Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: DVD vásárlás és egyéb beszerzési lehetőségek  (Megtekintve 24781 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 25. 16:15, Péntek
Nem, a saját nevemet adtam meg, ország, város, a cimem és az irányitószámomat. ( a Zip Code ugye az irányítószám?) Viszont a fizetési módnál a "számlarendezés szállítás előtt" opciót jelöltem meg. Most ez mit jelent, nekem kell a lóvét elküldeni, vagy csak az átvételkor fizetek?

Szvsz ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem kézhezvételnél kell fizetni, ergo vagy paypal, vagy banki átutalás. Az elsőhöz nem értek, mert a másodikat preferálom. Ez utóbbi esetben kapnod kellett (talán emailben) ilyen finom IBAN/SWIFT kódot, meg bankot, meg számlaszámot stb. Ezekkel az infokkal bemész a számlavezető bankodhoz sé kérni egy devizaátutlást. Én ezt használom.

Köszönön, Manu, ezzel már talán valamivel többet érek. Most jó, biztos lámának néztek, hogy hü1yeségeket kérdezek, de hát nem mindenki ilyen profi a külföldi rendelésekben. Egyébbként e-mailban csak egy rendelési számot kaptam, ez így néz ki:Order Number: PKIMK-095253-809, meg az van még odaírva, hogy légi szállítás(airmall), és a címem. Á, hagyjuk,vagy megjön, vagy nem,- mindenesetre köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat. Persze le is tölthetném a filmet, de nekem a Better Tomorrow 1-2 eredetiben kell. Segitsük az ázsiai filmipart :-D

Hehe! Nekem az első rendelésemnél fel kellett telefonálnom a bankom deviza osztályát, hogy ugyan legyenek már szívesek stornózni az átutalásomat. Persze rettentő "kedvesek" és "segítőkészek voltak.
Ha nem kaptál számlaszámot, akkor vagy a tiedet kell megadni nekik, hogy le tudják vonni a pénzt, vagy paypal. Az order no. csak hivatkozás, amit a fizetésnél megjegyzésként fel kell tüntetni, hogy be tudják azonosítani a pénzed.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 25. 16:23, Péntek
Elolvastam. (Nem ártott volna ezzel kezdeni :roll: )

Az van, hogy vagy credit kártyával, vagy paypallal fizetsz. Azt írják, hogy a credit kártyás asatait megadhatot telefonon vagy emailben. A vásárlásnál mindenképp meg kellett adnod, hogy melyiket választod.

Egyébként tervezek egy webshopot, ha gondolod nézz vissza kb. egy hónap múlva (persze ne csak akkor, gyere gyakrabban :) ) és ha lesz belőle valami, nálam megveheted :)

  • Karma: 41
2006. Augusztus 25. 16:34, Péntek
bocs, de ha nem tudsz angolul, akkor minek veszel kintről filmet? vagy kantoniul nyomod?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 25. 16:47, Péntek
bocs, de ha nem tudsz angolul, akkor minek veszel kintről filmet? vagy kantoniul nyomod?

Gondolom ez nem egy teljesen lecsupaszított ADC-s verzió. Az eredeti esetleg lehet multisub kiadás is, ami tartalmazhat magyar feliratot. Én már találkoztam ilyennel, bár nem túl gyakran...

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 25. 17:01, Péntek
bocs, de ha nem tudsz angolul, akkor minek veszel kintről filmet? vagy kantoniul nyomod?
Hé, nem nyomom kantoniul, de a kedvenc filmjeimet láttam annyiszor , hogy anélkül is megértem. Na meg azért, mert itt Magyaro.-on a sok kommersz sz*r-on kívül semmit nem tudsz megvenni.

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 25. 17:10, Péntek
Elolvastam. (Nem ártott volna ezzel kezdeni :roll: )

Az van, hogy vagy credit kártyával, vagy paypallal fizetsz. Azt írják, hogy a credit kártyás asatait megadhatot telefonon vagy emailben. A vásárlásnál mindenképp meg kellett adnod, hogy melyiket választod.

Egyébként tervezek egy webshopot, ha gondolod nézz vissza kb. egy hónap múlva (persze ne csak akkor, gyere gyakrabban :) ) és ha lesz belőle valami, nálam megveheted :)
Manu Mester, hálám üldözni fog halálodig, kösz hogy szántál annyi időt, hogy lefordítsd a magamfajta angolul nem tudó bunkóknak :-D : :-D A webshop nagyonjó ötlett, remélem sikerülni fog (és lesz egy csomó John Woo/Chow-Yun Fat film!). Amúgy nagyon jó kis oldalt hoztál össze, gratula hozzá!

  • Karma: 41
2006. Augusztus 25. 20:38, Péntek
bocs, de ha nem tudsz angolul, akkor minek veszel kintről filmet? vagy kantoniul nyomod?

