Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Filmvetítések, fesztiválok - ázsiai filmek magyar mozikban  (Megtekintve 28374 alkalommal)

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 30. 17:49, Csütörtök
Noh, vagyok! A közép-közép jó, viszont 2 darab jegyet foglaljatok nekem, mert haverom is jelezte, hogy jön.

Viszont. GÁÁÁÁZ VAN! Ma mentem a Toldiba venni még 2 jegyet a holnap 18:00-ás előadásra és azt mondták, hogy elmarad és hogy 9-én lesz és így nem is adtak rá jegyet... Ez elég bajos hír, mert a teljes holnap délutáni programot borítja. A dolgot amúgy nem értem, mert a neten még mindig azt írják, hogy lesz holnap hatkor.

  • Karma: 36
2006. Március 30. 19:04, Csütörtök
Idézetet írta: YEZy
Noh, vagyok! A közép-közép jó, viszont 2 darab jegyet foglaljatok nekem, mert haverom is jelezte, hogy jön.

Oké, akkor foglalok szombat 18:15-re 4 jegyet az Akirára.

Idézetet írta: YEZy
Viszont. GÁÁÁÁZ VAN! Ma mentem a Toldiba venni még 2 jegyet a holnap 18:00-ás előadásra és azt mondták, hogy elmarad és hogy 9-én lesz és így nem is adtak rá jegyet... Ez elég bajos hír, mert a teljes holnap délutáni programot borítja. A dolgot amúgy nem értem, mert a neten még mindig azt írják, hogy lesz holnap hatkor.

Hínnye! Rájuk csörgök, hogy tényleg-e, és nem csak téged vicceltek-e meg.

  • Karma: 29
2006. Március 30. 19:04, Csütörtök
Ez igen érdekes, mit csinálnak akkor a már eddig eladott jegyekkel???  :shock:
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 30. 19:31, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz

Oké, akkor foglalok szombat 18:15-re 4 jegyet az Akirára.


ötöt. bocs nem voltam konkrét. csajszim is jön.

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 30. 19:47, Csütörtök
Idézetet írta: santito
Ez igen érdekes, mit csinálnak akkor a már eddig eladott jegyekkel???  :shock:


Szerintem a szokásos "a következő előadásra beválthatók" üzenet lesz. Vagy tényleg engem hülyített be a jegypénztáros, bár nem úgy nézett ki... :)

  • Karma: 36
2006. Március 30. 20:17, Csütörtök
Oké. Tényleg elmarad az előadás. Akinek jó április 9-én vasárnap 18:00-kor a pótvetítés, az tartson velem, találkozunk egy hét múlva. Akinek nem jó, az legkésőbb holnap 18:00-ig visszaválthatja a jegyeket a Toldiban. Amik nálam vannak. Szóval akkor az találkozás vagy elmegyek csak én. Egyébként pedig a mozizás miatt szabaddá tett péntek estém még mindig szabad, úgyhogy ha van kedvetek csak "simán" dumálgatni meg sörözni egyet, akkor mégiscsak találkozhatunk holnap, csak ne a Toldinál, hanem mondjuk az Óbesterben (vagy a Blahán/Keletinél).

Need response mindkettő kérdésre!

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 30. 20:35, Csütörtök
Nekem jó lesz a jövő vasárnap is a mozira. Holnap meg megyek haverommal az este 10-es filmre (az nem marad el), úgyhogy lehet, hogy a holnapi dolgot kihagynám, inkább ütközzünk szombaton az Akirán. :) Bár ha Santito nem jön szombaton, és/vagy haverom úgy dönt, hogy akar jönni szövegelni, akkor végülis lehet róla szó. :)

  • Karma: 36
2006. Március 30. 21:29, Csütörtök
Idézetet írta: YEZy
Nekem jó lesz a jövő vasárnap is a mozira. Holnap meg megyek haverommal az este 10-es filmre (az nem marad el), úgyhogy lehet, hogy a holnapi dolgot kihagynám, inkább ütközzünk szombaton az Akirán. :) Bár ha Santito nem jön szombaton, és/vagy haverom úgy dönt, hogy akar jönni szövegelni, akkor végülis lehet róla szó. :)

Tényleg, hát lesz Akira. :P Santito, vigyem holnap a filmjeidet? :)

  • Karma: 29
2006. Március 31. 00:29, Péntek
Idézetet írta: Ramiz
Oké. Tényleg elmarad az előadás. Akinek jó április 9-én vasárnap 18:00-kor a pótvetítés, az tartson velem, találkozunk egy hét múlva. Akinek nem jó, az legkésőbb holnap 18:00-ig visszaválthatja a jegyeket a Toldiban. Amik nálam vannak. Szóval akkor az találkozás vagy elmegyek csak én. Egyébként pedig a mozizás miatt szabaddá tett péntek estém még mindig szabad, úgyhogy ha van kedvetek csak "simán" dumálgatni meg sörözni egyet, akkor mégiscsak találkozhatunk holnap, csak ne a Toldinál, hanem mondjuk az Óbesterben (vagy a Blahán/Keletinél).

