 éve sokkal jobbak voltak. A svédek nagyon elrontották a mai meccset, Trinidad meg szerintem még sose játszott ilyen nagy meccset... :-D
:shock: mert? Mik lettek az eredmények?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 11. 00:59, Vasárnap írta Mazsom »
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 01:10, Vasárnap
Előző oldalon dobtam egy jó linket, ott mindig friss infót találsz.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 15:56, Vasárnap
Jó meccs volt! Az angolokban viszont csalódtam, ugyanígy Paraguayban is. 4 éve sokkal jobbak voltak. A svédek nagyon elrontották a mai meccset, Trinidad meg szerintem még sose játszott ilyen nagy meccset... :-D

Hát én a tegnapi meccsekből kb az angol gólt láttam aztán többet nem:-D
de ahogy néztem ma az eredményeket nem maradtam le sokmindenről.
A svéd meccs jó volt annak ellenére hogy 0:0 lett? vagy a svédek nagyon szarok voltak.

Kedden lesz valaki a 18 orás francia-svájc meccsen óbester?
mert szerintem arra beugornék ha lesz valaki

  • Karma: 36
2006. Június 11. 16:11, Vasárnap
YEZy és Raggie biztos, én is próbálok.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 16:21, Vasárnap
YEZy és Raggie biztos, én is próbálok.
Az jó:-D
én is megbróbálok érkezni

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 11. 16:36, Vasárnap
Kedden lesz valaki a 18 orás francia-svájc meccsen óbester?
mert szerintem arra beugornék ha lesz valaki
Én ott leszek! De még az egyel későbbire is maradok(Brazil-Horvát) mert jóóó lesz! ;) :cool:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.

  • Karma: 36
2006. Június 11. 17:37, Vasárnap
Örülök, ha abba itthon bele tudok nézni... :P

  • Karma: 36
2006. Június 11. 21:10, Vasárnap
Kedden lesz valaki a 18 orás francia-svájc meccsen óbester?
mert szerintem arra beugornék ha lesz valaki
Én ott leszek! De még az egyel későbbire is maradok(Brazil-Horvát) mert jóóó lesz! ;) :cool:
arra már haza jövök mert szerda reggel meló s nem akarok már olyan későn haza jönni

  • Karma: 36
2006. Június 12. 00:08, Hétfő
A portugálok rohadt lusták voltak, megérdemeltek volna egy gólt a nagyon igyekező angolaiaktól mondjuk a második félidő vége előtt egy-két perccel...

  • *
  • Karma: 82
2006. Június 12. 09:28, Hétfő
Valóban nagy lett volna. 4 éve is emiatt kaptak ki az USA-tól, mert el sem tudták képzelni, hogy kikaphatnak. A 2000-es EB-n nekik szurkoltam, de most messze nem olyan szimpatikusak.

  • No avatar
  • Karma: 19
2006. Június 12. 11:57, Hétfő
Ezaz, a portugáloknak soha többet nem fogok drukkolni!... nem érdemlik meg!  :woo:
Csak vicceltem!... mármint nem most, hanem az előbb.