Hírek:

Ha kérdésed van, azt a fórumon tedd fel, emailt, privát üzenetet csak akkor írj az adminoknak, ha a fórummal van probléma!
A félreértések elkerülése végett: mi is csak azokat a feliratokat ismerjük, amik kint vannak a főoldalon, ilyen témával foglalkozó kérdésekre ezért nem válaszolunk és nem nagyképűségből.

 

Szerző Téma: Megjegyzések az oldalról  (Megtekintve 101281 alkalommal)

  • Karma: 2
2005. December 14. 22:58, Szerda
Látom, bekerültek az új vigyorik 8)
Ha esetleg van még olyan kategória, amiből jó lenne cserélni a defaultot, akkor szóljatok, mert van még itt egy ládányi smiley a padláson. Bár úgy veszem észre, hogy most kisebb gondotok is nagyobb ennél.

  • Karma: 36
2005. December 15. 01:02, Csütörtök
Én nem ártom magam bele ebbe az izébe, max utólag megtanulom kezelni, úgyhogy van időm a vigyorikkal foglalkozni. :) Ha találsz valami jót, szólj. Pl Godzillás kéne. Meg szamurájos is jöhet még. Meg Kakiharás és Zatoichis. :))

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 09:09, Csütörtök
most egyenlőre én is hagyom a cms-t.. majd, ha jobban ráérek... Bármelyik defaultot szívesen lecserélem, mert ezek nem valami hajde jók. Inkább fejlesztgetem a többi ismertetőt, mert már megint le vagyok maradva... hál'istennek :)

  • Karma: 36
2005. December 15. 09:51, Csütörtök
Idézetet írta: manu
most egyenlőre én is hagyom a cms-t.. majd, ha jobban ráérek... Bármelyik defaultot szívesen lecserélem, mert ezek nem valami hajde jók. Inkább fejlesztgetem a többi ismertetőt, mert már megint le vagyok maradva... hál'istennek :)

Inkább olvasd el néha a pü-jeidet (pár fontos kérdésre nem válaszoltál  :x ) és nézzél filmeket. :) Ezentúl pedig igyekszek az ajánlóimat beilleszteni, hogy annyival kevesebb melód legyen. De azért nézzél filmeket! :)

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 12:03, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Inkább olvasd el néha a pü-jeidet (pár fontos kérdésre nem válaszoltál  :x ) és nézzél filmeket. :) Ezentúl pedig igyekszek az ajánlóimat beilleszteni, hogy annyival kevesebb melód legyen. De azért nézzél filmeket! :)

Inkább az eddigieket kéne ellátni rendezővel, meg főszereplőkkel, ill. legalább egy imdb linkkel, persze kizárólag akkor, ha van hozzá kedved :)

  • Karma: 36
2005. December 15. 13:37, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Idézetet írta: Ramiz
Inkább olvasd el néha a pü-jeidet (pár fontos kérdésre nem válaszoltál  :x ) és nézzél filmeket. :) Ezentúl pedig igyekszek az ajánlóimat beilleszteni, hogy annyival kevesebb melód legyen. De azért nézzél filmeket! :)

Inkább az eddigieket kéne ellátni rendezővel, meg főszereplőkkel, ill. legalább egy imdb linkkel, persze kizárólag akkor, ha van hozzá kedved :)

Hmm... :smoke: Elég egy link alulra a www.imdb.com -ra... 8-) Na jó, meglátjuk.
Ja igen, amúgy a rangokat lehet véleményezni, jók-e, rosszak-e, túl ritkák-e, túl gyakoriak-e stb. Én vagyok a rangfelelős ugyanis. Egyébként 10.000 postig vannak. :-D

2005. December 15. 15:15, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Ja igen, amúgy a rangokat lehet véleményezni, jók-e, rosszak-e, túl ritkák-e, túl gyakoriak-e stb. Én vagyok a rangfelelős ugyanis. Egyébként 10.000 postig vannak. :-D
erre igazából eddig nem is figyeltem... milyen időközönként változik amúgy?

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 15:24, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Hmm... :smoke: Elég egy link alulra a www.imdb.com -ra... 8-) Na jó, meglátjuk.
Ja igen, amúgy a rangokat lehet véleményezni, jók-e, rosszak-e, túl ritkák-e, túl gyakoriak-e stb. Én vagyok a rangfelelős ugyanis. Egyébként 10.000 postig vannak. :-D


Hagyd öreg, majd megcsinálom én :), nem akartam rádsózni a pepecselős munkát :) ( :twisted: ) A rangok közül ez a kardforgatósdi nem tetszik annyira, de nem tudok jobbat, úgyhogy jó lesz az. Valahogy be akartam csempészni valami yakuzásat, de sehogy sem illett a sorba. Egyébként egyre több post kell a nagyobb rangok elérésére (50, 100, 200 stb.)

  • Karma: 36
2005. December 15. 15:32, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Hagyd öreg, majd megcsinálom én :), nem akartam rádsózni a pepecselős munkát :) ( :twisted: )

Ugyan, Mester! Örülök, hogy segíthetek! :samurai: Különben is már nekiálltam, az "a" és "b" betűs lapokon már működik elvileg, lehet csekkolni és véleményezni. Egy filmhez (valami ko-bounce) nem találtam az imdb-s adatlapját. Ja, és bocs, hogy átírtam a "Thx to"-formuládat sima aláírásra, de ez az ára a munkámnak. 8-) Egyébként egész gyorsan haladtam (relatíve...), miután rájöttem, hogy Word-ben is lehet dolgozni html-nézetben, nem csak WordPadban bogarászni... :smoke:  :lol:

Idézetet írta: manu
A rangok közül ez a kardforgatósdi nem tetszik annyira, de nem tudok jobbat, úgyhogy jó lesz az. Valahogy be akartam csempészni valami yakuzásat, de sehogy sem illett a sorba. Egyébként egyre több post kell a nagyobb rangok elérésére (50, 100, 200 stb.)