Need response mindkettő kérdésre!


Question 1:
április 9-én Szegeden leszek, tehát akkor a jegyet beváltjuk sörre...  8-)

Question 2:
péntek esti sörözés mode on, tehát megyek, de nem tudom hol az Óbester, ezért inkább a Blahán találkozzunk...
YEZy, viszem a Calvin and Hobbes-t hátha feltűnsz, ha nem, akkor legfeljebb megutaztattam őket...

Fel nem tett pótkérdés: én is mennék az Akirára, tudsz eggyel több jegyet foglalni?

Körkérdés mindenki máshoz:
aki tudja Ramiz telefonszámát, elküldené pm-ben, azt írta hívjam fel, csak a számot felejtette el megadni... :?
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Március 31. 17:29, Péntek
Akkor holnap hatan leszünk? Ramiz?

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 31. 18:36, Péntek
Idézetet írta: Manu
Akkor holnap hatan leszünk? Ramiz?


A fentiekből ez következik... :) Aztán majd meglátjuk.

  • Karma: 29
2006. Április 1. 10:29, Szombat
Idézetet írta: Manu
Akkor holnap hatan leszünk? Ramiz?


Végül én foglaltam le a jegyeket, szám szerint hatot, közép-középre... ti is ketten jöttök, YEZyék is, plusz Ramiz és én, az hat...
tehát akkor Odeon mozi, Akira, 18.15, de fél órával előbb át kell venni a jegyeket...
If you were to ask me if I'd ever had the bad luck to miss my daily cocktail, I'd have to say that I doubt it; where certain things are concerned, I plan ahead.
Luis Bunuel

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 1. 13:09, Szombat
Aki teheti, nézze meg a tegnap esti Közeli idegenek második vetítését! Nagyon komoly film volt, felépítésében kicsit Sabu D.A.N.G.A.N. Runnerjére emlékeztetett. Az elején egy akár romantikusnak is felfogható kis jelenetből az egyre több szereplő egyre több szemszögéből bemutatott dolgok alapján óriási marhaságok alakulnak ki és az előzőleg bemutatott jelenetek is hirtelen más jelentést kapnak benne. Nagyon ütős! :D

  • Karma: 36
2006. Április 4. 00:19, Kedd
Idézetet írta: YEZy
Aki teheti, nézze meg a tegnap esti Közeli idegenek második vetítését! Nagyon komoly film volt, felépítésében kicsit Sabu D.A.N.G.A.N. Runnerjére emlékeztetett. Az elején egy akár romantikusnak is felfogható kis jelenetből az egyre több szereplő egyre több szemszögéből bemutatott dolgok alapján óriási marhaságok alakulnak ki és az előzőleg bemutatott jelenetek is hirtelen más jelentést kapnak benne. Nagyon ütős! :D


Csatlakozom, Sabu mesternek komoly riválisa akadt. Aranyos, vicces film, bár az utolsó jelenetet nem vágtam: hova érkezett meg a nő és ki volt az a férfi akivel találkozott?

  • *
  • Karma: 82
2006. Április 4. 08:57, Kedd
Idézetet írta: agentcooper
Idézetet írta: YEZy
Aki teheti, nézze meg a tegnap esti Közeli idegenek második vetítését! Nagyon komoly film volt, felépítésében kicsit Sabu D.A.N.G.A.N. Runnerjére emlékeztetett. Az elején egy akár romantikusnak is felfogható kis jelenetből az egyre több szereplő egyre több szemszögéből bemutatott dolgok alapján óriási marhaságok alakulnak ki és az előzőleg bemutatott jelenetek is hirtelen más jelentést kapnak benne. Nagyon ütős! :D


Csatlakozom, Sabu mesternek komoly riválisa akadt. Aranyos, vicces film, bár az utolsó jelenetet nem vágtam: hova érkezett meg a nő és ki volt az a férfi akivel találkozott?


Emlékezz vissza a film legelejére, ahol el akarták kérni a lakást kölcsön a fickótól... :) Ebből már rájössz, hogy hova kerültek... :)