Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101233 alkalommal)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 7. 16:45, Szerda
látom gyűlnek a finomságok :)

  • Karma: 36
2005. December 7. 19:34, Szerda
Djinn szamurájosa (1.), John Woo-style piszolyosa és L. Mole cigarettázója tetszik a legjobban idáig. Mikor tesszük be őket végre? :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 7. 19:53, Szerda
Mondjuk vasárnap. Akkor zárom le az egészet :)

  • Karma: 1
2005. December 7. 20:05, Szerda
ma végre belenéztem az ajánlókba is, látom, lesz miből szemezgetni. viszont baromi idegesítő, hogy végig kell kattintgatni a betűket, hogy kiderüljön, van max 10 film az egész kategóriában. jó volna betenni egy sima listát leírások nélkül, ami az adott nemzethez tartozó összes leírást felsorolná abc sorrendben. nekem egyedül ez hiányzik, de az nagyon. remélem sikerült érthetően fogalmaznom.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 7. 20:10, Szerda
Idézetet írta: noraliscious
ma végre belenéztem az ajánlókba is, látom, lesz miből szemezgetni. viszont baromi idegesítő, hogy végig kell kattintgatni a betűket, hogy kiderüljön, van max 10 film az egész kategóriában. jó volna betenni egy sima listát leírások nélkül, ami az adott nemzethez tartozó összes leírást felsorolná abc sorrendben. nekem egyedül ez hiányzik, de az nagyon. remélem sikerült érthetően fogalmaznom.


Meglesz, már más is mondta, dolgozom az ügyön :)

Edit: Király az avatarod, éljenek a spirálok (Uzumaki) :D

  • Karma: 36
2005. December 7. 21:57, Szerda
Én akkor rettentem meg a html-be kézzel belepiszkálástól (ahogy én csináltam volna), amikor elgondolkoztam, hogy vajon az ismertetőket postoló motor nem akad-e ki az "egyéb bejegyzéseken". Vagy te nem kézzel csinálnád?

edit: tehát annyi kell, hogy filmcím-lista? és a nemzetiségek szerinti bontás alá kéne tenni, vagy egybe az egészet?
ja, és nem kéne az aláírás nélküli filmajánlókat Manu néven aláírni? kicsit így furcsa szerintem... meg nem is tudják a népek, hogy kinek reagáljanak (ha majd később tömegesen tódul ide a nép, nem fogja mind ismerni Manut :) )..

  • Karma: 2
2005. December 7. 22:58, Szerda
Második felvonás:

XI.

XII.

XIII.

XIV.

XV.

XVI.

XVII.

XVIII.

XIX.

XX.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 8. 11:19, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Én akkor rettentem meg a html-be kézzel belepiszkálástól (ahogy én csináltam volna), amikor elgondolkoztam, hogy vajon az ismertetőket postoló motor nem akad-e ki az "egyéb bejegyzéseken". Vagy te nem kézzel csinálnád?

edit: tehát annyi kell, hogy filmcím-lista? és a nemzetiségek szerinti bontás alá kéne tenni, vagy egybe az egészet?
ja, és nem kéne az aláírás nélküli filmajánlókat Manu néven aláírni? kicsit így furcsa szerintem... meg nem is tudják a népek, hogy kinek reagáljanak (ha majd később tömegesen tódul ide a nép, nem fogja mind ismerni Manut :) )..


A filmcímlistán dolgozom, de rohadtul nem akar jelenleg odavinni a link a bookmarkozott ismertetőhöz. Nem baj, nemsokára megoldom. Az ismertetőket aláírhatom, ill. majd akarok rendezőt, színészeket, meg esetleg imdb meg torrent linkeket adni hozzájuk, csak az a baj, hogy most csinálom az aktuális diplomámat és nam nagyon van időm... :( Ja, egyébként úgy nézem, nyugodtan bele lehet nyúlni kézzel, nem motorral csinálom az ismertetőket, hanem egyszerű editorral.

Edit: Megvan a kedvenc smiley-m L. Mole XIV-e :cool:

  • Karma: 36
2005. December 8. 11:43, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Ja, egyébként úgy nézem, nyugodtan bele lehet nyúlni kézzel, nem motorral csinálom az ismertetőket, hanem egyszerű editorral.

Köszi! Ez fontos.
Akkor viszont szerintem nyugodtan használhatnál Entereket. Az a html-ben úgysem jelenik meg, és 100x könnyebb áttekinteni a file-ok szerkezetét.

Idézetet írta: manu
Edit: Megvan a kedvenc smiley-m L. Mole XIV-e :cool:

:))  Nekem a XIX.-es... jakuzák rulez!  8)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 8. 17:29, Csütörtök
Elkezdtem csinálni a filmcím alapján való felsorolást, de szomorúan tapasztalom, hogy csak az IE explorer találja meg a bookmarkokat, a firefox egyenesen a lap tetejére visz :( Ha tudja valaki a probléma forrását ide vele, ill. nem túl rikítóak a színek? :)

  • Karma: 36
2005. December 8. 18:02, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Elkezdtem csinálni a filmcím alapján való felsorolást, de szomorúan tapasztalom, hogy csak az IE explorer találja meg a bookmarkokat, a firefox egyenesen a lap tetejére visz :( Ha tudja valaki a probléma forrását ide vele, ill. nem túl rikítóak a színek? :)

Szerintem bőven elég, ha a betűhöz visz. Egy kis PageDown vagy egérujjazás senkinek sem árthat meg. :))
A színek: ezen postod után félve mentem oda, mert a színérzékeddel néha fenntartásaim vannak, erre gyönyörű szépen harmonizáló fekete-sárgát találtam! Imádom ezt a színpárt, stabil, figyelemfelkeltő, energikus, de mégis visszafogott és elegáns. Sőt még a vörös háttérszínnel is harmonizál... Kiváló. Grat!!! :))

  • Karma: 2
2005. December 9. 00:16, Péntek
Szóljatok, ha hagyjam abba!

XXI.

XXII.

XXIII.

XXIV.

XXV.

XXVI.

XXVII.

XXVIII.

XXIX.

XXX.

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 9. 14:57, Péntek
Újabb kedvencek XXII, XXIV, XXIX.

Befejeztem a Japán ismertetők upgradjét, most már firefoxxal is egyből a szövegdobozra ugrik :)

  • Karma: 36
2005. December 9. 16:44, Péntek
Nekem a bokszos tetszik. :)

Idézetet írta: manu
Befejeztem a Japán ismertetők upgradjét, most már firefoxxal is egyből a szövegdobozra ugrik :)

Hail for the Boss!!! :)
Keep up the good work! :P

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 12. 18:07, Hétfő
koreai ismertetők updated...
szombaton rekordot döntöttünk 34 látogatóval :D
Smileybeillesztés holnap :)

 

anything