Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24770 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 19. 15:54, Vasárnap
Idézetet írta: arnold
az Anyátlanok (Nobody Knows) szintén lesz dvd-n. az Odeon fogja megjelentetni, de még nem tudni, hogy pontosan mikor, mert még tárgyalnak a filmről a Budapest Film-mel (moziban ők forgalmazták). elképzelhető, hogy az év második felében kiadják, de az is lehet, hogy csak a jövő év elején. én már nagyon várom!!! :P


Nagyszerű! Bár nekem már megvan, de leglább meg tudom nézetni másokkal is :)

  • Karma: 32
2006. Február 21. 11:50, Kedd
Ha netán érdekel valakit: ADC-re felkerült a Warriors Of Heaven And Earth DVD-n, és elvileg van rajta magyar felirat is.
(Remélem addig nem bannolnak, míg le nem szedem...  :D  )

  • Karma: 3
2006. Február 21. 13:45, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Ha netán érdekel valakit: ADC-re felkerült a Warriors Of Heaven And Earth DVD-n, és elvileg van rajta magyar felirat is.
(Remélem addig nem bannolnak, míg le nem szedem...  :D  )


Mi is reméljük :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Február 21. 15:26, Kedd
Idézetet írta: Feldin
Idézetet írta: Skyneth
Ha netán érdekel valakit: ADC-re felkerült a Warriors Of Heaven And Earth DVD-n, és elvileg van rajta magyar felirat is.
(Remélem addig nem bannolnak, míg le nem szedem...  :D  )


Mi is reméljük :)


Jah, drukkolunk :)

  • Karma: 12
2006. Február 21. 15:41, Kedd
Idézetet írta: Skyneth
Ha netán érdekel valakit: ADC-re felkerült a Warriors Of Heaven And Earth DVD-n, és elvileg van rajta magyar felirat is.
(Remélem addig nem bannolnak, míg le nem szedem...  :D  )


Leszedtem, és tényleg van rajta magyar felirat.
Köszi a tippet.

  • Karma: 32
2006. Március 4. 03:08, Szombat
EZ a Zatoichi felkerült Bithumen-re. Magyar feliratos, dvd, ha netán érdekel valakit.

  • Karma: 36
2006. Március 4. 16:31, Szombat
Idézetet írta: Skyneth
EZ a Zatoichi felkerült Bithumen-re. Magyar feliratos, dvd, ha netán érdekel valakit.

Köszi a tippet! Amint megtalálom, szedem is! :cool: :samurai:

edit: valaki meg tud engem hívni erre a Bithumenre?  :roll:  :P kazan.bandi@gmail.com :merci:

  • Karma: 36
2006. Március 4. 19:23, Szombat
Idézetet írta: Ramiz
Idézetet írta: Skyneth
EZ a Zatoichi felkerült Bithumen-re. Magyar feliratos, dvd, ha netán érdekel valakit.

Köszi a tippet! Amint megtalálom, szedem is! :cool: :samurai:

edit: valaki meg tud engem hívni erre a Bithumenre?  :roll:  :P kazan.bandi@gmail.com :merci:


Mit tudsz ajánlani cserébe?   :twisted:

Felkerült egyébként egy Kurosawa dupla dvd is, a Derszu Uzala.

  • Karma: 36
2006. Március 4. 20:24, Szombat
Idézetet írta: agentcooper
Mit tudsz ajánlani cserébe?  :twisted:

Ld. filmlistám... :) Esetleg egy üveg sör? Vagy inkább azt, hogy normális méretűre veszem helyetted az avatárodat, ami széthúzza a fórumot? :smoke: 8-)

  • Karma: 12
2006. Március 4. 22:59, Szombat
Endlessre fel tudok ajánlani valakinek egy meghívót.
Bithumenre is van meghívóm, de azt pár hete elígértem valakinek. Ha nem él vele néhány napon belül, akkor az is szabad.

  • Karma: 36
2006. Március 5. 00:04, Vasárnap
Bithumenes belépőért és/vagy a régi! Zatoichi-s film ama dvd-s verziójáért szo... khm, gombot varrok! 8-) De legalábbis ölök. :smoke:

  • Karma: 12
2006. Március 5. 00:30, Vasárnap
A Zatoichi-ből 2 is van fent:


Zatoichi.1.1962.NTSC.HunSub.DVDr-frn

Zatoichi2.1967.NTSC.HunSub.DVDr-frn

  • Karma: 36
2006. Március 5. 09:41, Vasárnap
:( :cry:
Khm... és senki sincs itt, akit annyira érdekelne, hogy leszedje őket? (Hiszen ezek jobbak, mint a Kitano-féle, és az mindenkinek megvan...)

  • *
  • Karma: 82
2006. Március 5. 10:33, Vasárnap
Nekem megvan mind a 26, igaz, "csak" DivX-ben... :)

  • Karma: 36
2006. Március 5. 17:14, Vasárnap
Idézetet írta: Ramiz
:( :cry:
Khm... és senki sincs itt, akit annyira érdekelne, hogy leszedje őket? (Hiszen ezek jobbak, mint a Kitano-féle, és az mindenkinek megvan...)


Nem szedem le, mert nekem már megvan. Valszeg ugyanez a dvd kiadás, de még korábbról. A magyar feliratot is magam hegesztettem rá. Megvan még a Zatoichi meets the One Armed Swordsman is, de az csak angol felirattal. Viszont pofás a menüje.
Megnézni viszont még csak az elsőt néztem meg. Érdekes volt, de mai szemmel már vannak benne gyenge/röhelyes dolgok.

Küldtem meghívót. De egyszer majd kérünk magától valamit ezért, kedves Ramiz elvtárs!   8)