Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Nagyon kéne..."  (Megtekintve 36862 alkalommal)

2006. December 1. 10:56, Péntek
szerintem keveritek, a Sógun Orgyilkosa fog megjelenni

az már megjelent! :samurai:

  • Karma: 36
2007. Január 14. 15:56, Vasárnap
Üdv! Az újabb keletű Kiyoshi Kurosawa filmekkel találkoztatok már valamilyen trackeren? FSS-en és ADC-n nem nagyon preferálják, úgy tűnik, én viszont imádom! :cool: Mondjuk a Seance, egy aránylag híres filmje sincs még meg (és aviban nem találom, dvd-sen meg 1 ember küldi ADC-n, sose jönne le...), a Charisma pedig eltűnt, pedig emlékszem, hogy leszedtem... :woo:

2007. Január 14. 16:16, Vasárnap
Üdv! Az újabb keletű Kiyoshi Kurosawa filmekkel találkoztatok már valamilyen trackeren? FSS-en és ADC-n nem nagyon preferálják, úgy tűnik, én viszont imádom! :cool: Mondjuk a Seance, egy aránylag híres filmje sincs még meg (és aviban nem találom, dvd-sen meg 1 ember küldi ADC-n, sose jönne le...), a Charisma pedig eltűnt, pedig emlékszem, hogy leszedtem... :woo:

a Seance aviban megvan...

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 14. 17:04, Vasárnap
Üdv! Az újabb keletű Kiyoshi Kurosawa filmekkel találkoztatok már valamilyen trackeren? FSS-en és ADC-n nem nagyon preferálják, úgy tűnik, én viszont imádom! :cool: Mondjuk a Seance, egy aránylag híres filmje sincs még meg (és aviban nem találom, dvd-sen meg 1 ember küldi ADC-n, sose jönne le...), a Charisma pedig eltűnt, pedig emlékszem, hogy leszedtem... :woo:

Nekem megvan a Seance DVD-n (talán magyar felirattal, de nem merek rá megesküdni), a Charsmát meg ideadtad, úgyhogy elvileg abban is tudok segíteni.

  • Karma: 36
2007. Január 14. 19:13, Vasárnap
Üdv! Az újabb keletű Kiyoshi Kurosawa filmekkel találkoztatok már valamilyen trackeren? FSS-en és ADC-n nem nagyon preferálják, úgy tűnik, én viszont imádom! :cool: Mondjuk a Seance, egy aránylag híres filmje sincs még meg (és aviban nem találom, dvd-sen meg 1 ember küldi ADC-n, sose jönne le...), a Charisma pedig eltűnt, pedig emlékszem, hogy leszedtem... :woo:

Nekem megvan a Seance DVD-n (talán magyar felirattal, de nem merek rá megesküdni), a Charismát meg ideadtad, úgyhogy elvileg abban is tudok segíteni.
Jó, de tőled nehéz csomagot szerezni... túl messze vagy és nincs velem elég Erő :D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Január 14. 19:17, Vasárnap
Üdv! Az újabb keletű Kiyoshi Kurosawa filmekkel találkoztatok már valamilyen trackeren? FSS-en és ADC-n nem nagyon preferálják, úgy tűnik, én viszont imádom! :cool: Mondjuk a Seance, egy aránylag híres filmje sincs még meg (és aviban nem találom, dvd-sen meg 1 ember küldi ADC-n, sose jönne le...), a Charisma pedig eltűnt, pedig emlékszem, hogy leszedtem... :woo:

Nekem megvan a Seance DVD-n (talán magyar felirattal, de nem merek rá megesküdni), a Charismát meg ideadtad, úgyhogy elvileg abban is tudok segíteni.
Jó, de tőled nehéz csomagot szerezni... túl messze vagy és nincs velem elég Erő :D

Ne csináld már!! Hány pakkot kaptál már tőlem... Na jó, mostanába kevesebbet, de azért nem kell feladni  :smoke:

  • *
  • Karma: 82
2007. Február 4. 12:41, Vasárnap
Miután megnéztem a Wandering Ginza Butterfly-t, rájöttem, hogy milyen filmes műfajt szeretek én nagyon.  :-D

Úgyhogy amik itt vannak (és még nincsenek meg), azok kellenének nagyon:

http://www.kurotokagi.com/yakuza.htm

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Február 4. 14:08, Vasárnap
Miután megnéztem a Wandering Ginza Butterfly-t, rájöttem, hogy milyen filmes műfajt szeretek én nagyon.  :-D

Úgyhogy amik itt vannak (és még nincsenek meg), azok kellenének nagyon:

http://www.kurotokagi.com/yakuza.htm

Blues Harp aviban, meg Fukasakutól a Cops vs Thugs ( :cool: ) és a Graveyard of Honor ( :cool: :cool: ) DVD-n van meg. Mindhárom nagyon jó, a stílus minden elemével felvértezve.

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Február 12. 14:28, Hétfő
GYEREKEK....VALAKI....KI TUD SEGÍTENI?...STEVEN SEGAL FILMEKET KERESEK LETÖLTÉSRE MAGYAR HANGGAL ÉS/VAGY MAGYAR FELÍRATTAL.

  • *
  • Karma: 80
2007. Február 12. 15:05, Hétfő
GYEREKEK....VALAKI....KI TUD SEGÍTENI?...STEVEN SEGAL FILMEKET KERESEK LETÖLTÉSRE MAGYAR HANGGAL ÉS/VAGY MAGYAR FELÍRATTAL.

Ne haragudj, de kicsit távol esik Steven Seagal az oldal profiljától...
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

2007. Február 12. 15:08, Hétfő
GYEREKEK....VALAKI....KI TUD SEGÍTENI?...STEVEN SEGAL FILMEKET KERESEK LETÖLTÉSRE MAGYAR HANGGAL ÉS/VAGY MAGYAR FELÍRATTAL.

:lol:

  • *
  • Karma: 82
2007. Február 12. 15:55, Hétfő
GYEREKEK....VALAKI....KI TUD SEGÍTENI?...STEVEN SEGAL FILMEKET KERESEK LETÖLTÉSRE MAGYAR HANGGAL ÉS/VAGY MAGYAR FELÍRATTAL.

Sajnos a fent említett mt. úriember egyetlen filmjével sem rendelkezem...  <:) A magyar hang mellé egyébként miért szükséges a magyar felirat?  :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Február 12. 16:00, Hétfő
GYEREKEK....VALAKI....KI TUD SEGÍTENI?...STEVEN SEGAL FILMEKET KERESEK LETÖLTÉSRE MAGYAR HANGGAL ÉS/VAGY MAGYAR FELÍRATTAL.

Történetesen éppen lehet tudok segíteni (okok, nem röhögni , de nem letöltésre és nem 100%, de mintha az egyik ismerősömnél pont láttam volna egy-két DVD-t. :pm:

  • Karma: 36
2007. Március 18. 18:00, Vasárnap
Sogo Ishii - Mirrored Mind

http://www.imdb.com/title/tt0907125/

Ha valaki látja, szóljon plz. :)

edit: eMule-on természetesen :) találtam (tényleg sok minden van ott... tudnám miért szeretik az emberek annyira... :samurai: ), be is raktam, de nem hiszem, hogy onnan bármi lejönne... :smoke:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Március 18. 18:06, Vasárnap írta Ramiz »

  • Karma: 41
2007. Március 18. 21:10, Vasárnap
Sogo Ishii - Mirrored Mind

http://www.imdb.com/title/tt0907125/

Ha valaki látja, szóljon plz. :)

edit: eMule-on természetesen :) találtam (tényleg sok minden van ott... tudnám miért szeretik az emberek annyira... :samurai: ), be is raktam, de nem hiszem, hogy onnan bármi lejönne... :smoke:

régen fssen volt asszem, de nincs hozzá felirat sajnos

 

anything