Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: "Nagyon kéne..."  (Megtekintve 36885 alkalommal)

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Augusztus 17. 21:17, Péntek
Köszi! :)

  • Karma: 36
2007. Szeptember 24. 17:05, Hétfő
A Kyoshin (Mirrored Mind) című filmhez nagyon kéne angol felirat. 2005-ös Sogo Ishii film és még mindig nem találtam hozzá feliratot a kloofy-n.

  • Karma: 30
2007. Október 10. 07:32, Szerda
Nincs meg valakinek a BEACH OF THE WAR GODS és a THE MAN FROM HONG KONG szélesvásznú változata dvd minőségben?
"Oh Great Spirit, who made all races, look kindly upon the whole human family and take away the arrogance and hatred which separates us from our brothers..." - Native American Prayer

  • Karma: 36
2007. Október 10. 07:44, Szerda
nem tudjátok megjelent már a Love and Honor, Aoki ookami, Eiga Doraemon, Nobita no Shinmakai Daibouken, shichinin no mahoutsukai
filmek elérhető letölthető változtaban valahol? aki tud tippet vagy torrentnet annak nagyon örülnék

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 10. 08:06, Szerda
nem tudjátok megjelent már a Love and Honor, Aoki ookami, Eiga Doraemon, Nobita no Shinmakai Daibouken, shichinin no mahoutsukai
filmek elérhető letölthető változtaban valahol? aki tud tippet vagy torrentnet annak nagyon örülnék


Az első kettő fenn van FSS-en, ha még seedelik őket egyáltalán.

  • Karma: 36
2007. Október 10. 17:42, Szerda
nem tudjátok megjelent már a Love and Honor, Aoki ookami, Eiga Doraemon, Nobita no Shinmakai Daibouken, shichinin no mahoutsukai
filmek elérhető letölthető változtaban valahol? aki tud tippet vagy torrentnet annak nagyon örülnék


Az első kettő fenn van FSS-en, ha még seedelik őket egyáltalán.

Köszi a tippet és azt hogy érem el?
sose voltam arra fele mit kell tudni róla?

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Október 15. 13:12, Hétfő
Sziasztok!

Nekem a Linda Linda Linda című film kéne. Sehol sem találom, és nagyon kéne! Ha valakinek megvan DVD-n, kérem, írjon - gpalyi@gmail.com -, és másolja le nekem, vagy nem tudom, de nagyon kell az a film!!!

Előre is köszi a segítséget, hogyha valaki tud valamit erről a filmről!

Üdv,
Pályi


  • Karma: 42
2007. Október 15. 21:16, Hétfő
Idézet
Divxben innenleszedheted a Linda Linda Lindát

Ezért dorgálást fogsz kapni. Anno én is kaptam, mert nem a BT-ben próbáltam rapides segédkezet nyújtani, de a szándék miatt adok egy karmát! :)
"I always leave one bullet, either for myself or for my enemy."

"... the ultimate ideal is when the sword disappears altogether. The warrior embraces all around him. The desire to kill no longer exists. Only peace remains."

"Chori, chori, chupke, chupke.\

"Goa is not a place - Goa is a state of mind."

 http://yakuza-filmes-pagodaja.blog.hu/


  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Október 16. 18:18, Kedd
Lehetséges hogy rossz helyen kopogtatok a kérésemmel, de hát tényleg "Nagyon kéne..."
egy DVD-borító a "Haze" c. filmhez.
Sehol sem akadok a nyomára... :(

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 16. 19:53, Kedd
Lehetséges hogy rossz helyen kopogtatok a kérésemmel, de hát tényleg "Nagyon kéne..."
egy DVD-borító a "Haze" c. filmhez.
Sehol sem akadok a nyomára... :(

Hát én is csak ezt találtam:

http://www.hirescovers.net/gallery/displayimage.php?pos=-29799

Innen csak akor tudod a teljes méretűt leszedni, ha "feliratkozol" hozzájuk, tehát fizetsz.

Ha fennvagy a Clubbon, akkor megkeresheted pm-ben azt az arcot, aki írt róla, ITT

  • No avatar
  • Karma: 0
2007. Október 16. 20:24, Kedd
Látom ott is kérték a cover-t.
Írok emberünknek egy PM-et, látom most is épp fent van ADC-n.
Köszönöm! :istenvagy

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2007. Október 16. 21:11, Kedd
Látom ott is kérték a cover-t.
Írok emberünknek egy PM-et, látom most is épp fent van ADC-n.
Köszönöm! :istenvagy

Ha esetleg megdob vele, akkor nekem is kéne.

  • *
  • Karma: 80
2007. Október 16. 21:12, Kedd
Látom ott is kérték a cover-t.
Írok emberünknek egy PM-et, látom most is épp fent van ADC-n.
Köszönöm! :istenvagy

Ha esetleg megdob vele, akkor nekem is kéne.


Szintén.
Támogassuk az ázsiai filmek magyarországi DVD kiadását! Ha tetszik egy film és megjelent idehaza, vedd meg! Én is így teszek. :))

  • Karma: 36
2007. Október 19. 23:54, Péntek
Ez a film megvan valakinek, ill. látta valaki?

Sedusing Mr Perfect
http://www.imdb.com/title/tt0928154/