Gondolom ez nem egy teljesen lecsupaszított ADC-s verzió. Az eredeti esetleg lehet multisub kiadás is, ami tartalmazhat magyar feliratot. Én már találkoztam ilyennel, bár nem túl gyakran...

ezerből egy :)

de amúgy a better tom. tévében rendszeresen megy. érdemes talán felvenni a hangját, és ráhekkelni egy dvdre. A 3. rész kijött, az tuti. szerintem előbb utóbb ez is ki fog, ha már pl. a Killer-t szégyenszemre 950 forintér osztogatják az Obi-ban(!)

  • Karma: 41
2006. Augusztus 25. 20:42, Péntek
ez még nem volt? http://www.dddhouse.com/ sok olcsó van (pl. 22hkd=616huf)

  • No avatar
  • Karma: 1
2006. Augusztus 27. 14:50, Vasárnap
bocs, de ha nem tudsz angolul, akkor minek veszel kintről filmet? vagy kantoniul nyomod?

Gondolom ez nem egy teljesen lecsupaszított ADC-s verzió. Az eredeti esetleg lehet multisub kiadás is, ami tartalmazhat magyar feliratot. Én már találkoztam ilyennel, bár nem túl gyakran...

ezerből egy :)

de amúgy a better tom. tévében rendszeresen megy. érdemes talán felvenni a hangját, és ráhekkelni egy dvdre. A 3. rész kijött, az tuti. szerintem előbb utóbb ez is ki fog, ha már pl. a Killer-t szégyenszemre 950 forintér osztogatják az Obi-ban(!)
Az "akció mesterei" sorozatot(mert valszeg arra gondolsz) el lehet felejteni :( Felhívtam a forgalmazó céget, érdeklődtem, hogy ugyan mi van már a sorozattal.  Hát, nagyon úgy néz ki, hogy leálltak...Apropó, a feliratokhoz annyit, hogy a németországi DVD-ken majd' mindegyiken van magyar felirat, némelyiken még szinkron is! Egy ismerősöm aki kint dolgozott, rendszeresen hozott onnan dvd-ket. Csak sajna, már hazajött.

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. Augusztus 29. 20:41, Kedd
Alábbi két filmet keresem (tudom, nem élő szereplősek, de attól még filmek), lehetőleg a feltűntetett árakon (mert hallottam, hogy ennyiért is már vették őket):

Final Fantasy VII: Advent Children - 2000 Ft-ért
A Vándorló Palota (Howl's Moving Castle) - 1000 Ft-ért

Ha vki tudja, hol szerezhető egyik, vagy mindkettő, PM me plz.

  • Karma: 36
2006. Augusztus 29. 21:01, Kedd
Alábbi két filmet keresem (tudom, nem élő szereplősek, de attól még filmek), lehetőleg a feltűntetett árakon (mert hallottam, hogy ennyiért is már vették őket):

Final Fantasy VII: Advent Children - 2000 Ft-ért
A Vándorló Palota (Howl's Moving Castle) - 1000 Ft-ért

Ha vki tudja, hol szerezhető egyik, vagy mindkettő, PM me plz.
Hátha mást is érdekel:
A Vándorló Palota - xpress.hu, 1000 Ft, átvenni a Blahánál lehet, én már rendeltem tőlük, megbízhatóak.

  • No avatar
  • Karma: 0
2006. Augusztus 29. 22:56, Kedd
Alábbi két filmet keresem (tudom, nem élő szereplősek, de attól még filmek), lehetőleg a feltűntetett árakon (mert hallottam, hogy ennyiért is már vették őket):

Final Fantasy VII: Advent Children - 2000 Ft-ért
A Vándorló Palota (Howl's Moving Castle) - 1000 Ft-ért

Ha vki tudja, hol szerezhető egyik, vagy mindkettő, PM me plz.
Hátha mást is érdekel:
A Vándorló Palota - xpress.hu, 1000 Ft, átvenni a Blahánál lehet, én már rendeltem tőlük, megbízhatóak.
:hail:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2006. Augusztus 29. 23:03, Kedd
Alábbi két filmet keresem (tudom, nem élő szereplősek, de attól még filmek), lehetőleg a feltűntetett árakon (mert hallottam, hogy ennyiért is már vették őket):

Final Fantasy VII: Advent Children - 2000 Ft-ért
A Vándorló Palota (Howl's Moving Castle) - 1000 Ft-ért

Ha vki tudja, hol szerezhető egyik, vagy mindkettő, PM me plz.

Az FFVII meg nekem van meg full DVD-n, de az nem a magyar kiadás és persze nem original :(

  • Karma: 41
2006. Augusztus 30. 22:54, Szerda
na edit, szóval az összes bollywood tracker (bwtorrents, desitorrents, idesir) invite only,

de viszont a torrentspy-on van két krrish dvdr.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 1. 11:34, Péntek írta asiafan »

  • Karma: 41
2006. Szeptember 1. 12:50, Péntek

 

anything