Jah, hát úgy lehetne még, hogy kasztot választ regisztrációkor a user, és van 3 út: jakuza, kung-fu harcos és szamuráj, és annak megfelelően kapja a rangokat. De azt nem tudja a fórummotor szerintem. :-D

edit: Manu kedvéért csináltam egy speciális "Jakuza" rangot. Aki akarja, annak berakom ezt ahelyett, amit a postszáma alapján kapna. Cserébe használnia kell rendszeresen ezt a vigyorit: :smoke: .   :-D :hopp:

edit: új vigyorik (az usteamról (vBulletin Board))
 :aniki: :dragonball:  :ejnye:  :hail:  :hopp:  :kisangyal:  :lazza:  :merci:  :whoah: :cool:
használjátok egészséggel :-D

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 15:46, Csütörtök
Jó lesz, jó lesz  :-D
A thx to formát én sem szerettem, csak lusta voltam kivenni, megspóroltál egy csomó munkát  :P

Edit: ég ám a kezed alatt a munka  8)

  • Karma: 36
2005. December 15. 16:17, Csütörtök
Idézetet írta: manu
Jó lesz, jó lesz  :-D
A thx to formát én sem szerettem, csak lusta voltam kivenni, megspóroltál egy csomó munkát  :P
Edit: ég ám a kezed alatt a munka  8)

Gondoltam, ha egy kicsit dolgozok, lesz szabadidőd, és küldesz csomagot... :lazza: Persze én beszélek, aki még mindig lusta volt elmászni egy Verbatimos dvd-"szaküzletbe"... :roll: :kisangyal: 8)

edit: jé, pont ugyanannyi hozzászólásunk van. :aniki:

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 16:41, Csütörtök
Idézetet írta: Ramiz
Gondoltam, ha egy kicsit dolgozok, lesz szabadidőd, és küldesz csomagot... :lazza: Persze én beszélek, aki még mindig lusta volt elmászni egy Verbatimos dvd-"szaküzletbe"... :roll: :kisangyal: 8)

edit: jé, pont ugyanannyi hozzászólásunk van. :aniki:


mehet a zsozsós megoldás is :)

2005. December 15. 18:51, Csütörtök
izé... , nem akarom nagyon erőltetni a dolgot, de ha valamely tartalomkezelőt használja az ember, akkor a tartalomra figyelhet és annak a moderálását is megoszthatja, mi több a drupálnak az a nagy előnye, hogy igen komolyan kioszthatók jogosultságok is.
Arra gondoltam, hogy felteszek 1-et és +mutatom mit tud. Ha tetszik átpakolom a ti szerveretekre. Ha úgy tűnik, hogy nyomulok, az csak azért van, mert nekem is szívügyem a távolkeleti filmek népszerűsítése.
üdv
nYuSZi

  • No avatar
  • *
  • Karma: 76
2005. December 15. 18:59, Csütörtök
Idézetet írta: nYuSZi
izé... , nem akarom nagyon erőltetni a dolgot, de ha valamely tartalomkezelőt használja az ember, akkor a tartalomra figyelhet és annak a moderálását is megoszthatja, mi több a drupálnak az a nagy előnye, hogy igen komolyan kioszthatók jogosultságok is.
Arra gondoltam, hogy felteszek 1-et és +mutatom mit tud. Ha tetszik átpakolom a ti szerveretekre. Ha úgy tűnik, hogy nyomulok, az csak azért van, mert nekem is szívügyem a távolkeleti filmek népszerűsítése.
üdv
nYuSZi


Szia nYuSZi!

Írtam már, hogy fenn van a drupal és játszadoztam is vele, de több problémám is akadt. Már ott kezdődik, hogy logot sem tudok feltölteni, mivel nem ismeri fel a jpg formátumot. Aztán nem nagyon akar együttműködni a mysql-lel, ami a serveren van, mindig php hibaüzenetet dob ki. Csak a server üzemeltetője tudta nekem installálni, és sajna bennehagyta a drupal könyvtárban, az meg hülyén nézne ki, ha onna menne az oldal. Ha gondolod viszont szívesen adok neked jogosultságot és megnézzük te mire jutsz. Ill. ha népszerűsíteni akarod az ázsai filmeket, akkor linkeld be az oldalt, ahova csak tudod. A jogosultságot pm-ben megbeszéljuk.


Itt a felhasználói felület: http://manu.interhost.hu/drupal-4.6.4/index.php

  • Karma: 36
2005. December 15. 19:20, Csütörtök
Idézetet írta: nYuSZi
Arra gondoltam, hogy felteszek 1-et és +mutatom mit tud. Ha tetszik átpakolom a ti szerveretekre. Ha úgy tűnik, hogy nyomulok, az csak azért van, mert nekem is szívügyem a távolkeleti filmek népszerűsítése.

Értjük és hálásak vagyunk érte. :aniki:

Idézetet írta: manu
Ill. ha népszerűsíteni akarod az ázsai filmeket, akkor linkeld be az oldalt, ahová csak tudod.

:cool: